Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rewolucyjne plany wykorzystania Zalewu Zemborzyckiego

Utworzony przez marian, 25 stycznia 2011 r. o 21:22 Powrót do artykułu
Następny wizjoner po Tusku. Zamiast chleba - igrzyska. A za co wypoczywać nad zalewem, w tych kręgielniach, barach na wodzie, hotelach. Zapewne to dla mieszkanców Warszawy w podziece za kase na s17
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczyscie najpierw wode w zalewie a nie jakies cudotworcze plany barany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
50 tysięcy za sam pomysł -zresztą doś pospolity - dobre!!! gratuluje tym co zarobili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej podoba mi się pomysł latarni,bo do teo burdelu żeczywiscie brakuje latarni.Pozostałe mżonki to jest lansoawanie sie przed wyborami. Zbudujcie przemysł w Lublinie bo nikogo nie bedzie stac na atrakcje nad zalewem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże Mariusz co ty palisz !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej podoba mi sie pomysł latarni,bo do tego burdelu brakuje tylko latarni. Sa to mżonki i obietnice przedwyborcze , w dodatku za nasze pieniadze. Myślę że urędnicy będą sie swietnie tam bawili bo normalnego mieszkańca Lublina na to nie będzie stać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli nie będzie stać normalnego mieszkańca to będą nienormalni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wy narzekacie... nic nie robią - źle, chcą zrobic - jeszcze gorzej. Przynajmniej jakieś pomysły mają i stwarzają pozory, że coś robią...a tak poza tym, gdyby w końcu coś się ruszyło nad zalewem, to wszyscy by się cieszyli - nad zalew, jakby nie patrzec, mamy bliżej niż nad te wszystkie jeziora:P zawsze to jakaś alternatywa na spędzenie weekendu:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech sie Policja w końcu wezmie za tych handlarzy ruskim spirytusem bo jest coraz gorzej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to wszystko, nad tą kałużą, w której strach nogi zamoczyć? Przerost formy nad treścią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chwytliwa nazwa bo jak wiadomo MOŻE uda się ją zrealizować...na co tak naprawde szczeże licze:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Część fajna, a część mega - kiczowata. Mam tylko nadzieję, że zalesiona część Dąbrowy i "druga strona" zalewu do Prawiednickiej w realizowanych koncepcjach pozostaną nienaruszone. Bezcennym walorem zalewu jest spokój w tamtych okolicach i w miarę niezniszczona zieleń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może jednak wrócić do idei aquaparku- za taką kasę jak te inwestycje dałoby się wybudować prawdziwy wypas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i fajnie, niech coś się dzieje :) Jeśli jednak Zalew ma być bardziej skoncentrowany na żeglarstwie, proponowałbym dodatkowo pousuwać lub pooznaczać zalegające na dnie Zalewu duże korzenie drzew, zwłaszcza mniej więcej na wysokości "Zajazdu pod kasztanami" - przy niższych stanach wody można się łatwo na nie nadziać nawet żaglówką o małym zanurzeniu (ja przeorałem po takim korzonku mieczem łodzi wypożyczonej z Mariny - jednostka sporo mniejsza od klasy omega). Pozdrawiam serdecznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dojedziemy tam obwodnicą czy tunelem ?? No tam koło aquaparku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale się uśmiałem z tego artykułu ciekawa bajka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gwiazdka z nieba będzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tak. hahahaha !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem Wam, że też nie wiem co powiedzieć, więc powiem to co Wy Dziwie się, że człowiek wybrany na prezydenta sam wierzy w te bajki Najpierw zbudujcie ten malusi AQUAPARK a później może nauczycie się budować coś większego. Bo jak narazie to widzę nowe piaskownice dla dzieci hahahaha "Morze Lublin'' Nie powinno być Może Lublin ? buahahahaha Panowie, ale jest lepiej Grabarczyk nam drogę zbuduję a w swidniku lotnisko postawią No i centrum handlowe beda budowac pod brama krakowska.... MUAHAHAHAHAHA KOŃ BY SIĘ UŚMIAŁ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie daj Boże , żeby to zrealizowali !!! :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...