Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rektor UMCS zapowiada redukcję etatów

Utworzony przez obserwator, 26 listopada 2008 r. o 21:13 Powrót do artykułu
Uczelnia tonie w długach. Myślę, że konieczna będzie konsultacja wieloletniego, sprawdzonego fachowca (zatrudnionego wraz z liczną rodziną) -byłego kwestora, byłego wdrożeniowca SAP-a, byłego pełnomocnika rektora, aktualnie głównego specjalistę... tylko w jakiej dziedzinie?...czyżby sztuka przetrwania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczelnia tonie w długach. Myślę, że konieczna będzie konsultacja wieloletniego, sprawdzonego fachowca (zatrudnionego wraz z liczną rodziną) -byłego kwestora, byłego wdrożeniowca SAP-a, byłego pełnomocnika rektora, aktualnie głównego specjalistę... tylko w jakiej dziedzinie?...czyżby sztuka przetrwania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś nie zauważam wzrostu stypendium..... chyba ktoś powinien rozliczyć poprzednie ekipy rządzące UMCS rektorów, kanclerza itd....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda a gdzie są ekonomiści?.Przecież rocznie uczelnię kończy duza ich liczba.Trzeba zatrudnić fachowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że ktoś pluje na poprzedniego kwestora. Jeśli to na zamówienie nowego, co bynajmniej by mnie nie zdziwiło, to zwracam uwagę, że jak na razie nowy nic nie zdążył zrobić dobrego, za to jest rekordzistą w niszczeniu tego, co zastał, oczywiście za zasłoną pięknych frazesów.
obserwator napisał:
Uczelnia tonie w długach. Myślę, że konieczna będzie konsultacja wieloletniego, sprawdzonego fachowca (zatrudnionego wraz z liczną rodziną) -byłego kwestora, byłego wdrożeniowca SAP-a, byłego pełnomocnika rektora, aktualnie głównego specjalistę... tylko w jakiej dziedzinie?...czyżby sztuka przetrwania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej nowy kwestor nie molestuje swoich podwładnych i nie zatrudniał swojej rodziny oraz pracownic z dużym biustem.
incoguto napisał:
Widzę, że ktoś pluje na poprzedniego kwestora. Jeśli to na zamówienie nowego, co bynajmniej by mnie nie zdziwiło, to zwracam uwagę, że jak na razie nowy nic nie zdążył zrobić dobrego, za to jest rekordzistą w niszczeniu tego, co zastał, oczywiście za zasłoną pięknych frazesów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ohoho,.... komentarze na poziomie, zatem muszę się do nich włączyć. A koleżanka z kwestury to powiedziała mi, że nowy kwestor to... powłóczy wzrokiem za małym i za dużym biustem a awansował taką z dużą d... i dużym biustem. Tak naprawdę to nie wiemy co w tych mężczyznach drzemie. Może godniej byłoby podyskutować na temat umiejętności merytorycznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
big tits napisał:
Ohoho,.... komentarze na poziomie, zatem muszę się do nich włączyć. A koleżanka z kwestury to powiedziała mi, że nowy kwestor to... powłóczy wzrokiem za małym i za dużym biustem a awansował taką z dużą d... i dużym biustem. Tak naprawdę to nie wiemy co w tych mężczyznach drzemie. Może godniej byłoby podyskutować na temat umiejętności merytorycznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak sobie czytam i myślę, że mam duże szanse uzyskania pracy w tym dziale. Na górze 4-ka na dole mam XXL w szkole podstawowej byłam niezła z chemii.Mam już dość tych drobnych 1400 brutto na wydziale. Może ten nowy ma jakiś wakat a może utworzy jakiś nowy dział dla cycatek. Może ktoś mi pomoże czy mam jakieś szanse?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cycatka napisał:
Tak sobie czytam i myślę, że mam duże szanse uzyskania pracy w tym dziale. Na górze 4-ka na dole mam XXL w szkole podstawowej byłam niezła z chemii.Mam już dość tych drobnych 1400 brutto na wydziale. Może ten nowy ma jakiś wakat a może utworzy jakiś nowy dział dla cycatek. Może ktoś mi pomoże czy mam jakieś szanse?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daj sobie spokój. Ten nowy to chyba pedał. Ciągle go widzę na 15 piętrze. Pewnie obciąga JM kabla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre:) I słuszne, tylko trzeba dopisać, że te kable, to tam ciągną jeszcze 2 osoby o wschodnio brzmiącym nazwisku i kilka pań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIEPRAWDA, SA ZOBOWIĄZANIA WOBEC DOKTORANTÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZŁO WRACA DO CZŁOWIEKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytałam wypowiedzi na tym forum i tak się zastanawiam, czy ta cała dyskusja to tylko jakiś mało śmieszny żart...? Jeśli nie, to chylę czoła, wybitne to doprawdy, wybitne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...