Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ratusz wyda mniej pieniędzy na stadion w Lublinie

Utworzony przez S Y L W E S T E R, 6 listopada 2012 o 16:05 Powrót do artykułu
Zwracam się z prośbą do Pana Prezydenta Żuka , Panie Prezydencie, jako SYLWESTER bardzo proszę aby ZANIECHANO rozpoczęcia "PALOWANIA" ( wbijania w BAGNO pali na których to palach ma stanąć...stadion (sic?) ) przed Sylwestrem . Z generalnego powodu; 140 milionów jakie mają być przez naczone na budowe tego "kurnika" na BAGNIE mogą być Wielkim NIEWYPAŁEM i te 140 Milionow może być UTOPIONE w tym BAGNIE !. Patrząc na Szkołe Podstawową Nr. 20 przy Piłsudskiego też była wybu dowana na tych samych terenach Bagnistych . Ta szkoła miała 4 schodki przy głównym wejściu a teraz... już chyba nie ma żadnego (?). Jedynym bardzo dobrym pomysłem była budowa Parku Ludowego na tych BAGNACH . Także podobnie kierujmy się rozumem i na terenach po Cukrowni wybudujmy piękny LUNA PARK z karuzelami i fontannami . A budowe Stadionu Europejskiego z międzynarodowym torem żużlo wym wybudujmy na rogatce sławinkowskiej lub lubartowskiej (?). Panie Prezydencie niech ten Stadion będzie w Programie "PRZYSZŁOŚĆ LUBLINA" i niech będzie godny Stolicy Wschodniej Polski Lublina !. Pieniądze są a jeżeli będzie trzeba dofinansować to lepiej DOFINANSOWAĆ w to co będzie WIZYTÓWKĄ LUBLINA niż w "kyrnik" na BAGNIE !. Prosimy Prezydenta O ROZSĄDEK I SERCE DLA LUBLINA . Dodać należy, że STADION EUROPEJSKI będzie obiektem SPORTOWO-KULTURALNYM gdyż w Lublinie brak jest odpowiedniego PLENERU KULTURALNEGO . Oczekujemy na to Serce dla Lublina .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
propunuję najpierw ustalić kto ma grać na tym stadionie, z tego co wiem to drużyna piłkarska jest mocno zapuszczona i niedofinansowana, kto ma na nią bulić, trzeba też ustalić ilu kibiców, ewentualnie kiboli będzie zasiadać na trybunach 1000 szt?, , i mecze czy w poniedziałki, czy w środy, bo trzeba będzie zamknąć na ten czas Krochmalną i sparaliżujemy resztę miasta, no może będzie prom przez rzekę Bystrzycę - to też ciekawe rozwiązanie , no i ile rocznie będzie kosztować utrzymanie 34 mln?, a ile muraw?, czy zakażdym razem będziemy ją wymieniać? i za czyje pieniądze?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
propunuję najpierw ustalić kto ma grać na tym stadionie, z tego co wiem to drużyna piłkarska jest mocno zapuszczona i niedofinansowana, kto ma na nią bulić, trzeba też ustalić ilu kibiców, ewentualnie kiboli będzie zasiadać na trybunach 1000 szt?, , i mecze czy w poniedziałki, czy w środy, bo trzeba będzie zamknąć na ten czas Krochmalną i sparaliżujemy resztę miasta, no może będzie prom przez rzekę Bystrzycę - to też ciekawe rozwiązanie , no i ile rocznie będzie kosztować utrzymanie 34 mln?, a ile muraw?, czy zakażdym razem będziemy ją wymieniać? i za czyje pieniądze? [*] Do góry
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Odpowiedż dla " jakow" ------ jeżeli Internauta "jakow" nawiązywał do mojego Komentarza (?) to mogę odpowiedzieć, że właśnie międzyinnymi , jak Pan słusznie zauważył, gdy na stadione "kurniku" na ul.Krochmalnej będzie jakiś mecz to... cały tamten Region i z tym Regionem sąsiadującym będzie jedna wielka blokada czyli totalny paraliż tej części miasta . Aby ten "horror komunikacyjny" opanować, Pan Prezydent już zapowiadał... następne miliony na budowe nowych arterii dojazdowych (sic?). Nawet, żeby Prezydent za proponował dolatywanie helikopterem to ta lokalizacja tego stadionu "kurnika" jest KARKOŁOMNA ! . Propozycja którą opisuje w Komentarzu zalicza się do "PROGRAM PRZYSZŁOŚCI LUBLINA" gdyż jako Stolica Wschodniej Polski powinniśmy posiadać Godny Lublina Stadion czyli STADION EUROPEJSKI z międzynarodowym torem żużlowym na 40 tysięcy miejsc siedzących . STADION z parkingami i z bezkonfliktowym dojazdem . Lokalizacja rogatka Lublina Sławinek , Al. Spółdzielczości Pracy czy Rogatka na Wy sokie (?). Do wyboru w uzgodnieniu z UW Lublina ale tylko na Rogatce Lublina tak jak się buduje w USA. Jeżeli na EUROPEJSKIM będzie odbywała się jakaś Impreza to komunikacja miejska nawet nie odczuje tysięcy aut przy EUROPEJSKIM . Sławinek czy Felin byłyby lokalizacjami lepszymi z racji ze zjazdu z Obwodnicy Lublina . Na EUROPEJSKIM odbywałyby się Imprezy Sportowo-Kulturalne . Stadion byłby przyjęty przez Federacje Piłkarskie FIFA i UEFA i mogłyby się odbywać na Naszym Stadionie mecze międzynarodowe wraz z Reprezentacją Polski i meczy Pucharowych UEFA włącznie . Na EUROPEJSKIM rozgrywane by były Mistrzostwa Świata z Imprezami żużlowymi włącznie . Gospodarzem toru byłaby lubelska drużyna żużlowa Lubelski Węgiel . A odnośnie lubelskich drużyn piłkarskich, to na EUROPEJSKIM odbywałyby się tylko bardzo ważne mecze tych drużyn w formie najmu gdyż MOTOR LUBLIN SA i LUBLINIANKA posiadają swoje Stadiony. Oczy wiście obecne Stadiony do renowacji i odświerzenia . Na EUROPEJSKIM odbywałyby się dodatkowo IMPREZY KULTURALNE W PLENERZE których obecnie nie posiadamy . STADION EUROPEJSKI będzie opłacalną Inwestycją a na pewno INWESTYCJĄ REPREZENTACYJNĄ LUBLINA !.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kogo bogowie chcą zgubić, tego najpierw pozbawiają rozumu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jakim prawem wydają publiczne pieniądze na stadion dla dziadostwa. Kto ma tam grać? Nieudacznicy z Motoru. Prawdziwi sportowcy nie mają podstawowych warunków do pracy bo w Polsce wszystkie pieniądze idą na piłkę. Jakbym skrzyknął ekipe z osiedla to ogralibyśmy dziadostwo z motura do zera.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: