Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
niesmaczne i bez wyobraźni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" ... Widziałem w Warszawie… " - argument typowego prowincjusza o ciasnym umyśle !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smutne ! Warszawa jest paskudnym miastem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Triumf komercji i bezguścia. Już kiedyś Perła zapaskudziła Krakowskie, teraz Herbapol na...ł na Bramę. Żenada. I nazywają to "upiększaniem".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zamian wlasciciel banera bedzie pewnie sponsorowal tylko imprezy rekomendowane przez ratusz. Wlasciciel logo jest firma z Lublina wiec niech sobie moze wisi w najbardziej reprezentacyjnym miejscu kandydata do ESK 2016 - zawsze to lepsze niz logo jakiej firmy z Berlina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Logo Herbapolu musi zniknąć Iluminacja musi zniknąć Herbapol musi zniknąć Brama krakowska musi zniknąć a potem niech z miasta znikną komentujący tę sprawę Wieś zawsze wsią powinna zostać. My tu światełek nie potrzebujemy. Niczego nie potrzebujemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem całej zadymy. każdy chce, żeby miasto wyglądało świątecznie ale nikt za to nie chce płacić. jak już znalazł się chętny co wyłożył pieniądze i to jeszcze firma z lublina to niektórym to przeszkadza. pytanie komu? Osoby, z którymi rozmawiałem nie mają nic przeciwko logo firmy sponsorującej. Wszystkim podoba się, że miasto zaczyna jakoś wyglądać. No ale skoro wolimy być zaściankiem, to może lepiej niech takie firmy jak herbapol nie wykładają pieniędzy na świąteczny wystrój Lublinia tylko Warszawy. tam nikt nie robi z tym problemu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety polscy twórcy reklam nie mają wyczucia, przynajmniej ci od reklam ulicznych. Nie dosc ze paskudnych reklam jest za duzo, to są one obrzydliwe, gdzie nie spojrzeć, tam promocje, obniżki i do tego rażący w oczy dobór jaskrawych kolorów. Nie bez powodu Polska uchodzi za kraj, w którym przypada najwięcej reklam na metr kwadratowy. Widać to również w Lublinie, gdzie billboard musi być nieodzownym elementem krajobrazu. Jestem za tym, żeby iść w nowoczesność i zamieniać billboardy tablicami świetlnymi, tak jak robi się to na zachodzie, jednak ten popis urzędu miasta i Herbapolu świadczy o tym, że nawet przy odchodzeniu od starych rozwiązań musimy się jeszcze wiele nauczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez przesady z tą zaściankowością. Wczoraj wróciłem z Łotwy. Przed wyjazdem myślałem, że po Rydze będą chadzać białe niedźwiedzie, a tu szok, perełka. Lublin przy stolicy tego małego państwa wygląda jak zaścianek. Gdyby nie dekoracje na większych sklepach i marketach to Lublin był by całkiem szary i zapyziały. Najłatwiej jest nic nie robić i krytykować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rafal napisał:
Logo Herbapolu musi zniknąć Iluminacja musi zniknąć Herbapol musi zniknąć Brama krakowska musi zniknąć a potem niech z miasta znikną komentujący tę sprawę Wieś zawsze wsią powinna zostać. My tu światełek nie potrzebujemy. Niczego nie potrzebujemy
