Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Razem z kolegą ukradł popiersie byłego rektora UMCS. Teraz zapłaci prawie 29 tys. zł

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 sierpnia 2016 o 20:07 Powrót do artykułu
widać że łeb zryty przez KOD i ćpania
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Trzymaj się tam!
0
Popiersdie starego komunisty , jak Bieruta
0
Nie wiem czy to ten (opaska na oczach), ale wydaje mi się, że tego typa można często spotkać w okolicy Bramy Krakowskiej w Lublinie z różnymi "lewymi typami"
0
Popiersie tego komucha na wysypisku śmieci? To własciwe miejsce.
0
Zboczeńcy, chcieli pomiąchać cycki !?
0
Pamiętacie EUGENIUSZA HETMANA – SEKRETARZA KU PZPR z uczelni?
0
Na czym polegała szkoda uczelni wyceniona na 30 tys.zł? Popiersie wróciło na dawne miejsce, co najwyżej koszty były związane z transportem i postawieniem go z powrotem . Skąd to 30 tysiaków?
0
czytanie ze zrozumieniem widze mocno kuleje, popiersia nigdy nie znaleziono, to jest nowe, za ktore zaplacono ok 30 tysiecy.
0
jakieś drogie te piersi, ja z kurczaka to kupuję dużo taniej. ok. 10 zł. za kg, widocznie cholernie było ich dużo
0
Typowy przykład polskiej "sprawiedliwości". Czy któryś z dyrektorów, managerów za przekręty finansowe czy celowe doprowadzenie firmy do ruiny dostał choć grosik grzywny? Nie! Dowalić szaraczkowi 30tyś. grzywny, a komuś kto zrobił przekręt na miliony co najwyżej zawiasy.
0
co za *** jełop to pisał, on od początku się przyznał z tym, że rozprawa musiała się odbyć, ponieważ w trakcie popełniania czynu, był nieletni....
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: