Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szanowni dziannikarze. Dlaczego piszecie "Tylko u nas"? Ja wczoraj artykuł o tym zdarzeniu czytałem na lublin 112 Nie wierzycie? Sprawdzcie na lublin 112 Data umieszczenia artykułu 11.03.2015 Wasz artykuł umieszczono 12.03.2015
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To nie taniej oszukiwać na tacho? 
0
93 Miał szczęście,że wpadł u nas a nie np. w Niemczech bo tam zapłaciłby ,ale 10 tyś. Euro.
0
Tom, ubiegłeś mnie. Dziennik Wschodni nie pierwszy raz ściąga info z lublin 112. Oni byli pierwsi i nie tylko u was to można znaleźć :)
0
Nie mogę tu szczegółowo opisać tego, O czym kiedys opowiedział mi pewien znajomy kierowca. Tak, Polska firma. Chłopak non stop na red bullach. Włos sie jeży
Ostatnio edytowany 12 marca 2015 o 12:07
0
Nie mogę tu szczegółowo opisać tego, O czym kiedys opowiedział mi pewien znajomy kierowca. Tak, Polska firma. Chłopak non stop na red bullach. Włos sie jeży
  Nie powiedział Ci najistotniejszego, że się na to godzi i robi to dobrowolnie, dla pieniędzy. Nikt nikomu nie przystawia pistoletu do głowy i nie mówi jedź bo cię zabiję. Twój znajomy kierowca jest patologią, jak komuś zrobi krzywdę, to wtedy zrozumie, że do zapłacenia ma więcej niż zarobi przez całe życie.
0
Tacy "kierowcy" zdecydowanie powinni zmienić zawód. To potencjalni mordercy za kierownicą. Nie ma dla nich żadnej tolerancji
0
Wiecie co jest w tym najśmieszniejsze Że polski kierowca i Polska firma zapłaci całą kwotę mandatu A sąsiedzi za naszej granicy zapłacą przez pół
0
powinni sie wziasc za polskie tiry i polskich pracodawcow wyzyskiwaczy
0
Może zainteresuje się nasze ITD polskimi busami? Większość chłopaków śpi max 2-4godz dziennie .
0
własnie a......... dziad transy już nie zapłaca mandatów bo w krzakach beda stac
0
Najgorsi są ukraińcy i litwini, absolutne bezprawie, jedna wykresówka i urlopówka, masakra.
0
Takie przypadki na Tirach z wschodniej Europy to norma. Może Pan kierowca nie chciał się dogadać. Przecież wszyscy wiedzą że najłatwiej dogadać sie Inspektorom z kierowcami z wschodniej Europy i Rosji.Ta dyskusja jest bez sensu. ITD jest BOGIEM. A kierowcy i przewoźnicy są po to żeby ich łapać i KARAĆ, KARAĆ, KARAĆ, KASIĆ, BRAĆ KASE, KASOWAĆ. 
0
Najgorsi są ukraińcy i litwini, absolutne bezprawie, jedna wykresówka i urlopówka, masakra.
Polacy bardziej inteligienti,wykresówki są zawsze w porzadku bo wszystko,WSZYSTKO !!!!!!  na"magnesach " jeżdzi,do tamtych ta technika dopiero dochodzi, jeb ać to całe itd.
0
Technika tak poszła do przodu że tylko magnesy,śladu na wykresowkach zero,na wschód dopiero ta  technika trafia,na jakie buca im te wszystkie tachografy i te kontrole,ispekcje itd.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: