Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kolejny kretyński projekt, wywalone w błoto pieniądze. Najlepiej niech samochody jeżdżą po zewnętrznej obwodnicy. W końcu im więcej paliwa spalą tym lepiej. Przecież ponad połowa ceny paliwa to podatki. Będzie za co finansować jeszcze głupsze pomysły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za. Sama znam babki kolo 40-stki, które pakują grube doopska w auto i jadą do pracy 1 km (Nadbystrzycką). To jest chore. Niech paniusie chodzą na piechotę, to trochę tłuszczu może wypalą. Zresztą Lublin to miasto absurdów, a jednym z wielu przykładów jest kładka nad Sowińskiego. Zawiani studenci, po amfie albo niedospani po pijackiej nocy, ze słuchawkami na łbie, wtargają na jezdnię, bo doopska nie chcę się ruszyć na kładkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe.. a może metro i kolejka naziemna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może najpierw trzeba wyprowadzić z miasta tiry i samochody dostawcze (tym samym markety i hurtownie), a nie utrudniać ludziom życie. Lublin nie będzie się rozwijał, gdy nie będzie w nim nowych miejsc pracy, a jak na razie nic tego nie zapowiada. Obwodnica rozwiąże wiele problemów i to od niej trzeba zacząć. Następnie wyremontować te ulice, które są. Lublin to miasto średniej wielkości od wielu wielu lat i buss pasy nie są nam potrzebne. Przy braku tirów nie będzie takich uszkodzeń asfaltu jak ma to miejsce obecnie. Poza tym nie ma co ludzi uszczęśliwiać na siłę. Dlaczego mając auta w XXI wieku mamy jeździć śmierdzącymi autobusami przesiadając się po sto razy, aby dojechać do sąsiedniej dzielnicy co autem zajmuje nam 5 min?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuję ruch z Czubów na Czechów skierować przez Piaski do których prowadzi nowa własnie oddawana do użytku droga. A burżujom odbierać samochody i więzić w obozie Jak już chcecie zabronić wjazdu do centrum to może warto też nie wpuszczać w ogóle do miasta tych z LSW itd itd .... zamiast budować drogi i skrzyżowania (Ducha - Solidarności) łatwiej zaorać Solidarności posadzić buraki i postawić szlabany na wjeździe co centrum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mi sie podoba, i chyba najwyższa pora żeby w centrum zmniejszyc ruch samochodowy. Jak sami zaznaczaja to plan na lata wiec z dnia na dzien nie zabiora wam tak dla was cwennej drogi. Jest w budowie obwodnica, planuje się rewitalizaję podzamcza i pewnie przeniesienie dworca PKS wiec wydaje mi się ze uprzywilejowanie drogi dla ruchu zbiorowego t.j. MPK jest jak najbardziej uzasadnione i potrzebne. A tak nawiasem mówiąc nie wiem w ilu większych miastach jest tak ruchliwa ulica w samym centrum miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Eksperci przyjęli, że Lublinowi będzie przybywać mieszkańców – do 400 tys. w roku 2035" Tak to jest jak się bierze "eskspertów" z poza Lublina nie mających pojęcia o rzeczywistości. Co takiego uzasadnia wzrost liczby mieszkańców ?? Upadające firmy ? Ubywające miejsca pracy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaaaaa, najpierw wyremontujcie Armii Krajowej, jej stan jest taki jak by tam przeszła armia niemiecka. Jak chcecie zachęcić do zostawiania samochodów na parkingach Park&Ride ?? Może fałszywymi parkingowymi którzy porysują samochód jak