Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Przepełnione szpitale, brak lekarstw, środków medycznych" mowa o polskich czy ukraińskich szpitalach...?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
pomagajmy potomkom banderowców...to takie szlachetne.
0
Pani prezes lubelskiego klubu biznesu - mówi , że kiedyś nam obce ręce pakowały paczki i czas na spłacenie długu nadszedł. nie wiem kto te paczki dostawał, bo nikt z mojej rodziny,ani znajomych począwszy od czasów powojennych "Unra" do dziś sami borykaliśmy się z biedą
0
własnie czytałem artykuł ze 3 mln Polaków żyje w nędzy !! a wy zbieracie dary dla KOGO !?!?!?? tu trzeba pomocy debile a nie tym ktorzy zresztą nas nie lubią i doją na wszelkie sposoby
0
Bukietowa daj kwiaty. Nie lansuj się.
0
gdyby banderowcy traktowali Polaków tak dobrze jak my ich to może i bym pomógł...
0
mogę im dać wirus ebola w darze niech się ze wszystkim podzielą
0
ta pomoc powinna trafić do odciętego od świata i regularnie ostrzeliwanego Donbasu,a nie do banderowców z zach. ukrainy.
0
banderowcom ?
0
rząd nie ma pieniędzy dla matek opiekujących się swoimi niepełnosprawnymi dziećmi !! ja się pytam gdzie tu sprawiedliwość?? dlaczego są organizowane zbiórki dla kraju, który tak wiele złego nam wyrządził ?? my nigdy nic od nich nie dostaniemy!!
0
Czy w tym Lublinie już całkiem stali sie debilami komu oni chcą pomagać jak Ukraincy tz: żołnierze zastrzelili w Donbasie matkę i córkę tylko matoł tego nie widzi
0
sprawdź w wikipedii czego od Polski żąda Światowy Kongres Ukraińców i posłuchaj na You Toub-ie dr. Lucyny Kulińskiej z AGH Kraków pt."Polskie Kresy a nacjonalizm ukraiński. Walka o prawdę i pamięć"
0
Ludzie, pogłupieliście banderowcom pomagać. Polacy są biedni, nie mają pracy a wy marnujecie środki na banderowców, niech im pomagają ci co wywołali te rozruchy czyli amerykanie.
0
Czy ktoś kogoś zmusza do przynoszenia darów? Zmusza do wspierania takiej czy innej akcji? Przecież kazdy z nas ma prawo wyboru. To tylko kwestia czy chcesz się w cokolwiek angażować, czy też jedyną formą aktywności jest wypisywanie hejtujących komentarzy. Można pomagać polskim dzieciom - jest dużo akcji mających na celu pomoc np. dzieciom chorym na nowotwory, dzieciom, które wymagają szybkiego leczenia za granicą. I jesli pojawia się artykuł na ten temat to natychmiast pod nim można przeczytać komentarze, że nie po to płaci się skladki zdrowotne itd.... Albo że winien Kościół... Tak czy inaczej - przymusu nie ma. Nie chcesz pomagać - nie pomagaj. Nikomu. Nie pomagaj polskim dzieciom, nie pomagaj własnemu sąsiadowi zza ściany, który byc może cierpi biedę, nie pomagaj Ukraińcom, którzy są dla nas ścianą oddzielającą nas od agresywnej Rosji, nie pomagaj Gruzji zmagającej się ze skutkami katastrofalnej powodzi. Pisz, krytykuj, pluj jadem - to wszak wychodzi ci najlepiej. Ale też nie oczekuj, że ktokolwiek pomoze tobie, gdy będziesz w potrzebie.  No i jeszcze nie zapomnij mnie zmieszać z błotem za to co napisałam, bo na pewno jestem "wnuczką banderowca". I nie będę ci tlumaczyć, że jest inaczej, że bardzo się mylisz - bo to i tak bez sensu.
0
witam Na imię mam Paweł. Mieszkam niedaleko Lublina. Ja też pragnę pomóc uchodźcom z Ukrainy, którzy stracili swoje domy. Przyjmę do swojego domu wolną, samotną kobietę (bez dzieci) z Ukrainy, której zapewnię bezpieczny dach nad głową i utrzymanie. Nie oczekuję niczego w zamian. Robię to bezinteresownie. Choć jeśli Pani będzie chciała mi pomóc nieco w prowadzeniu domu, to będzie mi miło. Odpowiedzi proszę kierować na maila darejos@poczta.onet.pl
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: