Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rekrutacja na UMCS: Padły serwery

Utworzony przez gość, 13 lipca 2011 r. o 15:54 Powrót do artykułu
To jak już przy przyjmowaniu na studia taka wpadka to drodzy maturzyści - co będzie dalej? Padną serwery w dziekanatach? Nie będzie zaliczeń i obron? powodzenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez przesady,jak komuś zależy faktycznie na poznaniu wyników to ruszy swoje cztery litery i się przespaceruje na miejsce sam, jak ja zdawałam na studia (też na UMCS) to żeby sprawdzic wyniki egzaminów wstępnych musiałam jechac kilkadziesiąt kilometrów i do głowy by mi nie przyszło się buntowac, dzisiejsze "duże dzieci" mają stanowczo za dobrze - wszystko (prawie) można zrobic siedząc przed komputerem i pewnie stąd te grube młode dziewczyny będące non stop na jakiś nic nie dających dietach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
telefonicznie? telefonicznie to nikt nie odbiera. a w biurze rekrutacji Pani powiedziała ze trzeba się logować żeby np. sprawdzić wynik, liste rezerwową itp... a IRK nie działa do dziś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to z ładnej strony daje się poznać uczelnia przyszłym studentom. Stres im zwiększyli o 100 %.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sonka napisał:
No to z ładnej strony daje się poznać uczelnia przyszłym studentom. Stres im zwiększyli o 100 %.
Jaki stres ???? Stresu to jeszcze mami synki nie poznały, także niech nie płaczą tylko ruszą swoje szanowne cztery litery i zobaczą czy są na listach przyjętych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mami synki nie będą się w to bawić.Wiadomo,że na politologię i dziennikarstwo zdali wszyscy, a na pozostałe kierunki? Niech p.Dziekan przyniesie wyniki na tacy ,skoro ich nie ma w komputrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jakos nie mialam problemow z zalogowaniem sie dzisiaj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziś 13 i o co chodzi, nie ma się co dziwić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żałosne. największa uczelnia w lublinie i taki cyrk ?! policzcie sobie ile oni kasy co roku zgarniaja za opłaty rekrutacyjne... co roku historia się powtarza. ciężko coś z tym zrobić. no ale nie wymagajmy cudów skoro rektorat nie uczy sie na błędach... wstyd. w tym momencie taką wiochą zawiało... jak nas mają poważnie traktować w Polsce, skoro takie rzeczy się dzieją??? ja przez 12 godzin nie mogłam się zalogować by zamówić legitymację i indeks. OBCIACH szanowni państwo, OBCIACH!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem może leżeć po stronie sprzętowej lub po stronie samej aplikacji lub konfiguracji. Wiem że skoro jest opcja sprawdzenia wyników przez internet to powinna być dostępna - ale z 2 strony kiedyś nie było i też ludzie żyli. Czy tak ciężko pofatygować się i sprawdzić? Już rozpoczynacie studia i będziecie się obijać przez kilka kolejnych lat więc raz możecie się wysilić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem matką przysłego studenta. Popieram głosy tych, którzy twierdzą, że jest to wstyd dla uczelni. W dzisiejszej komputerowej dobie taka wpadka świadczy na niekorzyść instytucji. Nie chodzi oto, że można osobiście sprawdzić listy, bo to żaden problem, chyba większość młodzieży tak właśnie zrobiła. Ale prestiż uczelni ucierpiał znacznie. Zadnej innej uczelni się to nie przytrafiło. Dodam jeszcze, że kilka lat temu studiowałam na studiach podyplomowych na UMCS i byłam strasznie zdegustowana pracownią informatyczną - jakby nadal tkwiącą w początkach lat 90-tych (na połączenie z netem trzeba było czekać kilka minut, komputery ciągle sie zawieszały). Widać niewiele się zmieniło od tamtej pory. Przykre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak, Ty jako "matka przyszłego studenta" jesteś zawsze idealna, wszystko robisz jak trzeba, perfekcyjnie i nic nigdy źle, brawo! [: Za rok zgłoś się więc na UMCS i dopilnuj żeby taka sytuacja nie miała miejsca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...