Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ratusz szkoli taksówkarzy. Będą promować Lublin

Utworzony przez kjl, 14 kwietnia 2011 o 08:12 Powrót do artykułu
Czy taksówkarze będą także informować, gdzie przechodniów bije się sztachetami?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy taksówkarze będą także informować, gdzie przechodniów bije się sztachetami?
0
dołączcie jeszcze szkolenie z kultury jazdy!
0
Cel prawidłowy.Ale Lublin nie leży we Francji,Italii,Hiszpani czy północnej Afryce.Dlatego nie może bazować na turystyce.To tak na marginesie.
0
Którzy taksówkarze....ci dzisiejsi ? Wczoraj takiem zwróciłem uwagę że stoi na zakazie i tuż przed skrzyżowaniem dodatkowo zasłaniając widoczność. Wiecie co mi odpowiedział ? "S*ierdalaj, ch*j cie to obchodzi" Ci mają promować miasto ? toż to ćwoki ....nie powiem buraki ,bo z buraka chociaż smaczny barszcz można ugotować
0
Zibi napisał:
Którzy taksówkarze....ci dzisiejsi ? Wczoraj takiemu zwróciłem uwagę że stoi na zakazie i tuż przed skrzyżowaniem dodatkowo zasłaniając widoczność. Wiecie co mi odpowiedział ? "S*ierdalaj, ch*j cie to obchodzi" Ci mają promować miasto ? toż to ćwoki ....nie powiem buraki ,bo z buraka chociaż smaczny barszcz można ugotować
OK OK - a może Byś tak łaskawco podał numer tej taksówki !!!!!!! Bo skąd mamy wiedzieć, którą taksówkę omijać łukiem ????
0
O i już się zaczyna narzekanie frustratów na forum. Wiejską, bierną mentalność przenoszą do miasta i tylko ciągłe gadanie jak to źle, jak drogo, za darmo powinni dawać.
0
Jacek napisał:
OK OK - a może Byś tak łaskawco podał numer tej taksówki !!!!!!! Bo skąd mamy wiedzieć, którą taksówkę omijać łukiem ????
To było wczoraj na Skrzypcowej przed 15.00 ale na numer nie zwróciłem uwagi ponieważ nie spodziewałem się takiego chamskiego odzewu tylko raczej jakiegoś choćby malutkiego przepraszam- a potem to już musiałem uważać na jezdnię bo jak wspomniałem to było tuż przed skrzyżowniem ze Smyczkową.
0
Taryfiarze są sfrustrowani, bo kiedyś mieli kokosy, a teraz byle leszcz może siąść na sałacie i "psuć" rynek. I jeszcze chcą wymuszać na lubelskim Ratuszu "limity" w ilości taksówek w mieście. Nie chcą przyjąć do wiadomości, że od 22 lat mamy wolny rynek.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: