Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ratusz stanął po stronie mieszkańców Szafirowej

Utworzony przez anonim, 3 listopada 2007 o 07:40
Panie RedaktorzeRozprawa administracyjna odbyła się nie wczoraj, tylko 19 października... Film się panu urwał, czy co?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czarnogród ludzie opanujcie sie !!!! nadajnika ie chcecie ale zasieg to już by sie przydał !!! wyrzucie z domu wszystko mikrofalowke telewizory i radio przecież to też promieniuje i niby was zabija !! zamknijcie sie w pudle z olowiu tam bedziecie bezpieczni !!!!!!!
0
Panie Prezydencie czy również głupota jest zaraźliwa a jeżeli nie ,czy ja również mogę się źle czuć mając przeświadczenie że tak?Porąbane osiedle i tacy sami mieszkańcy.
0
Brawo mieszkańcy. Ciekawe kiedy będziecie protestować że nie macie zasięgu w swoich telefonach komórkowych. Duzo większe promieniowanie macie z kuchenek mikrofalowych w domach, ale oczywiście nie ma sensu słuchać fachowców z tej dziedziny którzy tłumaczą że nie jest to szkodliwe dla zdrowia. Większe promieniowanie jest z transformatora zawieszonego na słupie. Być może niedługo mieszkańcy poby będą też protestować przeciw temu a prąd w domach będą czerpać z wiatraków.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: