Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rektor Uniwersytetu Medycznego dostanie prawie 6 tys. zł podwyżki

Utworzony przez lubelanka, 9 października 2012 r. o 11:13 Powrót do artykułu
Popieram. Rektor Drop to człowiek z klasą. Jesli myślę o ludziach kulturalnych, to myślę o nim i o jego żonie. Oboje są wysokije klasy fachowcami. Ma bardzo duży zakres obowiązków i powinien być doceniony finansowo. PS. Nie należę do rodziny czy znajomych. Kiedyś Państwo Drop byli moimi sąsiadami. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie maja komu dawac pieniedzy ? lepiej jakby te prawie 6 tys oddali na cele charytatywne, a nie jakiemus rektorowi dawali. on juz zaciera raczki ze bedzie teraz dostawal na reke 20 tys. . Ciekawe tylko czym on sobie tak zasluzyl ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajna tradycja, cyt. ,,a także tradycją. Poprzedniemu rektorowi prof. Andrzejowi Książkowi senat również zwiększył dodatek o 5,8 tys. zł w 2008 r., gdy zaczynał drugą kadencję.'' i tak narodziła się nowa świecka tradycja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No coż są równi i równiejsi wobiec biedy w kraju. Szkoda, że to z naszych podatków, tych szarych obywateli zarabiających 2000 brutto na miesiąc. Przecież mógł dostać podwyżkę 20 tys. przecież nas sta,ć a on ma wielki zakres obowiązków. Zawsze myślałem, że jesli czyjaś praca nie przynosi zysków ( w tym przypadku tak jest, ale myśle raczej o rzeszy rozleniwionych urzędnikach) i żyje z tego co inni zapracują to w czasie kryzysu ten "nieproduktywny" powinien najbardziej zaciskać pasa. Niestety w państwie Amber Gold jest zupełnie na odwrót.... Auta słuzbowe po 300tys , premie za lotnisko, z którego jeszcze nie wyleciał żaden samolot, 13, 14 , h...j wie jakie nagrody, a wszystko to z podatków uciskanego narodu. Zastanawiam sie jak długo ten ogłupiały naród to wytrzyma i kiedy ludzie wyjdą i z Wa-wy zrobią drugie Trypolis czy Kair.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za podwyzka dla Pana Profesora Dropa , a tak swoja droga to naprawde nie sa duze piniadze w porownaniu do zakresu odpowiedzialnosci .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo!!! Nasi lekarze są najgorsi w Polsce i za to rektorowi należy sie podwyżka, zasłużył na nią za masową produkcję nieuków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo!!! Nasi lekarze są najgorsi w Polsce i za to rektorowi należy sie podwyżka, zasłużył na nią za masową produkcję nieuków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wszystko to pic na wodę, to nie jest praca z zamiłowania, z pasji... stąd niedopilnowanie i masowa produkcja niedouczonych ludzi. To jest podzielność, JA BIORĘ A ZA ŚCIANĄ MASOWA PRODUKCJA - wspaniałe po prostu k..... wspaniałe. Teraz wiadomo na co idą nasze podatki... żal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie będzie mu wstyd, że podległe pielęgniarki zarabiają po 1500/mc. Jego podwyżką obdzielić można 60 pielęgniarek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dać mu 100 000 a co tam raz się żyje Grad tyle ma i nic nie robi tylko jest kumplem Donka i wystarczy, to i Profesorowi się należy jak najbardziej !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W nagrodę za najgorsze w kraju wyniki studentów medycyny - BRAWO !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam sie kto wyszedł z tą inicjatywą, że tak chce panu rektorowi polepszyć stan posiadania... Nie to abym miał za złe, że ktoś ma np. firmę i sobie tyle zarabia - mam za złe, że to instytucje publiczne (sektor publiczny), więc i zarobki powinny być na poziomie średniej w tym sektorze. A nie jeden ma 22 000 brutto na miesiąc... a w innych szpitalach strajki bo mało zarabiają... jakieś masło maślane z ta służba zdrowia i choroby...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie zarabiają 15,000 tyś rocznie ,a ten buc 22,000 miesięcznie .... gdzie Sprawiedliwość dajcie mu i 40,000 miesięcznie niech dalej tyje!! nawet na tym zdjęciu widać jak się śmieje z wszystkich ma trzy szpitale ,a ile na lewo wyciągnie !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OO napisał:
A nie będzie mu wstyd, że podległe pielęgniarki zarabiają po 1500/mc. Jego podwyżką obdzielić można 60 pielęgniarek.
Wcale się nie dziwię, że pielęgniarku h.ujowo pracują bo z taka pensją to i mi by sie nie chciało skakac przy pacjentach... tymczasem rektor 22000,-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracujący za 1,400 zł mies napisał:
nawet na tym zdjęciu widać jak się śmieje z wszystkich ma trzy szpitale ,a ile na lewo wyciągnie !!!!
Normalna w PL praktyka. Do 14.00 w szpitalu za państwowe 22 000,- a po pracy prywatnie 100 od wizyty. Można żyć. To i uśmiech sam na tłustą buźke wyskakuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odczepcie się WY wszyscy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A DW w swoich artykułach o pracy proponuję pracę za 5 zł na godzinę!!!!?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z moich podatków nie wyrażam zgody na podwyżkę dla tego delikwenta ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
16 tyś miesięcznie to teraz za mało!!!! przy tych wszystkich podwyżkach - panie premierze TUSKU jak tu żyć za tą kwotę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może taka podwyżka zaowocuje podniesieniem poziomu kształcenia, bo po ostatnich wynikach LEP-u ta uczelnia wypada najgorzej w Polsce!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...