Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Emeryt zadowolony z dokonań PO… Coś jak Pani Kryzwe coś tam. Też taka emerytura?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie czarnek, przestań pan poniżać ludzi. Histeria i butaq to wasza specjalność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ten człowiek ma też specjalną "tuskową" emeryturę??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Jeśli ta wasza reklamówka w osobie Marka Kondrata was reprezentuje na marszu kod, to ja rezygnuję z waszych usług” powiedział duży klient pewnego banku. To zdanie zamyka dyskusję nad tym, KTO SPONSORUJE KOD I PETRU.... najlepiej śmiechem i kijem rozgonić to całe towarzystwo oszustapetru!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tramwajarka KRZYWONOS za czasów PO-PSL otrzymała - 6200 emerytury w wieku 56 lat? KTO Z WAS MA PODOBNĄ KASKĘ? Co i komu zrobiła, że dostała taką kase?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osiuagnięcia TK i PO-PSL - kradzież pieniędzy z OFE, które miały być jak powiedział BUZEK kapitałem na "emeryckie wczasy pod palmami". PRECZ z POszustami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Działał w Solidarności służbowo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś nie przeszkadzało solidaruchom ułożyć się z komuchami w Magdalence a teraz to oni wielcy bojownicy o wolność?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest delikatnie niemądry - Jarosław Kaczyński mówił o politykach a nie wyborcach - jest to zwykła manipulacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety niektórzy działacze solidarności rozminęło się z ludźmi i poszło z PO ignorując zwykłych ludzi - dziękujemy panie Sokołowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znajomy z ul. Żelazowej Woli gratuluje odwagi! Zawsze Pan był w porządku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ten pan nie rozumie wypowiedzi to sorry bye. Ludzie wyłączie TFałszN i Polszmat i włączcie myslenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ooooo pan z warzywniaka, jak miło zobaczyć po latach :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie głosowałem nigdy na PIS i żałuję. Ten Kaczyński to facet z jajami - nie tak jak te inne oszusty, co mają  Polaków za debili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wypowiedz wojewody jest znamienna i taka jakiej spodziewamy sie od ludzi tego wyzszego sortu a Panu Sokolowskiemu ukłony za postawę niech wiedza ze gorszy sort potrafi się zachować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezależny głos w dyskusji z PO.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Andrzeju jest mi za Pana wstyd.Nie przypuszczałem,ze dał się Pan tak zmanipulować.Proszę nie robić z siebie obrazonego księcia bo to do Pana nie pasuje.Prosze poczytać W SIECI obejrzeć REPUBLIKĘ .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O obudził się, a gdzieś ty był jak PO i PSL łamało prawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W każdym kraju złodziej, zdrajca czy bandyta to człowiek gorszego sortu. Oczywiście u nas wszyscy są równi - nie ma lepszych i gorszych. A ci z Solidarności to wzór cnót. A nasz narodowy majątek rozkradły krasnale i inne elfy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tramwajarka KRZYWONOS za czasów PO-PSL otrzymała - 6200 emerytury w wieku 56 lat? KTO Z WAS MA PODOBNĄ KASKĘ? Co i komu zrobiła, że dostała taką kasę? Gdzie ci ludzie ludzie byli jak łamano prawo, konstytucję i roztrwoniono majątek narodowy przez ostatnie 8 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...