Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
niech chojrak pokaże twarz, a nie tak się chowa, no w koncu złodziej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po 15 latach wyjdzie, wsadzi komus kose przykladowo za stara Nokie zeby sie nie rozdrabniac i nie chodzic po 5, 6 lat do paki tylko od razu 25 zlapie..... a co!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Marek~ napisał:
Mam go 15 lat utrzymywać? Wolne żarty.
wybacz, ale nikt nas o zdanie nie pyta. Chcemy czy nie, utrzymujemy - na całkiem niezłym poziomie- cala "armie" takich nierobów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dany napisał:
Wpis #12 Goście CYTAT(dany @ 19.05.2010, 17:47:31) co wy tam wiecie!!!dobrze mowi!!!! panstwo do tego doprowadzilo !!!! jaki czlowiek ma byt jak go na nic nie stac nawet jak by zasilek jakis dostal to jak ma z niego wyzyc przez miesiac???!!!wiec musi krasc ma racje trzeba robic koryciazy z rzadu w h**a!!!!!!brawo Ty kretynie, Państwo wcale nie musi dawać zasiłku. Masz do roboty iść pajacu i zapracować sobie, a jak nie to won pod most ! TY JESTES KRETYNEM PAJACU P............A GDZIE ON MA POJSC DO ROBOTY JAK NIE MA ETETOW POZA TYM PANSTWO NASRALO MU W PAPIERY CO PRAWDA PO CZESSC NA SWOJA PROSBE ALE WIDOCZNIE SYTUACJA GO ZMUSILA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
nie, no wprost boskie tłumaczenie Ze mu panstwo zabrudzilo zyciorys ) Z takim tekstem to do kabaretu sie nadajesz człowieku Sytuacja go zmusiła? Pewnie zabrakło kasy, wiec zamiast wiasc sie do roboty, jak normalny człowiek poszedł na "łatwiznę' Malo wam zasiłków nieroby? DO ROBOTY LENIE! Nauczyliście sie, ze jak za dawnych czasów "należy sie" Mam nadzieje ze niedługo zmieni sie to chore prawo, które wspiera darmozjadów itp, elementy. A więźniów zagoni do pracy np. w szczególnie trudnych kopalniach. Wiezienie ma byc kara, a nie wczasami z wiktem i opierunkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przynajmniej szczerze powiedział, wydaje mi się ze jest to okoliczność łagodząca. swoja drogą jak znajdzie mając ok 40lat jakąś pracę, która będzie mu dawała jakieś bezpieczeństwo socjalne bedę pod wielkim wrażeniem. znam wielu któzy bez wyroku i po studiach mają w tym wieku olbrzymi problem ze znalezieniem senownej pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i człowieku nie żałuj że nie ma kary śmierci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
USPIC GNOJA A NIE NA KOSZT PODATNIKUW TRYMAC W KICIU,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HSP napisał:
Ja jestem za karą smierci bo niektórych ludzi juz sie nie da naprowadzic na dobrą droge co pokazuje przykład tego bandyty. Po co utrzymywac takich darmozjadów, lepiej posadzic go na elektryka, włączyc przycisk i po sprawie.
Lepiej puknij się w głowę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najciekawsze jest to, że problem będzie narastał!Tak wspaniale funkcjonuje nasze tzw."państwo".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ej, chciałbym cię śmieciu spotkać. Trafiłaby kosa na kamień
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don Rewolwer napisał:
Ej, chciałbym cię śmieciu spotkać. Trafiłaby kosa na kamień
Pewnie mama i babcia ze wsi co co tydzień klepią zdrowaśki w kościele nauczyły cię miłosierdzia. Jestem pewna że jakbyś go spotkał to zesrałbyś się w majtki, Misiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DON REWOLWER.. człowieku napinasz po necie ,a znając życie to jesteś jakimś szczeniakiem jeżeli można to tak nazwać i do końca nie wiesz co to życie.. Pewnie mamusia Ci pod nos podstawia całe życie ,a sam nie umiesz nic zrobić. Nie udzielaj się już ,a jak chcesz to robić to pomyśl wcześniej o tym co chcesz napisać lub przekazać na forum..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do d... to wszystko. Fakt, że koleś jest przynajmniej szczery, ale wyrok powinien dostać wysoki i sam to widać rozumie. Nie chciałbym go spotkać na ulicy ale prawie mi go szkoda. Życie jest całkiem fajne jak się umie z niego korzystać a co on ma i będzie miał z tego życia? 15 lat za kratą, jak wyjdzie będzie po młodości, która nigdy już nie wróci. Pewnie długo nie potrwa jak popełni kolejne przestępstwo i znowu tam wróci. A potem koniec. Kaplica, cmentarz. Tyle miał z życia. Warto? Niech się zastanowią tacy jak on czy warto. Albo powinien być jakiś naprawdę działający system, który takich ludzi resocjalizuje i daje jakieś szanse, albo dożywotnia izolacja - nie ma innej drogi, bo to po prostu nie ma sensu. Trzymać człowieka 15 lat po celą, po to żeby potem wypuścić i tylko czekać aż znowu coś zrobi. Ten system po prostu nie działa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wcale mu się nie dziwię, bo co innego można w naszym kraju teraz robić. Jedynie w naszym kraju złodziej ma możność życia, bo ci normalni to pracują za grosze i klepią biedę, pomimo skończonych szkół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam go osobiście.Poznałam go już w trakcie "resocjalizacji".Gdzieś tam w środku jest dobrym człowiekiem jak każdy,i jest mi przykro ,że tak głupio skończył za błędy młodości.Nie będę oceniać czy 15 lat to dobry wyrok,bo nie będę obiektywna.Każdy dzień tam jest dniem straconym.Nie ma raczej szans po takim czasie na normalne życie.Przez te 15 lat świat tak się zmieni,że przytłoczy go całkowicie. Kiedyś może jak wyjdzie przeczyta to ,przypomni sobie mnie i będzie wiedział,że czekałam i możliwe,że czekam nadal.Czekam aż stanie się normalnym człowiekiem ,świadomym konsekwencji swoich czynów.Życzę mu jak najlepiej,żeby wytrwał.I
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I-krk napisał:
Znam go osobiście.Poznałam go już w trakcie "resocjalizacji".Gdzieś tam w środku jest dobrym człowiekiem jak każdy,i jest mi przykro ,że tak głupio skończył za błędy młodości.Nie będę oceniać czy 15 lat to dobry wyrok,bo nie będę obiektywna.Każdy dzień tam jest dniem straconym.Nie ma raczej szans po takim czasie na normalne życie.Przez te 15 lat świat tak się zmieni,że przytłoczy go całkowicie. Kiedyś może jak wyjdzie przeczyta to ,przypomni sobie mnie i będzie wiedział,że czekałam i możliwe,że czekam nadal.Czekam aż stanie się normalnym człowiekiem ,świadomym konsekwencji swoich czynów.Życzę mu jak najlepiej,żeby wytrwał.I
jasne niewinne dzieciatko wsadzaja, ale on biedny, czekaj na niego. Tacy jak on sieja strach w tym kraju i trzeba sie z nimi rozprawiac szybko i ostro. Wyjdzie za 15 lat? miejmy nadzeje ze te dobre sady go nie wypuszcza po 7. Ukradnie? Kolejne 15 lat do pudla!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...