Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rekordowa Dycha do Maratonu. Wystartowały 1332 osoby (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 października 2016 r. o 17:29 Powrót do artykułu
Z tym darmowym posiłkiem to lekka przesada, raz, że zabrzmiało to jak wydawanie posiłków dla bezdomnych a nie zawody sportowe, a dwa, że każdy kto stał w tej kolejce, wcześniej opłacił "Pakiet startowy" w którym właśnie zawarty był między innymi ten posiłek. I proszę nie kasować po raz drugi tego komentarza, niech ludzie wiedzą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedna z najsłabiej przygotowanych dych, dla zawodników z końca stawki zabrakło wody na mecie. Ja skończyłem w okolicach 50 minut tak więc jeszcze było wysarczająco napojów. Komentarz prowadzącego zawody bierzcie tylko po jednej bo dla innych nie wystaczy był śmieszny. Wydawani posiłków też porażka, kolejka miała ze 200 metrów długości. Jak tak będzie się prezentowało to szybko nie zostanie pobity dzisiejszy rekord frekwencji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zobaczyłem tą kolejkę do posiłków to sobie darowałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej ponad 1000 spoconych osób, kółko po asfalcie (zamiast lasem od strony dąbrowy) - nie za dobre dla kolan, brak msca do parkowanie, sam biegam, ale nie rozumiem fenomenu biegów zbiorowych, może potrzeba spotykanie się z "sobie podobnymi", bo raczej nie rywalizacja - brak grup wiekowych itp Ponadto bieganie jest niezdrowe :(nawet PZU do tego doszło i wycofuje się ze sponsoringu. Pozdrowienia dla wszystkich biegaczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...