Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Typowy buc z dyrektora muzeum, jeżeli nie będzie reklamy to nie będziecie mięli światełek. Szkoda, bo to był najbardziej widoczny punkt iluminacji w naszym mieście, teraz będzie jakoś tak inaczej :(, mimo wszystko bardzo cieszę się, ze reklama zniknęła, szkoda że razem z lampkami. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i tak to własnie lokalne mendy oraz zebrani w internecie patofile od Palikota zlikwidowali świąteczne ozdoby w Lublinie ... trzena sobie zapamiętać kto jest takim wrogiem tego by lublinianie mogli świętować swobodnie Kopciowski zatem jako menda najbardziej winna  pod ten adres poczty elektronicznej d.kopciowski@wkz.lublin.pl można mu wysyłać wyrazy okolicznościowe ja z pewnością wyślę mu moją opinię o wysługiwaniu się wojującym ateistom z FRL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie wina dyrektora muzeum, reklame kazał usunąć Konserwator Wojewódzki Kopciowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i tak to własnie lokalne mendy oraz zebrani w internecie patofile od Palikota zlikwidowali świąteczne ozdoby w Lublinie ... trzena sobie zapamiętać kto jest takim wrogiem tego by lublinianie mogli świętować swobodnie Kopciowski zatem jako menda najbardziej winna  pod ten adres poczty elektronicznej d.kopciowski@wkz.lublin.pl można mu wysyłać wyrazy okolicznościowe ja z pewnością wyślę mu moją opinię o wysługiwaniu się wojującym ateistom z FRL
  Iluminacja była bardzo ładna,a tu masz racje FRL wiecej szkód robi w Lublinie niż pożytku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
warto też wspomnieć że tych patofili z FRL ktoś może znać osobiście i chcieć im podziękować za oszpecenie Lublina w czasie świąt tu można sprawdzić czy ktoś ze znajomych nie należy do tej grupy szkodników http://www.frl.org.pl/content/view/17/45/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, tylko dyrektor mógł wystąpić o zgodę na powieszenie illuminacji. Na światełka zgoda by była, na banner nie. Więc dla tego zapewne nie wystosował takiego pisma. Poza tym przeczytaj wypowiedź dyrektora we wcześniejszym artykule dotyczącym reklamy na Bramie Krakowskiej. Wniosek z tego artykułu był taki, że jak dyrektor coś chce to to zrobi i ma zdanie innych gdzieś bo on tu jest dyrektorem. Niestety ale dyrektor wykazał się arogancją i butą. Przykre jest to, tym bardziej że takie zachowanie dyrektora nie zdarza się pierwszy raz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Iluminacja była bardzo ładna,a tu masz racje FRL wiecej szkód robi w Lublinie niż pożytku
no robi szkody niestety takich organizacyjek jest całe multum często twożone przez tych samych ludzi którzy sa jednocześnie w kilkunastu "ngo" przykładem może być znany oszołom rowerowy Wiącek ... myślę że ci ludzie po prostu zwyczajnie nienawidzą Lublina i jego mieszkańców i stad ta ich złosliwość i szkodnictwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli ktoś się tu wykazał zła wolą i arogancją to był to Kopciowski i nie waham sie go w tym kontekście nazwać zwykła mendą ... Nasalski to jest człowiek dla Lublina mocno zasłuzony ale z pewnością nie jakas pacynka palikociarstwa on nie jest jak dla przykładu Mącik jakimś popychadłem i figurantem od ustawiania parasolek ... i to się nie podoba oczywiście komuchom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLSAT JEST WDZIĘCZNY :) ZA ZDJĘCIE REKLAMY (POGODOWEJ)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i tak to własnie lokalne mendy oraz zebrani w internecie patofile od Palikota zlikwidowali świąteczne ozdoby w Lublinie ... trzena sobie zapamiętać kto jest takim wrogiem tego by lublinianie mogli świętować swobodnie Kopciowski zatem jako menda najbardziej winna  pod ten adres poczty elektronicznej d.kopciowski@wkz.lublin.pl można mu wysyłać wyrazy okolicznościowe ja z pewnością wyślę mu moją opinię o wysługiwaniu się wojującym ateistom z FRL
prostak ,zabytek to nie miejsce do  swiętowania katolik na pokaz , do KATEDRY na modły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie ludzi słuchają. To ogół ma rację, a nie jednostka.Na wszystkim chcą zarabiać kasę, lekką ręką.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i tak to własnie lokalne mendy oraz zebrani w internecie patofile od Palikota zlikwidowali świąteczne ozdoby w Lublinie  
