Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rewolucyjny proszek droższy od złota. Sukces naukowców KUL

Utworzony przez biały nos, 10 stycznia 2014 r. o 07:05 Powrót do artykułu
NO JASNE ŻE DROGI BIAŁE PROSZKI Z REGUŁY SĄ DROGIE I TRUDNO DOSTĘPNE ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budować małą fabryczkę i nigdy niezabraknie kaski na uczelni.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha dokładnie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO JASNE ŻE DROGI BIAŁE PROSZKI Z REGUŁY SĄ DROGIE I TRUDNO DOSTĘPNE ;)
racja, zwłaszcza mąka w biedronce przed świętami;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego miasto nie zaryzykuje udziału w takiej inwestycji. Chyba lepsze to niż utrzymywanie nierentownych mosirów, pekaesów itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro tak odmładza, to dlaczego pani profesor sama nie stosuje tej metody?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro tak odmładza, to dlaczego pani profesor sama nie stosuje tej metody?
Polacy skąd w Was tyle jadu? Zamiast być dumnym to jakieś nędzne komentarze poniżej wszelkiej krytyki. Ja jestem pod wrażeniem i cieszę się, że udało im się odnieść skuces.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, ze teraz powstanie w Lublinie zakład produkcyjny. Produkcję jednego białego proszku - cukru - zamknęli. To może chociaż tym zastąpią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro tak odmładza, to dlaczego pani profesor sama nie stosuje tej metody?
ta pani wie, że bez stosowania tej substancji i tak jest ładniejsza od ciebie i całej twojej rodziny...matko, same trole...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za sukces skoro od X - czasu specyfik funkcjonuje na świecie zdajac egzamin? Mało im, że w owym czasie wynaleźli Ciało Pańskie i Krew Pańską?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postawić fabrykę! W granicach miasta Lublin,! Nie pozwolić wejść zagranicznym inwestorom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a zaraz sie okarze ze nia ma pieniedzy na dalsze badania ... bo rząd polski chce kase na tym zarobic. ... i opatentuje to USA lub Niemcy = czyli kraj absurdow again  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie po to likwidowałem cukrownię żeby teraz znów robili mi tu jakiś biały proszek. A zresztą nie mam pieniędzy bo stadion kosztuje ponad 200 mln. Wasz Prezydent Krzysztof Ż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jad bierze się stąd, że piszą to ludzie, którzy z Lbn wyjechali i teraz muszą (muszą!) się utwierdzać w przekonaniu, że to dziura i że zrobili najlepiej jak mogli. Im dalej wyjechali, tym większa jest dziura (dla innych miast Polski - Lublin, dla innych krajów - Polska). Myślenie w stylu: "Sukces? To nie może być sukces, no bo to przecież Lublin..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za sukces skoro od X - czasu specyfik funkcjonuje na świecie zdajac egzamin? Mało im, że w owym czasie wynaleźli Ciało Pańskie i Krew Pańską?
A taki to sukces, że zmiejszyły się koszty produkcji... czytanie ze zrozumieniem.... Ja uważam, że to ogromny sukces, oby tak dalej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie "składa się 22 etapów" a "składają się 22 etapy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i to jest innowacyjność - brawo dla zespołu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro tak odmładza, to dlaczego pani profesor sama nie stosuje tej metody?
bo nie ma takiej potrzeby - Pani nie jest lemingiem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje !!! Oby tylko produkcja tego nie wyciekła poza Lublin. KUL powinien wyłożyć na to pieniądze, samemu produkować i sprzedawać z zysków inwestować w inne projekty. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...