Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Reforma edukacji. Nowe liceum przy ul. Lipowej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 lutego 2017 o 17:36 Powrót do artykułu
PRZECIEŻ TO SŁYNNA PODSTAWÓWKA DZIEWIĄTKA Z P. DYREKTOR WYPYCH. W-F - ŁĄTKA, POLSKI DROZDOWSKA, BIOLOGIA GAJEWSKA /ZAKOCHANA W SWOIM ANDRZEJKU/, J.ROSYJSKI KITLIŃSKA /BUKWA/, HISTORIA SADOWSKA, GEOGRAFIA /CHYBA/ BECHTA, ... / JAK SIĘ CHODZI DO JEDNEJ SZKOŁY 8 - LAT, POMIMO UPŁYWU 50- LAT...TO SIĘ PAMIĘTA.............
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I git. Teraz należy nakłonić połowę gimnazjalistów z 9-tki, aby dalej zechcieli uczyć się w swojej szkole. To zadanie należy do nauczycieli....
0
I super. Szkoła jest dobra i da sobie radę.
0
" I super. Szkoła jest dobra i da sobie radę." TU SIĘ ZGADZAM W 100%.
0
Jak zwykle - "ojców sukcesu" jest wielu - będą sobie teraz radni przypisywać swoje zasługi. A jak głosowali 4 tygodnie temu, kiedy zaaprobowali "wyrok" na szkołę? Tylko radny D. Jezior upomniał się wtedy o szkołę. Gdyby nie interwencja posła Jakuba Kuleszy z klubu Kukiz w MEN, to sprawa wyglądałaby o wiele gorzej. "Matka sukcesu" jest tylko jedna - nazywa się MAŁGORZATA TYLUS - szefowa Rady Rodziców przy Gimnazjum Nr 9. Walczyła heroicznie z grupą innych rodziców, kiedy nauczyciele otrzymywali od władz instrukcje, żeby zamiast bronić szkoły, lepiej szukali sobie pracy w innych placówkach. A za brak posłuszeństwa i pokory, mogliby "zostać na lodzie" - bez pracxy. Mam nadzieję, że nauczyciele długo nie zapomną zasług pani Małgorzaty w uratowaniu tej szkoły. POWODZENIA! - Wojciech Górski.
0
Wielkie dzięki dla pani Tylus i pana posła Kuleszy. Jako rodzic bardzo się cieszę i jestem pełna podziwu dla ludzi którym chce się walczyć o wspólne sprawy.
0
Uczniowie są chętni, bo wiedzą, że nauczyciele dobrze przygotują ich do matury. Moja córka zostaje i jestem spokojna o jej przyszłość.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: