Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dobrze gada, na głupotę przecież lekarstwa nie ma.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
TO SĄ TZW. GROŹBY KARALNE. SĄD MA NA TO ODPOWIEDNIE "NARZĘDZIA I PARAGRAFY". NIE POWINNI TAK TEGO ZOSTAWIĆ. DLA PRZYKŁADU. KU PRZESTRODZE.
0
Tylko zakład zamknięty i izolacja całkowita dla psychicznie chorych DOŻYWOTNIO !!!! Tyle że są to zbożne życzenia choć ja osobiście optował bym za uśpieniem by nie karmić zwyrodnialca z naszych podatków .
0
Dla chcącego nic trudnego. Jakby chciał to bym do czegoś doszedł ale nie chce bo w więzieniu mu dobrze. Pracować nie musi a wszystko ma. Kolegów na spacerniaku i wieczny odpoczynek, a to wszystko za nasze pieniądze. Więzienie i resocjalizacja to dwa sprzeczne pojęcia, a już na pewno w naszym kraju.
0
Mam go 15 lat utrzymywać? Wolne żarty.
0
co wy tam wiecie!!!dobrze mowi!!!! panstwo do tego doprowadzilo !!!! jaki czlowiek ma byt jak go na nic nie stac nawet jak by zasilek jakis dostal to jak ma z niego wyzyc przez miesiac???!!!wiec musi krasc ma racje trzeba robic koryciazy z rzadu w h**a!!!!!!brawo
0
Ma szczęście, bydlaczek. W starożytnej Sparcie za złodziejstwo by mu odrąbali rękę i koniec balu, panno lalu.
0
Takiemu chwastowi powinno się zaserwować,, czapę'', bo i tak już z niego nic nie będzie. W imię czego ma być utrzymywany z naszych podatków ? Czas najwyższy coś ulepszyć w Przepisach Prawnych ( a może by jednak przywrócić karę śmierci ?). Aż się prosi, bo zbyt się namnożyło chwastów.
0
hahaha, jaka resocjalizacja???? więźniowie grają w play station a co śmieszniejsze w GT2, sam widziałem a co jeszcze śmieszniejsze, że mają swoje prawa...za które my dostajemy po kieszeni. Łańcuch na nogę i wały uszczelniać, robić drogi, wydobywać węgiel!!!!!!!!! Polska NIGDY!!!! nie będzie normalnym krajem jak nikt tego nie zmieni....
0
Ja jestem za karą smierci bo niektórych ludzi juz sie nie da naprowadzic na dobrą droge co pokazuje przykład tego bandyty. Po co utrzymywac takich darmozjadów, lepiej posadzic go na elektryka, włączyc przycisk i po sprawie.
0
taaak macie racje ....latwo jest wam powiedziec co wy wogole mozecie wiedziec na ten temat!!!!!! chyba tylko GÓWNO
0
dany napisał:
co wy tam wiecie!!!dobrze mowi!!!! panstwo do tego doprowadzilo !!!! jaki czlowiek ma byt jak go na nic nie stac nawet jak by zasilek jakis dostal to jak ma z niego wyzyc przez miesiac???!!!wiec musi krasc ma racje trzeba robic koryciazy z rzadu w h**a!!!!!!brawo
Ty kretynie, Państwo wcale nie musi dawać zasiłku. Masz do roboty iść pajacu i zapracować sobie, a jak nie to won pod most !
0
gość~ napisał:
Takiemu chwastowi powinno się zaserwować,, czapę'', bo i tak już z niego nic nie będzie. W imię czego ma być utrzymywany z naszych podatków ? Czas najwyższy coś ulepszyć w Przepisach Prawnych ( a może by jednak przywrócić karę śmierci ?). Aż się prosi, bo zbyt się namnożyło chwastów.
Zagłosuj na Korwina-Mikke... on Ci przywróci karę śmierci... ja na niego głosuję !
0
Trzeba poprzeć Korwina-Mikke, bo tylko on jest za karą śmierci.
0
Wpis #12 Goście CYTAT(dany @ 19.05.2010, 17:47:31) co wy tam wiecie!!!dobrze mowi!!!! panstwo do tego doprowadzilo !!!! jaki czlowiek ma byt jak go na nic nie stac nawet jak by zasilek jakis dostal to jak ma z niego wyzyc przez miesiac???!!!wiec musi krasc ma racje trzeba robic koryciazy z rzadu w h**a!!!!!!brawo Ty kretynie, Państwo wcale nie musi dawać zasiłku. Masz do roboty iść pajacu i zapracować sobie, a jak nie to won pod most ! TY JESTES KRETYNEM PAJACU P............A GDZIE ON MA POJSC DO ROBOTY JAK NIE MA ETETOW POZA TYM PANSTWO NASRALO MU W PAPIERY CO PRAWDA PO CZESSC NA SWOJA PROSBE ALE WIDOCZNIE SYTUACJA GO ZMUSILA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
0
dany napisał:
Wpis #12 Goście CYTAT(dany @ 19.05.2010, 17:47:31) co wy tam wiecie!!!dobrze mowi!!!! panstwo do tego doprowadzilo !!!! jaki czlowiek ma byt jak go na nic nie stac nawet jak by zasilek jakis dostal to jak ma z niego wyzyc przez miesiac???!!!wiec musi krasc ma racje trzeba robic koryciazy z rzadu w h**a!!!!!!brawo Ty kretynie, Państwo wcale nie musi dawać zasiłku. Masz do roboty iść pajacu i zapracować sobie, a jak nie to won pod most ! TY JESTES KRETYNEM PAJACU P............A GDZIE ON MA POJSC DO ROBOTY JAK NIE MA ETETOW POZA TYM PANSTWO NASRALO MU W PAPIERY CO PRAWDA PO CZESSC NA SWOJA PROSBE ALE WIDOCZNIE SYTUACJA GO ZMUSILA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
ty koleszko chyba niewiele lepszy od niego jesteś skoro bronisz takie bydle. ciekawe jakby twoją kobietę napadł i nożyk jej do gardła przyłożył , albo tobie samemu tak zrobił to tez byś go usprawiedliwiał? a że rząd w polsce jest jaki jest,to nie powód by ludie nawzajem się okradali!
0
CodeZero napisał:
Zagłosuj na Korwina-Mikke... on Ci przywróci karę śmierci... ja na niego głosuję !
Na niego głosuję . To jest facet, który wreszcie zaprowadziłby porządek w tym kraju.
0
no cóż - tylko natychmiast utylizować !!!
0
noooooooooo
0
Zutylizować na Majdanku. Może przeprowadźmy referendum. Myślę, że jakieś 98% będzie za! Śmieci się utylizuje przecież...
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: