Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ratusz: Śnieg leży, bo pada

Utworzony przez VIP, 29 stycznia 2010 r. o 11:05 Powrót do artykułu
Nie no geniusze... pudło mówi że ludzie i tak będą jeźdizć komunikacją bo nie ma prkingów w centrum miasta, teraz kolejny geniusz stwierdza że śnieg leży bo pada.. kto da więcej ?? tubtin - miasto flustracji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie frustracji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
V napisał:
A nie frustracji?
A widziałeś tubtin ?? Tu wszystko jest na opak. Nawet broszury informacyjne są do d.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy kierowcy ślizgający się na leżącym na drogach śniegu przeklinali drogowców, urzędnicy mówili, że wszystko jest zgodnie z przepisami. – Na ulicach o najwyższej, pierwszej, kategorii utrzymania śnieg ma być usunięty w dwie godziny po ustaniu opadów śniegu. Podkreślam: po, a nie w trakcie – mówi Radzikowski. Gdyby śnieg padał 2 dni to też nikt go nie ruszy bo to będzie w zgodzie z przepisami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" To że pługów nie widać, nie znaczy, że ich nie ma " czyżby pługi niewidki ???? A tak poza tym to wszystkie gminy lepiej sobie radzą z odśnieżaniem swoich wsi tylko jak zwykle cudowne miasto wojewódzkie Lublin ma problemy......W Wawie pomimo większego natężenia ruchu pługi jeżdżą i odśnieżają główne arterie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' date='29.01.2010, 12:19:54' post='225545'] Kiedy kierowcy ślizgający się na leżącym na drogach śniegu przeklinali drogowców, urzędnicy mówili, że wszystko jest zgodnie z przepisami. – Na ulicach o najwyższej, pierwszej, kategorii utrzymania śnieg ma być usunięty w dwie godziny po ustaniu opadów śniegu. Podkreślam: po, a nie w trakcie – mówi Radzikowski. Niech ten gość poda jakie przepisy mówią o takim postepowaniu drogowców. Proszę o podanie Dz> Ustaw z któergo roku który numer i jak pozycja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A MOŻE TAK MPK ZAJMIE SIĘ ODŚNIEŻANIEM ULIC - NOWE STANOWISKA PRACY!!!! POWINNI DOSTAWAĆ DOFINANSOWANIE NA ZAKUP PŁUGÓW I PIASKAREK OD WŁADZ MIASTA I PRYWATNYCH PRZEWOŹNIKÓW, WIADOMO JAK SOBIE NIE ODŚNIEŻĄ TO NIE ZAROBIĄ NA PRZEWOZIE PASAŻERÓW, A DBAĆ BĘDĄ O TO BY DROGI BYŁY PRZEJEZDNE!!! WTEDY MOŻE PŁUGI NIE BĘDĄ PODNIESIONE PÓŁ METRA NAD ASFALTEM!!! KTO WIE NAJLEPIEJ KTÓRYMI DROGAMI SIĘ ZAJĄĆ BY LUBLIN BYŁ UDROŻNIONY JAK NIE SAMI KIEROWCY MPK!!!??? URZĘDASY BY SOBIE MOGLI WTEDY WYŁĄCZAĆ SYGNALIZACJĘ W WC!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
" To że pługów nie widać, nie znaczy, że ich nie ma " czyżby pługi niewidki ???? A tak poza tym to wszystkie gminy lepiej sobie radzą z odśnieżaniem swoich wsi tylko jak zwykle cudowne miasto wojewódzkie Lublin ma problemy......W Wawie pomimo większego natężenia ruchu pługi jeżdżą i odśnieżają główne arterie..
