Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
NIECH WEZMĄ SIĘ ZA KONKRETNĄ ROBOTĘ A NIE ZA ŻARCIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli są to artykuły, które będą potrzebne przy podejmowaniu gości z zewnątrz (spoza Lublina) - nie widzę problemu, jednak jeśli to poczęstunek w ramach uprzyjemnienia pracy lublinianom - mówię NIE! Ja herbatkę i kawkę przynoszę z domu, ale właściwie nie wiem po co, bo i tak nie mam kiedy tego zaparzyć, nie mówiąc o wypiciu. Jeśli pracownicy Ratusza sami to zjedzą, to i tak kara boska ich nie ominie - kobietkom pójdzie w dupki i uda, a facetom w brzuchy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co roku ten sam temat. Ctr C + Ctrl V?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na konfach tylko woda:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomnieli napisać że jest też alkohol tylko z wyższej klasy trunków .....też dla gości? ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tuczyć się wstrętne urzędasy... kawusia ciasteczko a robić niema komu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A UM w Krakowie wystarczy tylko kawa, herbata, cukier, śmietanka, woda i soki. PO co zatem te ciasteczka? http://www.bip.krakow.pl/?sub_dok_id=20897
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Prezydent Żuk ma wielki problem Wpadka goni wpadkę Jego biuro prasowe pogrąża go jeszcze bardziej nieudolnie tłumacząc jego niekompetencje i wręcz głupotę niektórych urzędników a strategia produkowania tylko pozytwynego wizerunku Żuka legła w gruzach a więc żegnaj druga kadencjo na wygodnym stołku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antypoipis napisał:
Pan Prezydent Żuk ma wielki problem Wpadka goni wpadkę Jego biuro prasowe pogrąża go jeszcze bardziej nieudolnie tłumacząc jego niekompetencje i wręcz głupotę niektórych urzędników a strategia produkowania tylko pozytwynego wizerunku Żuka legła w gruzach a więc żegnaj druga kadencjo na wygodnym stołku
Ty chyba nigdy nie byłeś na oficjalnym spotkaniu w jakimś obcym Urzędzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwsza czynność urzędnika - nalać wody do czajnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po zjedzeniu 112 kg biszkoptów z galaretką w czekoladzie delegacja może dostać mdłości...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A z gorzałką co? Goscie będą przynosić swoją - do zakąski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
41 tys. saszetek różnych herbat ekspresowych - to znaczy że codziennie wliczając soboty i niedziele wpada do ratusza średnio 112 gości na herbatkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem parę razy w Urzędzie płaciłem podatek,ale nikt ciasteczkiem z herbatką nie wyskakiwał co najwyżej z wyższą opłatą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za nasze ciężko zarobione pieniądze pasą się ciastkami, ludzie czy nie widzicie tego co się dzieje? ile trzeba pieniędzy idzie na utryzmanie tej hydry - wszystkich urzędów i całej rzeszy urzędasów. przcierz możnaby płacić mniejsze podatki jakby zwolić o połowę tych trutni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roman napisał:
Za nasze ciężko zarobione pieniądze pasą się ciastkami, ludzie czy nie widzicie tego co się dzieje? ile trzeba pieniędzy idzie na utryzmanie tej hydry - wszystkich urzędów i całej rzeszy urzędasów. przcierz możnaby płacić mniejsze podatki jakby zwolić o połowę tych trutni.
To prawda, że to przesada z tymi ciastkami i jest mnóstwo takich patologii, ale nie mówmy od razu o zwalnianiu ludzi, bo oni też z czegoś muszą życ. Może Pan czy ktoś inny ma na tyle sprytu, że potrafi założyc własną firmę, ale nie każdy taki jest, a też ma prawo zyc. Czasem trzeba kogos zwolnic, potrzebne są zmiany, ale nie rozumiem tych krzyków, że trzeba zwolnic wszystkich urzędnikó. Tylko nikt nie mówi coi potem zrobic z tymi ludzmi? z czego oni maja się utrzymac w małych miasteczkach i wsiach? Mają życ z opieki społecznej? Tylko jaka to oszczędnośc dla państwa? a po drugie ktoś musi korzystac z usług Pana firmy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się pytam, za czyje to pieniądze? Ja pytam się?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam pracę w szarej strefie, na swoim przykładzie powiem, że całkiem się to opłaca nie zamierzam utrzymywać tych darmozjadów, a skarbówka? jak coś to ja jestem biedakiem i utrzymuje mnie żona, utrzymanie darmokracji dla większości społeczeństwa jest naprawdę ciężkie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bidulki - porzygają się jak nic od takiej ilości słodkiego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A będziesz połowie tych trutni wypłacał zasiłek dla bezrobotnych??? Przypominam, że ten też idzie z publicznych pieniędzy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...