Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No to trochę alkoholu się dzisiaj poleje - z rozpaczy lub radości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Rekrutacja" a nie "Rakrutacja" irk.umcs.lublin.pl praktycznie nie działa, a jak już się uda połączyć to jest błąd z baza danych. Gratuluje odpowiedzialności i zaradności. Już tak od 2 godzin:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie lubliniacy zrozumieją,że ich uczelnie maleją i marnieją i nie będą krzyczeć na całą Polskę ile to uczelni mają.Czas prawdy już nadchodzi,a jak ļędzie więcej skromności to może autorytet się odrodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzys napisał:
"Rekrutacja" a nie "Rakrutacja" irk.umcs.lublin.pl praktycznie nie działa, a jak już się uda połączyć to jest błąd z baza danych. Gratuluje odpowiedzialności i zaradności. Już tak od 2 godzin:)
Żaden problem, sprawdziłem bez problemu wyniki na stronie irk. Kiedy uda Ci się zalogować, wchodzisz od razu na stronę https://irk.umcs.lublin.pl/punkty.php?op=moje_punkty Jeśli używasz firefoxa, wystarczy poczekać, aż cokolwiek się pojawi na stronie, wtedy prawym myszy wybieramy "Pokaż źródło strony", powinieneś odnaleźć właściwą linijkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę się zalogować ku*** od 4 h! Ja pier***e co za ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też nie mogę co oni do huja sobie myślą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic, nauczcie się może cierpliwości [: normalne, że raz na jakiś czas serwery nie wytrzymują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gak napisał:
Nie mogę się zalogować ku*** od 4 h! Ja pier***e co za ludzie [/quote] [quote name='kuks' timestamp='1310475967' post='500537'] ja też nie mogę co oni do huja sobie myślą
Oto nasza przyszła "inteligencja/elita"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a przy wynikach przyjęć na drugi stopień nie ma podanego indywidualnego numeru konta, by zapłacic za indeks i legitymację!!!!!!!!!!! ogarnijcie się wreszcie z tym systemem, bo to wstyd!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skur wysyny pier dolone. Żeby ich h uj strzelił. Jak można spier dolić tak system, ku rwa mać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyszli studenci?! Niewychowane szczeniaki, krórę bluzgają!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mniej studentów mają bo teraz nie boją się ludzie iść na kierunki ścisłe - techniczne. U nas na PL jest dużo kandydatów. Wiedzą ludzie że łatwiej dostać pracę po politechnice niż po innej uczelni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz z każdym rokiem będzie coraz mniej bo wyż demograficzny z początkow lat 90stych dobiega końca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś się wkurza ,że nie może się zalogować przez 4 godziny na konto to niedługo przekona sięna własnej skórze co to znaczy czekać 8 godzin przed pokojem na egzamin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jackob napisał:
Przyszli studenci?! Niewychowane szczeniaki, krórę bluzgają!!!
Oni się nigdzie nie dostali, dlatego bluzgają. Cóż... pozostaje im mycie kibli. xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Wy również , podobnie jak ja, nie możecie nadal połączyć się ze stroną IRK i spr wyników???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie mogę się połączyć i nadal nie znam wyników i chyba mam prawo być wku***ona!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SAM MYJ KIBEL OBIBOKU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie a nie ,,przyszłość narodu'' będzie obrażać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również troszeczkę się wkuriam bo ta strona nie działa i ni huja nie da się zalogować, lecz gdy już opera wpisze za mnie login i hasło to wypier***a błąd bazy danych i nie wiem w ogóle co to ku*** do huja wafla ma być. Na innych uczelniach jakoś spokojnie się loguję, jak się wku***ę to złożę na Politechnikę i będę miał wyje***e na ten cały umcs. @likka, trzymam kciuki za Ciebie P.S.: Może randka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...