Jeżeli uważa Pan za świąteczne ozdoby reklamy Herbapolu, Perły i PGE na naszym deptaku to tylko pogratulować dobrego smaku i gustu. Jeżeli zdjęcie ich nazywa Pan oszpeceniem Lublina to ja nie mam pytań...   I chętnie dowiem się w konkretach co nie podoba się Panu w FRL oraz w czym przeszkadza Panu "oszołom rowerowy Wiącek".   To ludzie z pomysłami, wizją, którzy chcą trochę zaszczepić dobre praktyki z zachodu i nie widzę powodów nazywania ich szkodnikami dla Lublina.   Z kolei Pańska postawa i poglądy prezentują poziom godny politowania. Najlepiej obwiesić tandetnymi świecidełkami każdy budynek, porozwieszać szmaty i loga sponsorów gdzie tylko się da, sprzeciwiać się ujednoliceniu kolorystki parasoli itd. - Tak przynajmniej wynika z Pańskich wypowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ostatnim czasie dyrektor zasłynął tym, że zrobił parking pod samym wejściem na dziedziniec zamkowy. Piękna wizytówka dla miasta. Oczywiście nie widział w tym nic złego. Teraz(nie pierwszy raz zresztą) reklama na jednym z najcenniejszych zabytków Lublina. Jak dla mnie już najwyższa pora skończyć z wieszaniem reklam wszędzie gdzie tylko dusza zapragnie, a w szczególności w śródmieściu Lublina. Najwyższa pora ten bałagan uporządkować, a nie do niego jeszcze dokładać. Światełka zniknęły, ale nie można za to obwiniać konserwatora. To akurat zaniedbanie dyrektora i sponsora. Brama Krakowska nie jest ich prywatną nieruchomością żeby mogli z nią robić co chcą. Jest prawo, którego trzeba przestrzegać. A dyrektor muzeum zamkowego w odniesieniu do przepisów ustawy o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami powinien wręcz świecić przykładem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiacek to komuch i szkodnik - nie lubię takich ludzi jak sobie chcesz możemy omówić co tam Wiącek już napsuł i ile na tym zarobił ... jak chcesz pogadać to proponuję przejście na ty ja jestem Przemek (pisze pod nazwiskiem bo nie muszę się ukrywać żeby zamaskowąć swe powiązania jak inni) ... ja tam lubie polski Lublin a nie jakąś kalkę zachodnich miast pełnych pedałów i grubasów ... Perła czy herbapol to lubelskie firmy które daja pracę mieszkańcom lublina tu sie nie reklamują jakieś FRL-owe sztampwe "ludzie motyle" tylko lokalne miejsca pracy dla lublinian jak mysle to jest ważne by mieć gdzie pracować i by dzięki mich pracy miasto się bogaciło ... FRL ma inną wizję - dyktatura pedalstwa, jednakowe parasolki i mundurki niekompetentni i aroganccy urzędnicy w stylu Mącika (członka FRL przecie) ja takiej wizji nie popieram i nawet nie lituję się nad tymi którzy ja popierają (anonimowo bo chyba pod nazwiskie wstyd)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cóz mam nadzieję że ludzie podczas wyborów pokarzą co myślą o takich Kopciowskich czy Żukach z pewnością smutna ogołocona w czas świateczny brama krakowska im w tym pomoże wyglądać to bedzie jak wjazd na cmentarz a nie do miasta w czasie świąt ... Kopciowski jest oczywisćie winny - mógł nie być swinią ale widać chciał być swinią  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największą arogancją popisał się jednak Herbapol, jako rodzima spółka nie mogli przełknąć tej żaby- zdjąc reklamę i zostawić swiatełka, wiecej przysporzyliby sobie sympatii takim zabiegiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zły Herbapol??? he he Herbapol powiesił i zdjął na własny koszt nie robił żadnych problemów jeśli to ma być arogancja to ja chyba czegoś nie rozumiem ... moim zdaniem dobrze że Herbapol zrobił to czego skundleni urzędnicy chcieli to co kazali im zrobić palikotowcy z koniem nie warto się kopać ... a od zmian są wybory po prostu  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko ok ..... Herbapol zamierzony cel osiagnal o to w tym wszystkim chodzilo o szybki I skuteczny rozglos w mediach.... ale konserwatorek winien zostawic oswietlenie na poczet kary jako takiej . No coz ale ten pan konser... nie ma najwyrazniej glowy na karku kieruje sie tylko jasno wytyczonymi przepisami .