Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ręce precz od pedetu. Projekt Pasażu Victoria do poprawki?

Utworzony przez qwerty, 18 listopada 2010 r. o 07:58 Powrót do artykułu
To miasto będzie zawsze zapyziałym, śmierdzącym kresami grajdołem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś kontroluje tą komisję czy tworzy takie idiotyzmy na własny rachunek ? Pogonić to towarzystwo bo ośmiesza Lublin i blokuje jego rozwój !! Starą i brzydką ruderę karzą włączyć w nowoczesną galerię. BRAWO ! ! ! Za ten pomysł to powinni powinni dostać jakąś nagrodę ja sugeruję kopa na pożegnanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CAPY Z Miejska Komisja Urbanistyczno-Architektoniczna, Z KONSERWATORA ZABYTKÓW,APELUJĘ!!: ZAORAĆ CAŁY LUBLIN, RESZTĘ RUDER WPISAĆ DO REJERSTRU ZABYTKÓW I ZMIENIĆ NAZWĘ Z LUBLIN NA SKANSEN!!AMEN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto płaci pensje tej chołocie - " Komisji " za takie bzdury .Przecież oni ośmieszają się przed całym krajem . Dojdzie do tego że to będzie to dla nich sprawa pokroju krzyża Smoleńskiego. Będą pewnie tego gównianego budynku bronić do samego końca .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łapówy nie dostali ZŁODZIEJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widze tu tesknote za nowoczesnym budownictwem komunistycznym czyli beton beton i jeszcze raz beton
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tym miescie idioci sa u wladzy czas wyjezdzac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rece precz od KOZIOŁKA i PODZAMCZA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Istniejący gmach przy Krakowskim Przedmieściu 40 należy wkomponować w nową galerię handlową. Do takich wniosków doszli miejscy architekci i urbaniści.
Ja dochodzę do wniosku, że należy zwolnić miejskich urbanistów i architektów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budynek ładniejszy od Plazy, zmienić tylko ścianę od krakowskiego a na placu miejsce na pomnik. odsłonić kościół wyburzając kioski i budki z piwem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czołem nerwowi ludzie! Przecież budynek PDT jest tak skonstruowany, że można go dowolnie przebudować. Zamiast ładować kasę w nowy Urząd Marszałkowski, trzeba było przeprojektować PeDeT - biur tam by weszło bez liku. po drugie, czy miarą potęgi Lublina będą, że tak powiem, Galerie i Multipleksy? Chyba ktoś na głowę upadł przyjmując za kryterium estetyczne i utylitarne takie założenia. brawo Komisja! Wszelkim roz.p_i_erd-a-laczom substancji miejskiej XX w mówimy stanowcze NIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublin napisał:
w tym miescie idioci sa u wladzy czas wyjezdzac
To spadaj na szczaw frustracie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalnie piękny betonowy budynek trzeba dbać o niego jak o ten zabytkowy murek na Radziwiłłowskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nooooo proszę i jest kolejna "błyskotliwa" decyzja komisji lubelskich niby architektów. Brawo ! Brawo ! Już nie mogę się doczekać na kolejną. Obstawiamy ? Czy kolejna decyzja może być jeszcze głupsza... ? Myślę że dadzą radę. A teraz rada dla inwestora po tej decyzji : zamknąć PDT , zabić dechami okna i drzwi i zostawić na kilkadziesiąt lat. Mamy "Teatr w Budowie" to teraz będziemy mieć też " PDT w Rozsypce". Taka ruina w samym centrum. I wiemy komu za to podziękować.......... CIEKAWE CO NA TO KANDYDACI NA PREZYDENTA LUBLINA ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** ....co oni wszyscy z tym dumają ,zamiast brać się do roboty i wyburzyć ten cały zasrany przedwojenny bunkier ,to teraz wszyscy specjaliści będą miesiącami debatować na temat przebudowy Pedetu ,a moim zdaniem nowy Pasaż Victoria jak najbardziej pasuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Architekci dbajcie o zabytki a PEDET to nie zabytek nie ma swoich latek by go wpisac na liste zabytkow.Nigdy go nie lubilem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy projekt uwzględnia ścieżkę rowerową?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwerty napisał:
To miasto będzie zawsze zapyziałym, śmierdzącym kresami grajdołem
Chyba Pan Pobóg - Malinowski powiedział:" Polska ma 4 miasta godne uwagi. Warszawa bo stolica kraju, Kraków bo Wawel, Wilno bo Piłsudski i Lwów bo Orlęta Lwowskie. Ale ma i Lublin, za który powinna się wstydzić". Minęło tyle lat i ta gadka szmatka jest nadal aktualna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...