nie zapłacisz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto to rysowal ? zrobia obwodnice przez moj blok?narazie niech dokoncza obwodnice w strone krasnika ta prawdziwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram pomysł parkingów Park&Ride bo jest to duże udogodnienie dla kierowców ale za przeproszeniem co za kretyn rozmieszczał je na mapie? Jeden wypada dokładnie przy torach na skraju Starego Gaju....polecam świetny węzeł komunikacyjny, żeby się przesiąść wystarczy tylko wyskoczyć z pociągu. Chyba coś takiego powinno powstać np. w okolicach dworca PKP lub PKS, a nie na samych obrzeżach miasta. Bo w innym wypadku stworzymy tylko kilka zwykłych parkingów dla okolicznych mieszkańców o wyszukanej nazwie "Park&Ride".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żuk obiecuje i nic, tak samo miały powstać bezpłatne parkingi pod strefą gdy wprowadzano płatna strefę i co już parę tyg po wycofuje się z tej inwestycji.Więc dalej obiecuje parkingi na osiedlach i niech ludzie do pracy z czubów na czechów jada na około,a najlepiej samochód zostawią w Kraśniku i przez Lubartów na czechów jada a na czuby przez Bychawę. Ciekawe jakie korki bedą gdy już np zamknięte są niektóre ulice z powodów remontów np. Kunickiego i jakie sa koreczki na Jana Pawła na odcinku krochmalna i okolica? Oj tak to jest jak się zaniedbało budowy nowych dróg w mieście i teraz najtaniej jest rozładować korki stawiając zakazy wiazdu, by zyło się lepiej w Lublinie mieszkańcom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślałem że idiotów jest więcej w mieście niż w ratuszu, okazuje się że jest odwrotnie.... osoby decydujące o tej rewolucji najwyraźniej nie mają kontaktu z rzeczywistością - tak to jest jak wozi sie d*** służbowym autem za publiczne pieniądze i przejeżdza się na sygnale przez miasto. Postój sobie prezydencino w korku albo wpakuj się do zatłoczonego autobusu z banda śmierdzących kretynów co zapomnieli co znaczy łazienka - dopiero wmawiaj komuś wyższość komunikacji nad prywatnym autem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
park &raid na jPII? poco robic parking na osiedlu , dr męczenników majdanka dla kogo dla ludzi ze smietnika?bus pasy na solidarnosci a jak by one mialy dzialac jak w strone centrum od zamku autobusy zmieniaja 3 pasy. firma jest oderwana od rzeczywistosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podoba mi się koncepcja obwodnic i wyeleminowanie ruchu kołowego (samochodów prywatnych) w centrum. Nalepsz koncepcja obdownicy przez Lipową i Piłsudskiego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
perła napisał:
żuk obiecuje i nic, tak samo miały powstać bezpłatne parkingi pod strefą gdy wprowadzano płatna strefę i co już parę tyg po wycofuje się z tej inwestycji.Więc dalej obiecuje parkingi na osiedlach i niech ludzie do pracy z czubów na czechów jada na około,a najlepiej samochód zostawią w Kraśniku i przez Lubartów na czechów jada a na czuby przez Bychawę. Ciekawe jakie korki bedą gdy już np zamknięte są niektóre ulice z powodów remontów np. Kunickiego i jakie sa koreczki na Jana Pawła na odcinku krochmalna i okolica? Oj tak to jest jak się zaniedbało budowy nowych dróg w mieście i teraz najtaniej jest rozładować korki stawiając zakazy wiazdu, by zyło się lepiej w Lublinie mieszkańcom.