Zbyszek, to Ty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi ta reklama nie przeszkadza. Zawsze jeśli jakiś sponsor coś funduje to zamieszcza swojąreklamę. Dlaczego na bramie? Nie wim gdzie mógłby indziej zawiśić, nie znam bardziej reprezentacyjnego miejsca. Za miesiąc już nikt nie będzie pamiętał. Każdy chciałby mieć ozdoby za free.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOŻESZ MNE POWIEDŻECZ PANY LANDECKA ILE TO RAMION MA TA GWIAZDA BETLEJEMSKA ????......CZY PRZYPADKIEM NIE SZEŚĆ????? BO JEŻELI SZEŚĆ TO ONA TAM NA TEJ BRAMIE MOŻE WISZEĆ,ONA MNIE NE BĘDŻE PRZESZKADZAĆ,BAAAA ONA MNE BĘNDŻE CZESZYĆ,......A TEN HERBAPOL NECH WISZI TYŻ ....TYLKO TROCHE NYŻYJ ........I JESZCZE JEDNO,TEN ŚWIATEŁ W NOCY NECH BARDŻEJ SZWECI NA GWIAZDA BO CHORE LUDŻE W NOCY NE CHODZOM,A HERBAPOL TO PRZECZESZ DLA CHORYCH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem wieczorem Bramę. Wygląda super. nie ma żadnego świetlnego fiku-miku jak na supermarketach czy centrach handlowych. reklama mi nie przeszkadza, bo jest delikatnie wkomponowana w całość. Ci co w takie inicjatywy "wbijają szpilki, to nie ludzie, to wilki...". dziennik robi duzo szumu, może dlatego, że jako jedyna z gazet wychodzących w lublinie do tej pory nie pisał o świątecznych iluminacjach. Wszystkie inne tytuły podawały taką informację (ze zdjęciami Bramy również) w sobotnich wydaniach i nie miały żadnych zastrzeżeń ani co do wystroju miasta ani logo sponsora. Pewnie inne gazety się nie znają :-) a Dziennik się zna ale ma troszkę opóźniony zapłon.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak dobrze, że Herbapol a nie Coca Cola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe skoro Pani poseł Gąsior-Marek może wieszać szmatę na kamienicy, to Herbapol juz nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięścią między oczy, reklamą na głównym zabytku, i od razu zrobiło się pięknie i tak światowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłop Polski napisał:
MOŻESZ MNE POWIEDŻECZ PANY LANDECKA ILE TO RAMION MA TA GWIAZDA BETLEJEMSKA ????......CZY PRZYPADKIEM NIE SZEŚĆ????? BO JEŻELI SZEŚĆ TO ONA TAM NA TEJ BRAMIE MOŻE WISZEĆ,ONA MNIE NE BĘDŻE PRZESZKADZAĆ,BAAAA ONA MNE BĘNDŻE CZESZYĆ,......A TEN HERBAPOL NECH WISZI TYŻ ....TYLKO TROCHE NYŻYJ ........I JESZCZE JEDNO,TEN ŚWIATEŁ W NOCY NECH BARDŻEJ SZWECI NA GWIAZDA BO CHORE LUDŻE W NOCY NE CHODZOM,A HERBAPOL TO PRZECZESZ DLA CHORYCH.
No własznie bo gdzie tu interes ? w nocy chory ludze śpio a w dzeń ido do kolejki w aptece po tanie pigułki to dla kogo to ma tam być i świcić sie za darmo To ona musi świcić na te gwiazde ?ale interes to interes byle by gwiazda była faktycznie wyży od tego liścia bobkowego i ona mi tyż nie bedzie przeszkadzać !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że zamiast krytyki należy tym razem pochwalić pracowników lubelskiego Urzędu Miejskiego... wiedząc, że muszą oszczędzać (Lublin na dekoracje w tym roku przeznaczył tylko ok. 190 tys. złotych... co w porównaniu z innymi miastami jest kwotą naprawdę skromną: np. Wrocław - 1,4 lmn. zł, Warszawa - 4 mln. zł!!!) kreatywnie szukają innych rozwiązań, dlatego m.in. znaleźli sponsorów, którzy pokryli koszt choinki oraz aniołków i gwiazdek na latarniach a także Herbapol, który zasponsorował fajną iluminacja Bramy Krakowskiej... BRAWO!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trolle krytykują każde działanie władz. Jestem na tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może zamiast baneru Herbapolu lepiej było powiesić tam napis ( jak na kartce świątecznej ) w rodzaju "Wesołych Świąt życzy Herbapol" . I sponsor byłby wymieniony i chyba i bardziej na miejscu i bardziej świątecznie by było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...