Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ludzie! myślcie do cholery. PO była zła a przetrwała 8 lat. PIS nie wytrzyma roku. Nie jestem zwolennikiem PO bo mnie oszukali, ale PIS was wszystkich pociąga w otchłań nienawiści do drugiego POLAKA. Wszyscy Polacy to jedna rodzina.
Święte słowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda twierdzisz ze PiS wytrzyma rok Niesiolowski twierdzil ze Kaczynski i Pis znikna ze sceny politycznej Pis zyje wygralo wybory rzadzi kraje im wiekszy kwik na PiS tym bardziej utwierdza mnie ze pis idzie w dobrym kierunku nie boje sie ze bedzie mnie ktos podsluchiwal ze ktos przyjdzie po mnie o6rano bo ja nie mam nic za uszami a propo 6 rano w naszym kraju jest sporo ludzi po ktorych trzeba isc juz o godz 5 rano
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzeju zrobiles to z wielka pompa jezeli chciales zrezygnowac mogles zrobic to skromniej pisze to jako jeden ze stojacych z toba na barykadach w po wprowadzeniu stanu wojennego chociaz co roku jest nas mniej ktos napisal ze dziwi sie ze Fredek jest Solidarnosci tak bo Fred mysli tak jak myslal w 1980r i chwala mu zato a ty Andrzeju zachowujesz sie jakbya byl pepkiem swiata nikt ci cie ujmuje zaslug w walce z komuna ale nie byles sam w swidniku bylo nas duzo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 9 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...