Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
rychło wczas ,jak się wakacje kończą.Od wiosny za mało było czasu W takim tempie to zacznijcie demontować już na zimę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bez jakiegokolwiek przemyślenia została podjęta decyzja o takim terminie remontu. Całe lato nie było urządzeń, więc po co na zimę?? Nie lepiej było je zdemontować jesienią a zamontować na wiosnę? Jeśli już tak się stało,bardziej rozsądne będzie nie montować ich teraz,lecz na wiosnę, by dzieci mogły korzystać z pięknie odnowionych urządzeń. Niechaj Decydent pomyśli logicznie !!
0
jełopy i tyle !
0
a na popiełuszki to wcale ten plac jeszcze nie działa.Poszedłem dzisiaj i rzeczywiście stoi kilka nowych elementów,zaklejonych taśmą,by nie wchodzić. Apropos samego placu ,to myślę,że ten teren można najpierw uprzątnąć.Wykosić trawę,opróżnić rozwalające się chodniki,wyrównać teren,bo po deszczu jak dzisiaj nowe huśtawki stoją w błocie. Może urządzanie placu zabaw to cały plac a nie tylko kilka nowych huśtawek,choć chwała i za to.
0
dodałabym jeszcze, WYZNACZYĆ oddzieloną od chodnika np. paskiem zieleni, trasę rowerową !! bo włos się jeży na widok tego co się dzieje na "chodniczku" który wije się przez cały wąwóz i obok placu zabaw.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: