Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Musieli skubani mieć przecieki wcześniej, co pisdzielce zrobia i poszli na ilość, szkoda tylko, że się wszyscy na nich składamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podjacie lepiej ile nas podatników tak naprawdę kosztuje to jedno 500zł !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niepełnosprawnym rencistom i emerytom dali tylko po kilka złotych co miesiąc. Podatek audiowizualny szykują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Frampol - rodzina z 8 lub 9 dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po co się uczyć, pracować, wypruwać żyły ... wystarczy naklepać dzieci i puścić samopas ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w Lublinie otrzymał już ktoś wypłatę 500+?Piszcie kiedy i na ile dzieci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po co się uczyć, pracować, wypruwać żyły ... wystarczy naklepać dzieci i puścić samopas ...
To samo mówi moje dziecko widząc jak ja po 16 latach pracy z wyższym wykształceniem zarabiam najniższą krajową pracując nieraz w soboty, niedziele i święta (praca w kulturze) i wypruwam sobie przysłowiowe żyły by jakoś przeżyć każdy miesiąc. A dziś z połową renty młodszego dziecka bo starsze się nie wlicza, daje dochód 1750 zł, Niestety obecny rząd stwierdził ze nie warto takich dzieci wspierać, może to i lepiej bo po co się uczyć skoro obecnie po dobrej  zawodówce znajdzie pracę zagranicą bo takie ma plany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po co się uczyć, pracować, wypruwać żyły ... wystarczy naklepać dzieci i puścić samopas ...
To samo mówi moje dziecko widząc jak ja po 16 latach pracy z wyższym wykształceniem zarabiam najniższą krajową pracując nieraz w soboty, niedziele i święta (praca w kulturze) i wypruwam sobie przysłowiowe żyły by jakoś przeżyć każdy miesiąc. A dziś z połową renty młodszego dziecka bo starsze się nie wlicza, daje dochód 1750 zł, więc przekraczamy kryterium dochodowe. Niestety obecny rząd stwierdził ze nie warto takich dzieci wspierać, może to i lepiej bo po co się uczyć skoro obecnie po dobrej  zawodówce znajdzie pracę zagranicą bo takie ma plany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja dostałam te 500 +,to mi zabrali 300 z alimentów ,tak że mi się to nie opłacało.Chytry dwa razy traci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To samo mówi moje dziecko widząc jak ja po 16 latach pracy z wyższym wykształceniem zarabiam najniższą krajową pracując nieraz w soboty, niedziele i święta (praca w kulturze) i wypruwam sobie przysłowiowe żyły by jakoś przeżyć każdy miesiąc. A dziś z połową renty młodszego dziecka bo starsze się nie wlicza, daje dochód 1750 zł, Niestety obecny rząd stwierdził ze nie warto takich dzieci wspierać, może to i lepiej bo po co się uczyć skoro obecnie po dobrej  zawodówce znajdzie pracę zagranicą bo takie ma plany.
Można jaśniej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarosław Polske zbaw!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rekordziści ? OMG - niech ktoś kto jest autorem sam wychowa tyle dzieci i wtedy powie, że 5500 to w huk hajsu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rekordziści ? OMG - niech ktoś kto jest autorem sam wychowa tyle dzieci i wtedy powie, że 5500 to w huk hajsu
Tyle dzieci to patologia, nie wychowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co zazdrościć, weście się z żoną do pracy az 9 m-cy podwyżka +500.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle dzieci to patologia, nie wychowanie.
Znam bardzo wiele porzadnych, wielodzietnych rodzin. Znam tez wiele osób - jedynaków czy z rodzin 2+2, o ktorych mogę powiedzieć ze są prawdziwą patologią. Nie wiem, skad w Was ta nienawiść. To nie liczba dzieci decyduje o jakości wychowania. Kiedyś liczne rodziny były norma. Jeszcze moja babcia miała 8 rodzeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzina z taką ilością dzieci bez pomocy opiekunek, na które ich nie stać nie jest w stanie zapewnić dobrego rozwoju. Starsze są zmuszane do opieki nad młodszymi i niech nikt mi nie mówi, że to jest normalne. Te dzieci nie są szczęśliwe, noszą stare ubrania i buty. Wstydzą się przyznać, że są 6, 7, 8 czy 9 dzieckiem w rodzinie. Teraz rodzice zgarną po 4-5 tys. i zafundują sobie następne 500, a co. Dzieci jak były biedne tak będą nadal bez wasnegol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rekordziści ? OMG - niech ktoś kto jest autorem sam wychowa tyle dzieci i wtedy powie, że 5500 to w huk hajsu
 
Rekordziści ? OMG - niech ktoś kto jest autorem sam wychowa tyle dzieci i wtedy powie, że 5500 to w huk hajsu
Oczywiście że jest, każdy chciałby tyle za darmo dostać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po co się uczyć, pracować, wypruwać żyły ... wystarczy naklepać dzieci i puścić samopas ...
No widzisz jak przegapiłeś,a trzeba było klepać dzieci ,a nie tylko tyłeczek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po co się uczyć, pracować, wypruwać żyły ... wystarczy naklepać dzieci i puścić samopas ...
No widzisz jak przegapiłeś,a trza było klepać dzieci ,a nie tylko tyłeczek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja dostałam te 500 +,to mi zabrali 300 z alimentów ,tak że mi się to nie opłacało.Chytry dwa razy traci.
  bo widocznie alimenty dostawałaś z funduszu alimentacyjnego tj. od nas pracujących podatników, no i dobrze, że ci zapieprzyli, bo byś od nas dostała za darmo 800 zł, gdzie my podatnicy nawet twojej ... nie dotykali, się myśli z kim ma się robi dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...