Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przebudowa Romantycznej TAK !!! i to szybko ,,,ale następna Tymiankowa (zaczęta)...łącznie ze światłami na JPII.... PS. Bo tak się nie da... zatoki po jednej stronie ....a przejazdu i wyjazdu nie ma !!!.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ciekawe, czy w tym roku spełni się obiecany przez Pana Prezydenta remont ul. Kaskadowej?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A kiedy remont dziurawej ul. Dragonów na Czubach?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
wapienna dalej w ciemnej d..
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Żeby jeszcze zlikwidowali ten skansen pijacki "U stacha" przy al. marzeń
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A kiedy budowa Nadrzecznej? Panie prezydencie obiecał Pan
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Fajnie, że remontują dziurawe ulice. Ale czy nie rozsądniej byłoby najpierw wybudować ulice tam, gdzie ich po prostu nie ma (przynajmniej nie w wersji asfaltowej), a które były już wcześniej obiecane? Po dziurawych ulicach, chociaż niekomfortowo, to jednak da się przejechać. Na tych bez asfaltu w okresie np. jesiennej pluchy już takiej pewności nie ma i można ugrzęznąć w błocie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A co z Pogodną? Szczególnie odcinek od Grabskiego do Herc.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
*********  KIEDY   WRESZCIE   W   TYM   ANTYLUBELSKIM  RATUSZU   POPRA   MOJA   PROPOZYJE   I   UWOLNIA   LUBLIN   OD   ZABLOKOWANIA   AUTAMI ?. *************************   Juź  od  paru  lat  przekazuje   władzom   Lublina   zorganizowania   KONKURS  PROJEKT   WIE LOKONDYGNACZJNEGO   BUDYKU   GARAZU .   Wybralibyśmy  estetyczny  PROJEKT  który   mógłby  stanąć  nawet  w  kilku   miejscach   CENTRUM  Lublina ,  we   wszystkich  Osiedlach  mie szkaniowych , na  rogatkach  przy  wjazdach  do  Lublina  czy  nawet   Zalew  Zemborzycki  i  Dąb rowa .   Budynek  byłby  samofinansujący  a  opłaty  zachęcające  do  parkowania .   Zniźki   dla   niepełnosprawnych  na  parterze .   Organizacja  miesięcznych  abonamentów   a   Mieszkańcy  Lu blina  mogliby  wreszcie  bezpiecznie  spacerować  po  chodnikach  miejskich .                                 Oczekujemy  na  organizacje   KONKURS   PROJEKTU   WIELOKONDYGNACYJNEGO   BUDYN KU-GARAZU .     W   osiedlach   mieszkańcy  mogą  przespacerować  się  do  swoich  domów  od  BUDYNKU*-GARAZU   a   nie  jeździć  po  trawnikach  i  chodnikach   stwarzając  niebezpieczeńst wo  pieszym   i   DZIECIOM !.     WE   LOVE   AVER    CHILDREN .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przynajmniej mają drogi. A jest wiele miejsc gdzie nie ma. który radny tam mieszka i sobie chce zafundować z ogolnej kasy autostradę pod swoją klatkę?
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: