Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Restauracja w LCK juz działa. Lokalne produkty na okrągło

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 grudnia 2016 r. o 08:12 Powrót do artykułu
Lunch za 24 zł? Powodzenia nie wróżę, ale obym się mylił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Lunch za 24 zł to ciekawe za ile obiad
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do poprzedniego komentatora: Jasne, że za drogo! Najlepiej byłoby za 4,99: przystawka, zupa, drugie danie, deser, kawa i seta pod piwko. A jeszcze lepiej - to samo za 2,99. Da się zrobić! Zapraszamy do pracy w kuchni: 10 godzin za 8,399 miesięcznie! Jeszcze może jakiś kontakt do złodziei mięsa? Wszystko da się załatwić! Będzie już całkiem po lubelsku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby zjeść "lunch" lub obiad to trzeba wjechać aż na 5-te piętro windą ? Nie wróżę powodzenia tej restauracji. Chyba będą pustki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
artykuł sponsorowany....a są tam koszerne żydowskie cebularze?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lunch tj. Zupa i drugie danie więc coś jakby obiad :) Byłam i jadlam, zupa cebulowe na prawde dobra. Jedyne do czego mogę się przyczepić to stek, który był strasznie twardy. Rostbef (sredni) w którego ciężko było wbic widelec i brak odpowiedniego noża do niego. Tego dania nie polecam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2 Pi Er, mi sie kojarzy tak w pierwszym momencie "dwa pierd**ę" ... dopiero potem jakoś inaczej, chyba dlatego, że lubiłem matematykę a tam się używa liter alfabetu greckiego a nie jakichs nieudalnych translacji i podstawień ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie lepiej by było: PI ER KWADRAT?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a atrakcją przedpołudniową w lokalu jest obiad przy wspólnym stole z marszałkiem. A marszałek siorpie przy rosole, taki osobliwy folklor w cenie posiłku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
a atrakcją przedpołudniową w lokalu jest obiad przy wspólnym stole z marszałkiem. A marszałek siorpie przy rosole, taki osobliwy folklor w cenie posiłku.
Leczymy się ale bez efektów, zmien poradnie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...