Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rekrutacja na studia w Lublinie. Jak wybrać najlepszy kierunek studiów?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 maja 2016 r. o 20:02 Powrót do artykułu
Żadne tam kul.e,srule,wylacznie. tylko UJ i U W
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy kierunek to NA ZACHÓD od granicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trudno KUL nawać uczelnią!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na ch..j wogóle studiować. Kilka lat temu skończyłem Technikum przy LCEZ w Lublinie (bez matury) i mam taką samą robotę jak chłopaki po Politechnice Lubelskiej. Na takim samym stanowisku, za takie same pieniądze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wychowałam się w Lublinie, ale na studia magisterskie ruszam do Wrocłąwia bo to piekne miasto :) będę tam studiować na studiach 2go stopnia finanse i rachunkowość na WSB
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończyłam KUL, ale po licencjacie przeniosłam się do chłopaka do Poznania też na wsb. Mimo ogromnego sentymentu do Lubina musze przyznać, że na wsb podoba mi się zdecydowanie bardziej, można nauczyć się naprawdę dużo praktycznych rzeczy. Z reguły niestety na uniwerysytetach brakuje praktyki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej taki w którym będziemy się dobrze czuć, wtedy jest to przyjemność a nie mus, ja uwielbiam informatykę i w tym kierunku idę, teraz aktualnie II stopnia studia na wsb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie patrzcie po okolicy, tylko raczej po miejscach, gdzie te uczelnie są prowadzone na wysokim poziomie. Idę na kosmetologię, ale do Szkoły Mydłowskiej w Warszawie. Raz że kręci mnie ten temat, a dwa - wybrała uczelnię po wielu konsultacjach i rozmowach. Poznałam kilku ich studentów. Nie mam pewności czy będzie dla mnie u nich miejsce, ale nastawiam się, że coś z tego wyciągniemy. Nie wiem ile dokładnie mają osób na miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no właśnie szkoda ze nie ma WSB w Lublinie ponieważ z ich oferty chciałam skorzystać ciekawe czy ta promocja do 29 kwietnia dotycząca magisterki dotyczy również studiowania online ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
no właśnie szkoda ze nie ma WSB w Lublinie ponieważ z ich oferty chciałam skorzystać ciekawe czy ta promocja do 29 kwietnia dotycząca magisterki  dotyczy również studiowania online ? Tak, promocja dotyczy wszystkich kierunków z oferty, w tym studiów online Ii stopnia. Zapraszam na stronę wsb.pl po szczegóły. Dodam, że zapisując się na studia do 29 kwietnia można liczyć na oszczędność w kwocie 1000 zł: 600 zł zniżki w czesnym, która rozliczana jest w ciągu dwóch lat studiów - 300 zł mniej za pierwszy rok studiów i 300 zł mniej za drugi oraz 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Oferujemy również czesne już od 240 zł miesięcznie przez całe studia. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie patrzcie wyłącznie na lokalizację szkoły, bo to bzdura. Wiadomo, że jeśli ogranicza was budżet, to nie macie innej możliwości. Ja szukałam kosmetologii po całej Polsce. Uczę się w szkole Mydłowskiej i po prostu wiem, że to była bardzo dobra decyzja. Nie powiem - nauki jest całe mnóstwo, ale uczę się wyłącznie konkretów i nie tracę czasu. Na drugim roku na pewno będę chciała jakieś godziny tygodniowo poświęcić na pracę, żeby po prostu po tych studiach być rzeczywiście fachowcem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Nie patrzcie wyłącznie na lokalizację szkoły, bo to bzdura. Wiadomo, że jeśli ogranicza was budżet, to nie macie innej możliwości.
 Oczywiście, że jest inna możliwość. Są przecież studia on line. Nie musisz wcale dojeżdżać. Wiem, że chociażby WSB taką opcję ma dla niektórych kierunków. Sama będę teraz zaczynała studia II stopnia u nich tylko w normalnym trybie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak taka opcja studiów online na WSB wygląda? Mnie interesuje też magisterka, ale pracuję, więc albo zaoczne albo online wchodzą w grę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesz te studia online na wsb to tylko na kierunku zarządzanie masz. Ja mimo, że pracuję i wychowuję dziecko to zapisałam do WSB na magisterkę razem z podyplomowymi. Zjazdy są dwa razy w miesiącu, ale moja mama jest na emeryturz ei pomoże mi z córką jak bedę na uczelni. Fajnie też, że była promocja i oszczedze łacznie 1000 zł na studiach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie o zarządzaniu myślę. Moim zdaniem to kierynek przydatny, obojętnie w jakiej branży się pracuje. A co do promocji to o co chodzi? Powiesz coś wiecej? Skończyła się już czy trwa nadal?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hm no niestety u nas w Lublinie nie ma WSB a oferta z jej strony przedstawia się interesująco.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dolores napisał:
undefined napisał:
Nie patrzcie wyłącznie na lokalizację szkoły, bo to bzdura. Wiadomo, że jeśli ogranicza was budżet, to nie macie innej możliwości.
Oczywiście, że jest inna możliwość. Są przecież studia on line. Nie musisz wcale dojeżdżać. Wiem, że chociażby WSB taką opcję ma dla niektórych kierunków. Sama będę teraz zaczynała studia II stopnia u nich tylko w normalnym trybie.
A dla jakich kierunków sa studia online?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Misek, studia online w oddziałach Wyższej Szkoły Bankowej możesz podjąć tylko na kierunku "Zarządzanie". Studia te realizowane sa przez nasze oddziały w: Chorzowie, Poznaniu oraz Szczecinie. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to uczelnia w warszawie, prowadzą kilka kierunków - ******wsp.szkolymydlowskiej.pl/ ogólnie zdecydowanie ich polecam z wielu względów. przede wszystkim - poziom nauczania, wiem jak wygląda u mnie dietetyka, ile daje konkretów. ogólnie radzę szukać uczelni patrząc na poziom nauczania, a nie na zasadzie - bierzemy co popadnie. to pozbawione sensu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety w Lublinie nie ma WSB która jak dla mnie ma bardzo ciekawe kierunki studiów do tego dobra kadra wykładowcza i opłaty dostosowane do portfela studentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...