Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie wiem - śmiać się czy płakać... Tyle się o tym mówi, a ciągle taki sam schemat wyłudzenia. Może trzeba zwrócić się do producentów seriali aby taki wątek wpletli w fabułę "Klanu" czy "K jak kochanie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj ta dziewczyna dzwoniła do mojej babci, ale babcia ją spławiła. Ludzie są jednak bezczelni.Najgorzej, że nawet, gdy "wpadną" to dostaną najwyżej "zawiasy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A swoją drogą te babki nie kontaktowały się z prawdziwymi wnukami w celu potwierdzenia wiadomości ? Wystarczyło przez telefon głupkowato spytać oszustkę "A co u Zosi?", żeby zobaczyć, jak zmyśla, co u nieistniejącej Zosi słychać :), a potem dodać:"A Krysia już zdrowa ?" .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale dla poszkodowanych ich własne dzieci są jeszcze głupimi gówniarzami ! NI im współczuję, współczuję ich rodzinom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie ta babcia zarobiła taką kasę bo ludzie w jej wieku pracując uczciwie nie mają takiej kasy pomimo że żyją skromnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomek napisał:
Nie wiem - śmiać się czy płakać... Tyle się o tym mówi, a ciągle taki sam schemat wyłudzenia. Może trzeba zwrócić się do producentów seriali aby taki wątek wpletli w fabułę "Klanu" czy "K jak kochanie"
moze by tak w banku przy wyplacie pieniedzy poinformowac starsze osoby o takich naciagaczach. napewno by nie zaszkodzilo. 100 tys nie wyciagnela z bankomatu, tylko w banku ktos jej wyplacil. do pieniedzy dolaczyc mala ulotke, lub na miejscu poinformowac..... banki powinne dbac o swoich klientow...i ich pieniadze. okradziony klient - to rowniez strata dla banku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracownik napisał:
A gdzie ta babcia zarobiła taką kasę bo ludzie w jej wieku pracując uczciwie nie mają takiej kasy pomimo że żyją skromnie...
Nie ma wielkiej rozpaczy z tego faktu,to tylko zawartość jednej z kilkudziesięciu skarpet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** skąd ta babcia miała 100 tys. pln-ów? a emeryci ponoć tacy biedni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAŻAJCIE! Dzisiaj dostałam telefon z podobnym scenariuszem, na szczęście od razu mi się nie spodobała (podawała się za moją ciotkę, tylko że jest przeziębina więc ma trochę zmieniony głoś). Jak jej powiedziałam że soś mi się nie podoba i wezwę policję, miała jeszcze w czelnośc odpowiedzieć: no jak tak możesz, nie chcę cię więcej znać! Naprawdę bądzcie czujni, bo stracicie dorobek ciężkiej pracy. UWAGA - mieszkam w Jasionce koło Rzeszowa i dzwoniłi na telefon stacjonarny, ich numer się oczywiście nie wyświetlił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś były mieszkania za darmo, potem wykupowane za symboliczną złotówkę, były przywileje a teraz młodzi muszą TYRAĆ na kredyt i jeszcze tym babkom źle! Wszystko im nie pasuje. Jakby te niedorajdy urodziły się w dzisiejszych czasach, to poginęły by z głodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacho napisał:
ku*** skąd ta babcia miała 100 tys. pln-ów? a emeryci ponoć tacy biedni.
To ES-becka emerytura,ale tylko z 3-miesięcy,dużego bólu nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
schaboszczak napisał:
To ES-becka emerytura,ale tylko z 3-miesięcy,dużego bólu nie ma.
Lecz się na nogi - bo z twoją głową to już sprawa beznadziejna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I emeryci pier***ą głupoty że pieniędzy nie mają !!! banda złodziei
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A do mnie raz zadzwoniła kobieta i powiedziała mi,że ze wszystkich razów raz ze mną pamięta najbardziej i chce mi się odwdzięczyć.Jakiś gość przyniósł mi 40.000 LN,nawet nie wiem od kogo bo wiele razy dogadzałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
schaboszczak napisał:
To ES-becka emerytura,ale tylko z 3-miesięcy,dużego bólu nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maria napisał:
UWAŻAJCIE! Dzisiaj dostałam telefon z podobnym scenariuszem, na szczęście od razu mi się nie spodobała (podawała się za moją ciotkę, tylko że jest przeziębina więc ma trochę zmieniony głoś). Jak jej powiedziałam że soś mi się nie podoba i wezwę policję, miała jeszcze w czelnośc odpowiedzieć: no jak tak możesz, nie chcę cię więcej znać! Naprawdę bądzcie czujni, bo stracicie dorobek ciężkiej pracy. UWAGA - mieszkam w Jasionce koło Rzeszowa i dzwoniłi na telefon stacjonarny, ich numer się oczywiście nie wyświetlił.
To GRUPA RADOMSKA KTÓRA PRZYJEŻDZA NA ĆWICZENIA. Mnie tylko dziwi jedno skąd oni wiedzą ile człowiek ma na koncie. Mojego kolegi rodziców rąbneli na tyle ile mieli na koncie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ręce, szczena i... majtki opadają. W głowie mi się to nie mieści, że na starość ludziska tak durnieją. A swoją drogą, ta pani ma rodzinę, przynajmniej wnuczkę, na którą powołali się ci oszuści, to jak można kobietę w takim wieku pozostawić samą sobie? No cóż - jak widać można...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto kogo oszukał, propaganda prokremlowska tego trządu niezna granic chcecie wmówić społeczeństwu że emeryci i ręciści to bogacze trzymający na kotach potężne sumy ,polski już niema ..............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polak -parobek Watykanu napisał:
Kto kogo oszukał, propaganda prokremlowska tego trządu niezna granic chcecie wmówić społeczeństwu że emeryci i ręciści to bogacze trzymający na kotach potężne sumy ,polski już niema ..............
Tak się rodzi nowa Jerozolima.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sugerujecie - "łatwo przyszło, łatwo poszło"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...