Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ratusz żąda zwrotu 124 tys. zł od przedszkola

Utworzony przez zawiedziona, 17 stycznia 2013 r. o 10:46 Powrót do artykułu
Zasmucona może ty jesteś zawistna i to tobie się trzeba przyjrzeć kim jesteś, po co i dla kogo działasz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.tvp.pl/lu...ia-2013/9942231 JAk widac tu nie chodzi tylko o ZIARENKO tylko inne przedszkola równiez i o brak porozumienia z UM LUBLIN, a że przy okazji można kogos pooczerniac, zniechęcic rodziców, pokłamac to super szansa dla konkurencji...Przeciez każdy wie, kto stoi za tymi postami...A w filmie widac jakie dzieci są "nieszczęsliwe" w przedszkolu i jakie mają warunki....Ciekawe ile państwowych przedszkoli ma taka kadre i takie wyposażenie? Mam dziecko w ziarenku I NIE MOGE ZŁEGO SŁOWA POWIEDZIEC NA TO RPZEDSZKOLE, ANI NA KADRĘ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że internetowe fora nalezy traktować z przymróżeniem oka  ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecam przedszkola.Kadra ciągle się zmienia, ci lepsi odchodzą ze względu na zła atmosferę i warunki finansowe. Jesli dyrektorce zależy na dobru dzieci (zreszta caly czas to powtarza),to nie powinna doprowadzać do tego,zeby co roku zmieniali sie wychowawcy grup! Dyrektorka i jej maz to kłamcy i obłudnicy,zle traktuja rodzicow, zapominajac ze to dzieki nim mają kasę. Wielki Pan Prawnik, jak to o sobie mówi mąż dyrektorki, jeszcze niedawno prowadził pralnię. Niestety na prawie nie zna się za grosz, stad jego frustracja i podłe zachowanie. To ludzie,którym kasa przycmila wszystko i dzialają szybko, bo wyz juz się kończy a z nim kasa się skończy. Pogonili poprzedniego współwłaścicela, bo chcieli więcej kasy. Kłamcy i obłudnicy, trzeba na nich uważać. Oszczędzają na jedzeniu dla dzieci. Są żenujący! Jestem w stanie uwierzyć, że bije swoją żonę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...