Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Senator którego nie zna nikt. Oby nigdy więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZSL to kompromitacja, partia stołków NIC WIECEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to konieczne stawiać się przed każdym wieśniakiem, któremu się zamarzy rozmowa z kulturalnym człowiekiem? A gdzie on był do tej pory? Co takiego robił, że nie znalazł czasu na umówienie się z senatorem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeden z drugim nic nie zrobili dla przepięknej Lubelszczyzny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniczynka w klapie siano w głowie a słoma z butów wystaje. Jak widzę tych działaczy z PSL to mnie na wymioty zbiera. Wieśniak to wieśniak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o widze włączył się pisowski chejt. Stop Pislamizacji Forum dziennika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serator Czelei to zero. nic nie zrobił dla Naszego okręgu. widać go tylko na plakatach. może to tylko hologram wyprodukawany przez PiS i Jarosława objawionego
zgadzam się w 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cienias ze nie podjął rekawicy. Tylko w gebie mocny ten PIS....
i na forum. Grzenio od Gender tylko kasa w głowie zero kręgosłupa moralnego jak cały PlS karierowicze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Senator który śpi, i w du.. e wszystkich ma grzegorzem się on zwie, poparcie PlSu ma Radio Bez twarży go promuje, choć pro Gendek książki produkuje. Już niedługo "Senatorze Nasz" przyszedł już twój czas wyborcy cię rozliczą i okryja twe plakaty ciszą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pislam atakuje wszędzie i wszystko. Szkoda,że gazety nie stosują moderacji i nie sprawdzaja ile komentarzy od tego samego chajtera z pislamu. Tak po katolicku można komuś osrać życiorys i tak sobie z czystym sumieniem żyć dalej w błogim przeświadczeniu o dobrym uczynku dla swojego pislamu..... Miłego dzionka wierzący fanatycy pislamu, miłego !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to konieczne stawiać się przed każdym wieśniakiem, któremu się zamarzy rozmowa z kulturalnym człowiekiem? A gdzie on był do tej pory? Co takiego robił, że nie znalazł czasu na umówienie się z senatorem?
  A Czelej to nie wieśniaczek?????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Senator czelej ostatni raz widziany.... na plakacie w 2011...
A ja go już widziłem. na plakacie z wojciechowskim :P Choć sam też się pojawia na własnych plakatach :)) już duzo tego rozwiesili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniczynka w klapie siano w głowie a słoma z butów wystaje. Jak widzę tych działaczy z PSL to mnie na wymioty zbiera. Wieśniak to wieśniak.   A BURAK TO BURAK!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marceli rzucil rekawice a Czelej rzucił... recznik.. Jak na prawdziwego tchorza przystalo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No marceli widać ze będzie walczył o nas. A Czelej sie schowa w senacie na kolejne 4 lata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O pisorki wstaly i bronią senatorka... Tylko jak wy mozecie bronić kogoś kto zaginął 4 lata temu a ostatnio był widziany na plakacie z wojciecgowskiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super marceli ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O MÓJ BOŻE ::::)))) BURAKI Z PSL MÓWIĄ O HONORZE TOŻ ZADAWAĆ SIĘ Z NIMI TO HAŃBA !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Debata by się przydała. Szkoda że tylko jeden ma odwage debatowac. Sam bym sie wybral na takie cos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten niezgoda to inteligentny facet. Nie boi sie merytorycznej debaty i konferencja z pomysłem;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...