Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No i brawo. Oby tak dalej, może malkontenci przestaną zrzędzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jeszcze nie leciałam:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze trochę i dorówna lotnisku w Radomiu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jeszcze nie leciałam:(
Zaśpiewaj ,,Przeleć mnie swoim aeroplanem''....Może się spełni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze trochę i dorówna lotnisku w Radomiu :)
Ty juz dorownales intelektem ale do kota prezesa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekam na Maczo Grande 5 razy w tygodniu!!!    A swoją drogą bardzo dobre wiadomości płyną z naszego lotniska, 410k pasażerów nie będzie ale 300k lotnisko powinno w tym roku przebić i to ze sporą nadwyżką! W przyszłości gdyby doszło jeszcze 4-5 stałych kierunków, wówczas byłaby szansa na przegonienie Rzeszowa!!! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dajta spokój z tymi areplanami. Kury mi sie przestaly nieść i buczy i huczy to tylko na niebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekamy do 25 marca na wyniki ekonomiczne zawarte w miesięcznym sprawozdaniu finansowym czy redaktor piszący uczyni to szybciej w oparciu o prawo prasowe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedzcie mi jedną rzecz jak to jest i czemu ludzie z Rzeszowa lub okolic ciągle psioczą i narzekają na Lublin że jest gorszy że zły że brudniejszy itd ?? Nie wiem ale Lublinowi poza nierównymi drogami i może zbyt małymi zarobkami nie mam co zarzucić i nie uważam by Rzeszów był nie wiadomo jak lepszy, miasto się rozwija to obwodnica to lotnisko to połączenia pkp lepsze teraz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekamy do 25 marca na wyniki ekonomiczne zawarte w miesięcznym sprawozdaniu finansowym czy redaktor piszący uczyni to szybciej w oparciu o prawo prasowe?
Mysle, ze najszybciej uczyni to oszolom z mojrzeszowa od krs, oczywiscie o ile bedzie sie mial do czego przyczepic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie wznowią lotów do Gdańska? Podobno jak latał tam EuroLot to samoloty były pełne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w Lublinie od wielu lat ale jeśli chodzi o Rzeszów to faktycznie miasto ładniejsze z lepszymi drogami oraz większą ilością hoteli a i port lotniczy większy i bez opłat za parking ,obsługujący więcej pasażerów o trzy razy...W sumie wszystko niby przemawia na korzyść Rzeszowa ale mieszkam w Lublinie nieco zapyziałym mieście i mam nadzieję że jeszcze parę lat i wszystko się zmieni ,wypięknieje i Lublin.Puki co to trochę nam brakuje do Rzeszowa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedzcie mi jedną rzecz jak to jest i czemu ludzie z Rzeszowa lub okolic ciągle psioczą i narzekają na Lublin że jest gorszy że zły że brudniejszy itd ?? Nie wiem ale Lublinowi poza nierównymi drogami i może zbyt małymi zarobkami nie mam co zarzucić i nie uważam by Rzeszów był nie wiadomo jak lepszy, miasto się rozwija to obwodnica to lotnisko to połączenia pkp lepsze teraz...
Bo każda sroczka swój ogonek chwali,i mieszkańcy miasta z wielką pi*dą mają dokładnie tak samo.Prędzej język by im kołkiem staną,jak by mnieli coś dobrego powiedzieć o naszym mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No z tymi trzema razami to kolega lekko przesadził, skąd te dane?? Dwa.... no dwa z kawałkiem to się zgodzę (dokładnie 2,43 ;-) ).   Dane 2015: Lublin / Świdnik - 265 111 osób Rzeszów / Jasionka - 645 019 osób   Ale progres Lublina jest widoczny, podobnie jak Rzeszowa porównując poprzednie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedzcie mi jedną rzecz jak to jest i czemu ludzie z Rzeszowa lub okolic ciągle psioczą i narzekają na Lublin że jest gorszy że zły że brudniejszy itd ?? Nie wiem ale Lublinowi poza nierównymi drogami i może zbyt małymi zarobkami nie mam co zarzucić i nie uważam by Rzeszów był nie wiadomo jak lepszy, miasto się rozwija to obwodnica to lotnisko to połączenia pkp lepsze teraz...
  Bo jak przyjeżdzają do nas to dopiero widzą jak wygląda miasto i muszą jakos odreagować, że u nich pare bloków i pole :) a zapomniałem i pomnik. Wcześniej sapali coś do krakowa ale ich zlali, to się teraz tu przeniesli, w koncu dotrze do nich ze porównywac to sie mogą ale z Tarnowem :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w Lublinie od wielu lat ale jeśli chodzi o Rzeszów to faktycznie miasto ładniejsze z lepszymi drogami oraz większą ilością hoteli a i port lotniczy większy i bez opłat za parking ,obsługujący więcej pasażerów o trzy razy...W sumie wszystko niby przemawia na korzyść Rzeszowa ale mieszkam w Lublinie nieco zapyziałym mieście i mam nadzieję że jeszcze parę lat i wszystko się zmieni ,wypięknieje i Lublin.Puki co to trochę nam brakuje do Rzeszowa...
Stary daj namiary na swojego dealera, robimy jutro urodziny i potrzebujemy takiego sztosa :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coraz wiecej pasażerów z Rzeszowa lata z Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te drugie 50 % to napewno bylo 29 lutego - takze nie ma sie w sumie z czego cieszyc. Media wszystko manipuluja. - no ale jest w sumie na co ponarzekac :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Informacja typu; szklanka do połowy pełna, po raz 118 powtarzam, żeby lotnisko jako firma nie przynosiła strat musi obsłużyć rocznie ok. 900 tys. pasażerów, a to nie było i nadal nie jest możliwe, cały region lubelski tzn. od lotniska w Rzeszowie do lotnisk w Warszawie liczy ok, 2 mln ludzi z tendencją malejącą, więc skąd wziąć pasażerów - oto jest pytanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Informacja typu; szklanka do połowy pełna, po raz 118 powtarzam, żeby lotnisko jako firma nie przynosiła strat musi obsłużyć rocznie ok. 900 tys. pasażerów, a to nie było i nadal nie jest możliwe, cały region lubelski tzn. od lotniska w Rzeszowie do lotnisk w Warszawie liczy ok, 2 mln ludzi z tendencją malejącą, więc skąd wziąć pasażerów - oto jest pytanie.
Ile jest dochodowych lotnisk w Polsce, oto jest pytaniebi nie takie trudne do sprawdzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...