Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Powiedzcie mi jedną rzecz jak to jest i czemu ludzie z Rzeszowa lub okolic ciągle psioczą i narzekają na Lublin że jest gorszy że zły że brudniejszy itd ?? Nie wiem ale Lublinowi poza nierównymi drogami i może zbyt małymi zarobkami nie mam co zarzucić i nie uważam by Rzeszów był nie wiadomo jak lepszy, miasto się rozwija to obwodnica to lotnisko to połączenia pkp lepsze teraz...
He, he - oni nawet na Kraków psioczą i próbują się do niego porównywać. Rzeszów to nie miasto, to Wielowieś, to stan umysłu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem czym się lublinianie podniecacie! Przeciez w LUBLINIE nic nie ma?? Leczycie kompleksy wobec Warszawy obrażając ościenne miasta . RZESZÓW nie jest duży. Ale mamy wyremontowane większość ulic, zakłady przemysłowe i piękna okolice a Lublin co ma?? Stare Miasto i Ogród Botaniczny?? Wystarczy porównać poziom bezrobocia , Rzeszów 7% a lublin 13%. A macie pełno urzędników/pasożytów. Może macie więcej mieszkańców ale porównując miasta to jesteście przy nasz wioska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Marcin. Panie Marcinie, widzę, że nie wyściubił Pan nosa dalej niż za granice administracyjne swojego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla porównania lotnisko w łodzi w 2015 r. obsłużyło ponad 300 tyś pasażerów, strata spółki to ponad 34 mln zł! to może wreszcie ktoś napisze jak jest u nas, ile dopłacamy z naszych podatków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj Rzeszow Rzeszow... my przynajmnie w Lublinie nie mamy wielkiej "pipy" w centrum miasta hahahahha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawa dla Marcina z Rzeszowa! Lubelskie to wylęgarnia urzędniczych pasozytów patrz psl. po
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszak to żyzna ziemia podkarpacka wydała na świat takie autorytety jak Mirosław Karapyta, Kazimierz Greń czy Ja Bury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...