BO NA WSIACH POSZLI PO ROZUM DO GŁOWY I SAMI ODŚNIEŻAJĄ WŁASNE DROGI (PRZEJEDZIE ROLNIK CIĄGNIKIEM Z ZAINSTALOWANYM PŁUGIEM I ODŚNIEŻA NA BIEŻĄCO, I JEST TO O WIELE TAŃSZE OD FIRM KOLESI ) DOSTAJĄC W ZAMIAN PIENIĄDZE ZA W/W USŁUGĘ OD STAROSTWA LUB URZĘDU MIEJSKIEGO, WYELIMINOWANO W TEN SPOSÓB KOLESIOSTWO PRZY PRZETARGACH NA ODŚNIEŻANIE O ILE TAKIE W OGÓLE KTOŚ ORGANIZOWAŁ!!! I NIKT NIE CZEKA DO 2 GODZIN AŻ PRZESTANIE PADAĆ!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wprowadzić nakaz dla wszystkich użytkowników dróg, żeby zamiast zderzaków zakładali na okres zimowy pługi Będzie odśnieżone. No cóż w takich realiach przyszło nam żyć. ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Codziennie dojeżdzam na zajęcia na Majdanek, Widok dzisiejszej zatoczki przystankowej szokował. Zatoczka była wogóle nie odśnieżona, do tego stopia że autobusy stawały na jezdni. Chodnik był całkowicie zaśnieżony, gruba warstaw śniegu uniemożliwiała przejście nim. Osoba pouszająca sie o kulach, lasce nie miała by żadnych szans żeby tamtędy przejśc. Niektórzy kierowcy autobusów omijali te przystaek mówiąc, że "jest nieczynny" i zatrzymywali sie dopiero na zajezdni. Gratuluje organizacji. Pochodze z małej miejscowości ale w niej nie ma nawet opcji, żeby taka sytuacji zaistniała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ja rozumiem, że wam jest zimno, ale jak jest zima to musi być zimno!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zy pługów może być więcej? – Oczywiście, mogę wysłać wszystkie pługi o godz. 9, ale będą stać w korkach, a ja kupę kasy za to zapłacę – dodaje. Czyli w Lublinie odśnieżanie zaczyna się od 9.Pogratulować szybkości . Tak pługi będą stać w korkach jak inne samochody które muszą wyjechać wcześniej od pługów.Czy to takie trudne dla tego tumana!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę,że naprawdę warto przyjrzeć się decydentom lubelskim.Nie od dziś żyje na tym świecie,właśnie w Lublinie,zima bywa co roku,ale podczas tej wyjątkowo ciężko to odśnieżanie idzie.Wogóle,wiele nietrafionych inwestycji(sadzawka i inne),zawalona sprawa z budowa stadionu na ul.Krochmalnej,itd.Za to czytałem już,jak wiele pieniędzy pochłonęło już odśnieżanie,którego nie widać na ulicach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odśnieżanie i pensja Pana Radzikkowskiego to są nasze podatki. Proponuję utrzymać tylko odśnieżanie. Panu Radzikowskiemu dziekuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sytuacja wygląda tak, jest przetarg, który wygrywa wiadomo kto, na odśnieżanie jest przeznaczone np. dziennie kilkadziesiąt tysięcy, co by nie mówić że setki tyś zł., pługi nie wyjadą póki nie ma zgody z urzędu, zgoda jest bardzo rzadko, zazwyczaj po fakcie, co zostanie z kasy urząd przyznaje sobie nagrody na koniec roku i tak to sie kręci moi mili....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
zy pługów może być więcej? – Oczywiście, mogę wysłać wszystkie pługi o godz. 9, ale będą stać w korkach, a ja kupę kasy za to zapłacę – dodaje. Czyli w Lublinie odśnieżanie zaczyna się od 9.Pogratulować szybkości . Tak pługi będą stać w korkach jak inne samochody które muszą wyjechać wcześniej od pługów.Czy to takie trudne dla tego tumana!
Obawiam się, że to ty wyszedłeś na tumana. Pługi jeżdżą przeważnie wtedy, kiedy ruch jest minimalny. Dlaczego? Na to pytanie odpowiedział ci ten którego nazywasz tumanem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Obawiam się, że to ty wyszedłeś na tumana. Pługi jeżdżą przeważnie wtedy, kiedy ruch jest minimalny. Dlaczego? Na to pytanie odpowiedział ci ten którego nazywasz tumanem.
Oświeć mnie proszę. Kiedy one jeżdżą? 2godziny po opadach śniegu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeglądałem fora internetowe takich miast jak Rzeszów, Przemyśl, Sanok i nic nie znalazłem o złym odśnieżaniu. Czy tam zimy nie mają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
Oświeć mnie proszę. Kiedy one jeżdżą? 2godziny po opadach śniegu?
mniej więcej ok 4 rano przed porannymi godzinami szczytu i wieczorem ok 18-19.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
snieg dalej lezy na ulicach, ale dla barana wazniejsze sa pieniadze a nie bezpieczenstwo uzytkownikow drogi, leja na nas jak sie da, tylko kabze im zapychac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...