Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Remontują kamienicę na Podzamczu

Utworzony przez JA1, 22 stycznia 2009 r. o 19:47 Powrót do artykułu
Alior Bank. To żadna tajemnica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem porażony brakiem kultury estetycznej pani Konserwator i architekta Bieńkowskiego. Ja wiem, że ten budynek nie jest obiektem zabytkowym, ale tak daleko posunięte zmiany w wyglądzie zewnętrznej szaty architektonicznej nie powinny mieć miejsca! Może by tak w ramach elementarnej przyzwoitości przedstawiono wizualizację ilustrującą planowane zmiany?! Chciałbym poznać argumentację pani Konserwator usprawiedliwiającą zakres projektowanej przebudowy. Jednocześnie obiecuję pani Konserwator i panu architektowi, że moja niezgoda nie ograniczy się do internetowego wpisu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i Alior Bank jest tak kiepskim bankiem że nie ma pieniędzy na remont MASZKARONÓW niszczejących na tej pięknej mkamienicy ??!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budynek nie jest niestety wpisany do rejestru zabytków ale znajduje się na terenie nadzoru konserwatora co oznacza że i tak wszystkie zewnętrzne zmiany wymagają zgody Pani Landeckiej, szkoda że nie stara się ona chronić zabytku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...