Zaorać to lubelskie GÓWNO już Rzeszów i Białystok dawno przerosł ten grajdoł.Byłem na kilku spotkaniach w sprawie rozwiązań w Lublinie,wiecie kto opracowuje jako ksperci==właśnie specjaliści z Rzeszowa,Kielc,Łodzi ,Olsztyna,=kto tak robi przecież to są miasta dla nas konkurencyjne,więc planują księzycowe założenia,aby to ZADUPIE dalej było GRAJDOŁEM,wezcie się za to bo trudno wytrzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejne pomysly bez-radnych, kolejne markety, kolejne niszczenie kultury i sportu w tym miescie , upadajaca renoma uczelni lubelskich- taki oto jest trend w tym miescie, Mnie dziela juz miesiace od przeprowadzki do innego miasta, dawno podjelabym decyzje ale tylko rodzina, przyjaciele mnie jakos tutaj trzymaja. Lublin staje sie wiocha i nawet niepewne lotnisko tego nie zmieni.proponuje zaminowac centrum, wykopac okopy , zabic dechami.a handlowcom z krakowskiego i centrum zycze powodzenia, a mieszkanców -wysiedlic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja@ napisał:
kolejne pomysly bez-radnych, kolejne markety, kolejne niszczenie kultury i sportu w tym miescie , upadajaca renoma uczelni lubelskich- taki oto jest trend w tym miescie, Mnie dziela juz miesiace od przeprowadzki do innego miasta, dawno podjelabym decyzje ale tylko rodzina, przyjaciele mnie jakos tutaj trzymaja. Lublin staje sie wiocha i nawet niepewne lotnisko tego nie zmieni.proponuje zaminowac centrum, wykopac okopy , zabic dechami.a handlowcom z krakowskiego i centrum zycze powodzenia, a mieszkanców -wysiedlic
rozumiem ze przenosisz sie do rzeszowa to tam dopiero jest super uczelnia:) ochłoń Lublin ruszy tylko niech wreszcie będzie infrastuktura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknąć cały lublin od komunikacji,po co tam jechać, w miastach europejskich tworzy się miejsca ,aby kupować z samochodu,a tutaj całe centrum na piechotę,od Czechowa po Czuby około 8 km w prostej linii,kto tu pomieniał się głową na główkę,czy wyście ludzie poupadali na te durne ŁBY.Od Majdanka do wylotu na Nałęczów też będzie z 10 km.Kto to strzyma już widzę jak ludzie masowo upuszczają ten grajdoł bo na wsi przynajmniej korków nie ma.Kto w końcu w tym Lublinie zacznie używać głowy do myślenia do tej pory to przeważnie używa się dupy do tego celu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Równie dobrze Trans-Eko mogło by doradzić prezydent Warszawy zamknięcie trasy W-Z... Ręce opadają. A tak swoją drogą, czy prezydent Żuk już przesiadł się na komunikację miejską, skoro ruch kołowy mieszkańców mu tak przeszkadza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY LUBELSKI PREZYDENT MA KOLESIÓW TYLKO WŚRÓD IDIOTÓW - NORMALNY CZŁOWIEK NIE JEST W STANIE WYMYŚLIĆ TAKICH KRETYNIZMÓW - BUS-PASY NA ULICACH GDZIE OSOBÓWKI MIJAJĄ SIĘ Z TRUDEM , ZAMYKANIE ULIC - POMYSŁY FIRMY , KTÓRĄ JAKICH PRZYGŁUP Z URZĘDU MIEJSKIEGO ZATRUDNIŁ ZA PODATKI PŁACONE PRZEZ MIESZKAŃCÓW LUBLINA - KTO I ILE DOSTAŁ ZA TO ODSYP - IDIOTYCZNA PRZEBUDOWA KUNICKIEGO , MIESIĄCAMI PRZEDŁUŻAJĄCE SIĘ REMONTY - NAJLEPSZY PRZYKŁAD WIADUKT NA KUNICKIEGO - WE WRZEŚNIU MIAŁ BYĆ PRZEJEZDNY - DO DZISIAJ KORKI DZIĘKI INDOLENCJI LUBELSKICH URZĘDNIKÓW ZACZYNAJĄ SIĘ NA DIAMENTOWEJ - ZAMIAST WYDAWAĆ NASZE PIENIĄDZE NA IDIOTYCZNE POMYSŁY PAN PREZYDENT POWINIEN POGONIĆ Z ROBOTY ZGRAJĘ NIEUDACZNIKÓW - URZĘDNIKÓW LUBELSKIEGO URZĘDU MIEJSKIEGO - NIEDŁUGO WYBORY - ROZLICZENIE NASTĄPI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...