Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ratusz ujawnił majątek radnych

Utworzony przez ponformowana, 17 maja 2008 r. o 10:43 Powrót do artykułu
Żona radnego Więckowskiego niedawno przebywała w szpitalu na Jaczewskiego i okazało się, że państwo Więckowscy składkę zdrowotną opłacają w KRUS-ie. Może dlatego rolnik Więckowski jest taki bogaty ( w końcu miesięcznie oszczędza tyle pieniędzy).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwny artykuł, jak na czyjeś zamówienie. Czy mamy tylko 3-ch radnych. W artykule wymieniono: P.Dados, Piątka i Więckowskiego czy tylko Ci radni nas reprezentuję? Jak już publikuje się to w całości lub wcale a nie wybiórczo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ujawnianie publiczne majątków gminnych radnych jest skandalem. Jestem radną, jestem wdową, nie mam wielkiego majątku, ale to, co posiadam, jest dla mnie wszystkim. Ujawniając swój "wielki" majątek daję sygnał złodziejom, czy warto mnie obrobić, czy warto mnie oskubać. A jezeli mam dajmy na to obrazy po rodzicach o znacznje wartości, to tez mam je wpisywać? Przeciez ich nie ukradłam, sa warte może więcej niż moje mieszkanie.W Małym mieście chociaz nie podaje się adresu w oświadczeniach, to i tak każdy wioe, gdzie kto mieszka.To jest jakies wielkie nieporozumienie, ujawniac publicznie swój majatek. Owszem, jestem za rzetelnym spisywaniem tego majątku co roku i oddawanie tych oswiadczeń tak, jak PITy - do Urzędu Skarbowego. To Urżad Skarbowy powinien czuwac nad tym, bym nie pomnażała swojego majątku nieuczciwymi drogami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani D bredzi i rżnie głupa na całego. Prostactwo i słoma, nie mówiąc o moherze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...