Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ratusz zamawia miejskie gadżety na 700-lecie Lublina. 43 tys. sztuk

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 lipca 2016 r. o 14:51 Powrót do artykułu
W ramach lokalnego patriotyzmu chciałem trochę promować Lublin w czasie wakacyjnych wojaży. Chciałem kupić zwykłą czapkę z daszkiem jako osłona na słoneczne dni. I co? No są do kupienia- ale tylko czarne. Dlaczego ktoś nie pomyślał, że gadzety na lato powinny być w jasnych kolorach( tak samo te koszulki powyżej powinny być jasne) zwłaszcza, że kolory Lublina to właśnie biały zielony czerwony, a nie czarny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
durna moda ? nie wiem. ale dziś można zobaczyć sukienki letnie ( czarne ) , kostiumy kąpielowe ( czarne ). ubrania dla kolarzy - czarne. widok zapoconego w 30 stopniowym upale cyklisty niezapomniany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykro się na to patrzy... Bardzo to niespójne graficznie, każda rzecz od czapy. Chyba tylko koszulki i papierowe torby są fajne (choć nie grają razem). Tyle mamy świetnych grafików w Lublinie, wystarczyło sie zwrócić do choćby takiego LubLove... Który to grafik amator odpowiada za te projekty??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super koszulki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CARNE, bo taka LUBLIN ma identyfikację wizualną, a wszytsko musi byc spójne aby budować WIZERUNEK i TOŻSAMOŚĆ naszego miasta, to bardzo WAŻNE i wie o tyjm każdy kto zajmuje się marketingiem Powinny tez wiedziec o tym agencje reklamowe, które w tym temacie sie wpisały  a zdziwione sa skąd czarny kolor, WSTYD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki SIW Lublina ktoś kiedyś opracował i tak wyglądają gadżety jak w SIW (System Identyfikacji Wizualnej- rozwijam dla tych, kórzy nie wiedzą agłoś zabierają w temacie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIEDY ten przetarg?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje hasło na koszulke - jestem z pisu, mam smutne życie i krytykuje wszystko co sie dzieje w moim miescie. No chyba, ze jakis pomniczek sie postawi,najlepiej wodza z pozycji leżacej z kotem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry tekst: "Jestem z PiS i krytykuję wszystko w Lublinie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CDC back investigates another law suits related with sexually transmitted Zika computer US the exact Zika virus 's distribution and as a consequence mosquitoes may guilty. That seemed to be transmitted for intimacy. a few of the instances integrate ladies who are expecting. the entire Charmingdate CDC tells how two examples are often revealed, Four put into action absolute in preliminary clinical tests furthermore eight Charmingdate.com further carrying bags continue to be analyzed. the actual involve is what the herpes virus might do when you need to unborn newborns. Thousands within newborns in south america have actually distressing birth and labor imperfections considered to be from the virus. The herpes outbreak persuaded mankind health related planning in order to say a vital and the emergency publication CDC consider a trip informs to get expectant women. that first example from Zika basically intimately Charmingdate review fed was in fact affirmed in texas earlier this month. there after, physical condition officers guided men's in which moved when you need to affected areas abstain from as sex choose rubbers during sex. simply because capability continue to look into the virus, the actual CDC reiterated not dangerous love-making techniques saturday, claiming, "this kind of recent evaluations urge sex-related sign are often more inclined options with regard to herpes Zika other than earlier considered.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...