Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Reforma edukacji: Jest decyzja ZNP w sprawie daty strajku w szkołach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 marca 2017 r. o 14:07 Powrót do artykułu
Kooochaanee nauczyciele. Dlaczego tak uczycie młodzież w szkole podstawowej -aby jeszcze trzeba było udzielać korepetycji?-(mam na myśli starsze klasy,potrafiące wiązać sznurówki). Moim zdaniem odpowiedż logiczna nasunie się sama- dodatkowe korytko. Dlaczego co rok należy kupować nowe podręczniki, a nawet po kilka do niektórych przedmiotów?. Każdy (może każdy) nauczyciel należy do tego tam..ZNP. Co robicie na tych swoich "zlotach"??. Dlaczego nie jesteście oceniani po wynikach swojej pracy?- poziomie edukowanych uczniów??.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem wykładowca akademickim i napisze jedno. Po wprowadzeniu gimnazjum nie było z kim rozmawiać w czasie rozmowy kwalifikacyjnej na studia. Zrozumiałem wtedy skąd to parcie władzy by nie było egzaminów wstępnych na studia i czemu moi przełożeni kazali nam przyjmować wszystkich. Niech  Bóg ma nas w swojej opiece bo  już nas leczą gimnazjalny lekarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieposyłanie, drogi redaktorze, piszemy łącznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gimnazja to zmarnowany okres w nauczaniu młodego pokolenia. Stracony czas dziecka. To było stworzone by młodzież emigrowała i była parobkami w zachodnich krajach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zostanie ich mniej to może wtedy nie będą powtarzać, że dziecko prawie wszystko powinno robić w domu i że rodzice powinni... . Po coś do tej szkoły jednak się dzieci posyła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknięcie tych fabryk nieletnich cichodajek i młodocianych bandytów jest pierwszą bezdyskusyjnie dobrą decyzją tego rządu. Jeżeli ktokolwiek z nauczycieli odejdzie od tablicy to powinno się mu dożywotnio zabrać prawo wykonywania zawodu - i mam głęboką nadzieję że tak właśnie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślicie ,że po 8-klasie dzieci będą mądrzejsze? Niestety dzieci są leniwe nie chcą się uczyć.Rodzice są roszczeniowi nie współpracują z nauczycielami.No chyba ,że po reformie Pani Zalewskiej każdy nauczyciel dostanie łopatę i na siłę będzie wkładał wiedzę milusińskim do kochanych główek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieletnie cichodajki i młodociani bandyci to są przecież dzieciaczki wychowywane przez rodziców. Co do tego ma szkoła? Szkoła ma uczyć nie wychowywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem to dziecko zaraz po urodzeniu należy oddać do żłobka potem przedszkola, potem do szkoły.Najlepiej żeby rodzice tylko raz w tygodniu lub w miesiącu mogli skontrolować nakrzyczeć na wszystkich opiekunów i mieć z głowy.Sami w tym czasie niech się zajmują sobą bo wielu z nich przydałaby się powtórka dobrego wychowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem gdzie można o tym napisać więc piszę tutaj. Nie rozumiem jak można pozwolić na działania niemieckich portali typu WP czy Onet, które zakłamują rzeczywistość w Polsce. Nie da się tam napisać krytycznego komentarza na temat PO i spółki. Natomiast chamskie epitety pod kierunkiem rządu ukazują się na potęgę. Tak samo jest z polubieniami. 90 procent popiera niby PO. Poziom artykułów to jakieś dno. Kto tym steruje??? Na dodatek piszą potem artykuły na temat cenzury. Co za chamstwo i arogancja! Złodzieje sami nie zrobili nic dobrego przez tyle lat a teraz nie dają innym co kol wiek zrobić. Mam nadzieje że ktoś w końcu zrobi z tym porządek z tym sprzedawczykami. Stanowcze NIE!!! dla PO, KOD, WP, ONET i innego złodziejstwa. Wynocha do tych z którymi się kumacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto Ci broni zostać nauczycielem, skoro tak zazdrościsz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...