Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Do zrwrr A tobie zostaje lizanie dupy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO zrwrr A tobie zostaje lizanie dupy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy nadal nie możecie się zalogować? bo ja nadal nie mogę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak mam zanieść dokumenty jak nie mogę sprawdzić wyników.Chyba ich pojebało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Likka, ja nie mogę nawet danych osobowych zmienić (tak, wiem, obudził się)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co z tym serwisem w końcu ,że nadal nie działa.Trace cierpliwość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja chcę zlozyc dokumenty. I jak mam to zrobic skoro nie moge wydrukowac kwestionariusza bo ta strona nie chodzi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co ja mam powiedzieć.Specjalnie do Lublina jadę zobaczyć na listy bo na konto nie mogę wejść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Przyszli studenci?! Niewychowane szczeniaki, krórę bluzgają!!! " Student ma chodzić z aureolą ? Oczywiście bluzgi są zbędne ale jeśli ktoś nie może zalogować na na irk od ponad 20 godzin to uważam iż przekleństwa są w pełni uzasadnione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dalej pokazuje błąd bazy danych.Jle można czekać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No padaka jest straszna, strona wcale nie działa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHyba pojade tam bez tego kwestionariusza niech sami wejda na ta strone. Dodzwonic tez sie do nich nie mozna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba z lekka przesadzają... Słuchajcie,czy nie orientujecie się może czy będziesz jeszcze można się rekrutować na Umcs, chodzi mi o studia magisterskie?? Czy orientujecie się może, bo oczywiście na stronie UMCS sprawdzić się nie da !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co jest do ku*** z tą stroną!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktoś tam dzwonił bo ta strona to jakiś żart
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pojawił się news na stronie głównej UMCS: Szanowni Państwo, W dniu 13 lipca 2011 r. dostęp do wyników rekrutacji znajdujących się w Internetowej Rejestracji Kandydatów jest utrudniony ze względu na przeciążenie obsługujących go serwerów. Informatycy pracują nad rozwiązaniem problemu. W imieniu Uczelnianej Komisji Rekrutacyjnej przepraszam za utrudnienia. Z poważaniem, Anna Guzowska Rzecznik Prasowy UMCS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet artykuł w Dz. o was napisali, brawo, brawo, gratulacje. Ja od siebie dodam, że z kolei na uczelni w miarę spokojnie, widać wszyscy chcieli sprawdzać online i po serwerach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje żeby ktoś kto tam może się wybierze wrzucił choć zdj list osób zakwalifikowanych na poszczególne wydziały.  w ramach czynu społecznego ^^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...