Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Robaki pełzały w pistacjach sprzedawanych w Lidlu

Utworzony przez rafal, 14 października 2011 r. o 17:34 Powrót do artykułu
lidl jest tani hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kara jest śmieszna .... osobiście robię zakupy w lidlu i nie narzekam ale takie kary nic nie zmienią .... ja ostatnio znalazłam w ryżu tym w woreczkach (firmy nie pamiętam) kamyk smacznego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znaczy orzeszki były zdrowe nie modyfikowane genetycznie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dexter napisał:
znaczy orzeszki były zdrowe nie modyfikowane genetycznie!
Bardzo trafna uwaga. Prawdopodobnie sa oryginalne, nie były poddawane szkodliwym dla człowieka procesom.Owady wypłoszyc i mozna spokojnie jeśćW duzych partiach zywnosci zawsze coś sie może zaplątać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dodatkowe białko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
. napisał:
Bardzo trafna uwaga. Prawdopodobnie sa oryginalne, nie były poddawane szkodliwym dla człowieka procesom.Owady wypłoszyc i mozna spokojnie jeśćW duzych partiach zywnosci zawsze coś sie może zaplątać.
smacznego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie robaki a mole spożywcze (gdzie większość z was ma je w domu) i nie w pistacjach a w zewnętrznej zwiniętej części worka, worek był chyba nowo postawiony, więc dużo tego do klienta nie trafiło, za to dużo mogły zjeść osoby które nagminnie wyżerają je za darmo, ja przychodząc na zakupy to widzę to co dopiero ochrona, nawet byłam świadkiem jak kazali płacić za zjedzoną ilość, oj wstyd ludzie wstyd, do tego łupiny po orzeszkach rozrzucają po sklepie, co niektórzy zachowują się gorzej niż zwierzęta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...