Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Podarować Żukowi wramach prezentu. Niech zapycha nic codziennie do roboty ze Świdnika.  Swoją drogą jaki prezydent takie auto....
Podarować Żukowi w ramach prezentu. Niech zapycha nim codziennie do roboty ze Świdnika. Swoją drogą jaki prezydent takie auto....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez bym chętnie zlozyl oferte
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja wole zeby samochod wpadl w rece hobbysty ktory go odnowi niz w rece jakiegos cwaniaczka ktory zaraz chcialby na nim zarobic 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raz auto nie ma wartości a gdy pojawia się zainteresowany to zaczyna ją mieć....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież ten samochód moze być zarejestrowany jako zabytkowy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto powinno ogłosić licytację, a nie negocjować z jednym Panem. Też jestem zainteresowany kupnem. Oczekuję oficjalnego ogłoszenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ustalona może być tylko cena minimalna, a potem licytacja dla wszystkich, Panie i Panowie urzędnicy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Stach
      To dlatego Duda Prezydent RP jechał na starych oponach przeznaczonych do utylizacji? Oczywiście ironia, ale zastanów się nad tym co piszesz zanim dodasz komentarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem szczęśliwym posiadaczem Trabanta 1.1 Polo, chętnie przygarnąłbym i 601. Więc również jak jakiś przedmówca oczekuję terminu licytacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja wole zeby samochod wpadl w rece hobbysty ktory go odnowi niz w rece jakiegos cwaniaczka ktory zaraz chcialby na nim zarobic 
A ten pasjonat to nie ma prawa sprzedać go potem komu chce ? Ma. Lepsza licytacja i niech się biją frajerzy, a i miasto zarobi na tym, bo kupi ten który da najwyższą cenę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy ta licytacja? Będzie oficjalne zawiadomienie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tresci artykulu (jesli dobrze zrozumiałem) wynika ze trabant juz ma wlasciciela
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jo to mom w dupie i trajbranta se nie kupie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy nabywca będzie musiał uregulować zaległości w zapłacie za OC jeśli nie było opłacane ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...