Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rekordowy rok dla Lublina? Trzykrotnie większe zainteresowanie turystów niż w 2016 r.

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 sierpnia 2017 r. o 09:34 Powrót do artykułu
Jestem dumna, że mieszkam w Lublinie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też, ale mogłoby być lepiej jeśli chodzi o zalew i baseny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i ***, i bardzo dobrze, co ***, tylko karków i gdańsk istnieje...???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nowy stadion nie jest Lublinowi potrzebny" powiedzieli radni PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk rozruszał to miasto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBLIN najszybciej rozwijającym sie miastem od kilku lat i do tego klimat niepowtarzalny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i super - zarobią hotele, restauracje, sklepikarze, taksówkarze, itp itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stawianie na sport i kulturę się opłaca, ludzie potrzebują relaksu i odpoczynku a w Lublinie jest co robić każdego dnia :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin teraz wygląda bajecznie i nowoczesnie zarazem, do tego obwodnica, lotnisko, światowo dzieki prezydentowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, że Lublin w końcu dołączył do grona takich miast jak Wrocław, Kraków, Rzeszów Gdańsk... gdzie zawsze coś się dzieje i gdzie czuć atmosferę miasta;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stare miasto z balonami cudo !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Bardzo dobrze, że Lublin w końcu dołączył do grona takich miast jak Wrocław, Kraków, Rzeszów Gdańsk... gdzie zawsze coś się dzieje i gdzie czuć atmosferę miasta;)
 Z tym Rzeszowem to przesada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duża w tym zasługa prezydenta Żuka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu, bijemy rekordy!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety nie przesada... mnie jako mieszkańca Lublina też długo irytowało, że dwa razy mniejszy Rzeszów ma wiekszy potencjał od Lublina... Nie ma co komu ujmować, raczej wypada się cieszyć, że w końcu i nam sie karta odwróciła;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W systemie wolnorynkowym odzwierciedleniem powinien być wynik finansowy - nie tylko miasta ale i tubylców. Sprawdzimy w czerwcu 2018 jaki będzie deficyt wydatków nad dochodami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Lublin w ruinie, nic się nie dzieje, tragedia, bida, ludzie ledwie przemykają z domu po zasiłek dla bezrobotnych. I niech żyje Nasz Ukochany Prezes... Co by tu jeszcze nakłamać dla dobra Polski?".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Niestety nie przesada... mnie jako mieszkańca Lublina też długo irytowało, że dwa razy mniejszy Rzeszów ma wiekszy potencjał od Lublina... Nie ma co komu ujmować, raczej wypada się cieszyć, że w końcu i nam sie karta odwróciła;)
co wy z tym Rzeszowem? o jaki potencjał chodzi? ani gospodarczo (pkb, zarobki, bezrobocie na podobnym poziomie) ani turystycznie nie stoi wyżej niż Lublin. Rzeszów nie posiada takiego wielokulturowego dziedzictwa historycznego, zabytków i kultury przez duże K i z tego względu bliżej nam do takich miast jak Kraków, Wrocław, Gdańsk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maciek napisał:
ja napisał:
Niestety nie przesada... mnie jako mieszkańca Lublina też długo irytowało, że dwa razy mniejszy Rzeszów ma wiekszy potencjał od Lublina... Nie ma co komu ujmować, raczej wypada się cieszyć, że w końcu i nam sie karta odwróciła;)
co wy z tym Rzeszowem? o jaki potencjał chodzi? ani gospodarczo (pkb, zarobki, bezrobocie na podobnym poziomie) ani turystycznie nie stoi wyżej niż Lublin. Rzeszów nie posiada takiego wielokulturowego dziedzictwa historycznego, zabytków i kultury przez duże K i z tego względu bliżej nam do takich miast jak Kraków, Wrocław, Gdańsk
 rzeszów to miasto powiatowe ,rozwinol sie do poziomu nizszego niz Lublin tylko ze teraz to  Lublin ruszyl w rozwoju wiec nie ten poziom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisdy od prezesa wyja, bo ich boli Zuk, czyli wlasciwy czlowiek na wlasciwym miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...