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiacek to komuch i szkodnik - nie lubię takich ludzi jak sobie chcesz możemy omówić co tam Wiącek już napsuł i ile na tym zarobił ... jak chcesz pogadać to proponuję przejście na ty ja jestem Przemek (pisze pod nazwiskiem bo nie muszę się ukrywać żeby zamaskowąć swe powiązania jak inni) ... ja tam lubie polski Lublin a nie jakąś kalkę zachodnich miast pełnych pedałów i grubasów ... Perła czy herbapol to lubelskie firmy które daja pracę mieszkańcom lublina tu sie nie reklamują jakieś FRL-owe sztampwe "ludzie motyle" tylko lokalne miejsca pracy dla lublinian jak mysle to jest ważne by mieć gdzie pracować i by dzięki mich pracy miasto się bogaciło ... FRL ma inną wizję - dyktatura pedalstwa, jednakowe parasolki i mundurki niekompetentni i aroganccy urzędnicy w stylu Mącika (członka FRL przecie) ja takiej wizji nie popieram i nawet nie lituję się nad tymi którzy ja popierają (anonimowo bo chyba pod nazwiskie wstyd)
1. "Wiacek to komuch i szkodnik - nie lubię takich ludzi jak sobie chcesz możemy omówić co tam Wiącek już napsuł i ile na tym zarobił"   W takim razie proszę o konkrety, co napsuł i ile wziął. Proszę powiedzieć co kiedyś było lepsze a jest gorsze. Rzucać puste frazesy w Internecie to każdy potrafi.   2. "ja tam lubie polski Lublin a nie jakąś kalkę zachodnich miast pełnych pedałów i grubasów" Po pierwsze zachód to nie tylko pedały i grubasy. Po drugie, oczywiste że nie jest to jakiś raj ale naprawdę wiele rozwiązań w zakresie estetyki, planowania przestrzennego, podejścia do komunikacji jest godnych uwagi i naśladowania. Tym bardziej, że u nas wygląda to często bardzo źle.    Poza tym to że się nie lubi zachodniego Lublina nie oznacza, że zachodni jest zły. Kwestia gustów. Niektórzy wolą porządek i ład, inni nasz polski burdelik.   3. "Perła czy herbapol to lubelskie firmy które daja pracę mieszkańcom lublina tu sie nie reklamują jakieś FRL-owe sztampwe "ludzie motyle" tylko lokalne miejsca pracy dla lublinian jak mysle to jest ważne by mieć gdzie pracować i by dzięki mich pracy miasto się bogaciło"   I co z tego, że dają pracę? Nie daje im to prawa do oszpecania Lublina a takim jest wieszanie reklam i banerów na zabytku. Poza tym akurat Perła i Herbapol nie musi się reklamować. Obie firmy i tak są dobrze kojarzone z Lublinem. Nie trzeba tego tak krzykliwe przypominać.   A na marginesie co ze świętami ma wspólnego piwo i herbatki?   4. "FRL ma inną wizję - dyktatura pedalstwa, jednakowe parasolki i mundurki niekompetentni i aroganccy urzędnicy w stylu Mącika (członka FRL przecie) ja takiej wizji nie popierami nawet nie lituję się nad tymi którzy ja popierają (anonimowo bo chyba pod nazwiskie wstyd)"   a) Niby w czym to pedalstwo się przejawia?   b) Tak, jednakowe parasolki, bez nachalnych reklam, krzykliwych kolorów. Czy to źle?   c) Mundurki? Chyba Pana Przemysława trochę poniosło.    Polecam dokładnie przyjrzeć się działaniom FRL bo jak narazie to jest rzucanie bezsensownych haseł typu: pedały, grubasy, Wiącek oszołom, patofile BEZ PODANIA ANI JEDNEGO KONKRETNEGO ARGUMENTU.   A ja dla przykładu podam czym zajmuje się FRL:   Tak jest dziś:      To popiera FRL (i ja również):     ____________   Ale nie, po co nam to, po co porządek, estetyka. Róbmy syf w mieście, zakupy w tym burdelu na Ruskiej, ojejmy sprawę ładu z reklamami. Niech każdy przyjezdny zobaczy że u nas naprawdę jest wschód i zacofanie.    Jak widać kolega Przemek tego chce skoro tak bardzo wielbi Pruszkowskiego.   Ja Pruszonowi dziękuję, już zdążył się popisać. Tyle lat zacofania Lublina. Tak szybko nie da się tego odkręcić. I mimo że Żuka popieram to nie da rady dogonić naszych "konkurentów" jak np. Białystok, Katowice czy Szczecin. Jest znaczna i widoczna poprawa ale to co Pan Pruszkowski nam zapaskudził to....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
konesrwator trzesie portkami i dlatego słucha bandy neokomuchów poza tym ... no mniejsza powiedzmy że inne względy go nie pchaja do zwalczania bożego narodzenia ... tu jednak nie szło o konserwatora czy o herbapol firmy nie obchoddzą świąt ludzie obchodzą święta i to im wyrządzili krzywdę oszołomy z FLR taki był cel i to patofile własnie osiagneli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...