Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Robert Biedroń o gejach. Tłumy studentów na spotkaniu na UMCS

Utworzony przez hahaha, 29 listopada 2011 r. o 20:24 Powrót do artykułu
za moich czasów to byla powazna uczelnia.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie tak dawno pewien 16 latek zapewne ulegając stereotypom salwował się ucieczką przez okno przed rozochoconym pakistańskim homoseksualistą... widocznie w szkole nikt mu nie powiedział że gej jest ok i lepiej dać się zgwałcić niż połamać sobie kości ratując cnotę... Biedroń jest dowodem że gejoza jest chorobą... ów pakistański zboczeniec świadczy o tym że jest to realne zagrożenie które nie zasługuje na tolerancję ani tym bardziej na promocję jaka urządza temu plugastwu Agnieszka Demczuk naprawdę wstyd mi że się przyjaźniłem z ta kobietą http://4.bp.blogspot.com/_JcJttg3qihM/THTXdPqJ72I/AAAAAAAAFUE/8iWf-eiwcSI/s1600/Zakaz+peda%C5%82owania.jpg
Ostatnio edytowany 29 listopada 2011 r. o 23:23
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedny człowiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może kiedyś też mnie zaproszą do UMCS-u z moją ukochaną kozą. Taki związek też zasługuje na ekspansję. Chociaż ostatnio moja ukochana przyprawiła mi rogi. Już więcej nie zostawię jej samej. Meeeee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic dziwnego, wszyscy chcieli zobaczyć żywego pedała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrze, że nie dał się sprowokować jakimś troglodytom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tę chorobe da sie i trzeba leczyć. Powodzenia podobni Biedroniowi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska tolerancja. Homo to nie choroba tylko orientacja seksualna. Katolicki kraj ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to jest ze na tym wydziale zakazuje sie debaty w ktorej ma wziac udział lublinianin, prawowity człowiek, patriota, ktory kocha swoj kraj, a zaprasza sie i pozwala głosic swoje chore poglady naczelnemu pedałowi w tym kraju? tez wydział politologi to jakas farsa ale widze ze ta publika ktora tak szczelnie wypełniła aule, w wiekszosci przyszla pokazac temu pedałowi co o nim sadzi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Poseł Biedroń z trybuny sejmowej do premiera Tuska: JAK RZYĆ, PANIE PREMIERZE?
10/10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całe ugrupowanie Palikota funkcjonuje po to ,aby w imieniu Tuska wrzucać ludziom tematy zastępcze.Jeżeli była taka frekwencja to dlaczego poseł nie mówił o sytuacji finansowej studentów i uczelni???Przecież to jest obecnie najważniejsze.Przyjechał po to aby odwrócić uwagę od tematów zasadniczych.Po to funkcjonuje całe ugrupowanie.Palikot musi spłacić swoje zobowiązania majątkowe.W życiu nie ma nic za darmo.Tylko dlaczego kosztem podatnika deje maja się dorabiać???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie tłumy? pewnie przyszli bo im kazali a na zdjęciach miny mają nietęgie, gęby zasłaniają chłopaki bo się wstydzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecność Biedronia i nie dopuszczenie do głosu Kabacińskiego na tej samej uczelni to symbol choroby toczącej nasz kraj - uległość wobec nowej mody z zachodu i wyrzekanie się polskości. Wstyd mi, że jestem absolwentem UMCS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczesniej czy później AIDS go dopadnie! To kara boża na pederastów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto sobie uświadomić kim jest Robert Biedroń i jakie skutki niesie tolerancja wobec takich bandytów jak on. Nie mówimy tu o jakimś gnębionym homoseksualiście ale o finansowanym przez prawną następczynię NRD-owskiej partii komunistycznej funku homobolszewizmu. 11 listopada tego i poprzedniego roku mogliśmy się przekonać czym skutkuje tolerancja wobec takich bandziorów. Od naprawdę już wielu lat nie zdarzyło się by niemieckie (i nie tylko niemieckie) bandy pałowały ludzi chcących świętować odzyskanie przez Polske niepodległości Te bandy nie wzięły się jednak znikąd to między innymi Biedroń je tu zaprosił. Moim zdaniem takich ludzi nie można tolerować tak jak i nie można tolerować ich apologetów takich jak Agnieszka Demczuk która organizuje bandycie masówki. Terrorowi zboczeńców i bolszewików trzeba się przeciwstawić tak samo jak terrorowi nazistów czy komunistów. Nie można tego tolerować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Luck napisał:
Wczesniej czy później AIDS go dopadnie! To kara boża na pederastów!
Podobno Bóg kocha wszystkich ludzi, ale być może ciebie za coś ukarał brakiem mózgu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemek Leniak napisał:
nie tak dawno pewien 16 latek zapewne ulegając stereotypom salwował się ucieczką przez okno przed rozochoconym pakistańskim homoseksualistą... widocznie w szkole nikt mu nie powiedział że gej jest ok i lepiej dać się zgwałcić niż połamać sobie kości ratując cnotę... Biedroń jest dowodem że gejoza jest chorobą... ów pakistański zboczeniec świadczy o tym że jest to realne zagrożenie które nie zasługuje na tolerancję ani tym bardziej na promocję jaka urządza temu plugastwu Agnieszka Demczuk naprawdę wstyd mi że się przyjaźniłem z ta kobietą http://4.bp.blogspot.com/_JcJttg3qihM/THTXdPqJ72I/AAAAAAAAFUE/8iWf-eiwcSI/s1600/Zakaz+peda%C5%82owania.jpg
zdarza się, że ci co obrażają gejów są tej samej orientacji, tylko emocjonalnie nie są w stanie sobie z tym poradzić, a ta Twoja idealnie przystrzyżona bródka mówi wszystko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P. Biedroń może spotkać się ze studentami, a p. Marian Kowalski to już nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamilkalub napisał:
zdarza się, że ci co obrażają gejów są tej samej orientacji, tylko emocjonalnie nie są w stanie sobie z tym poradzić, a ta Twoja idealnie przystrzyżona bródka mówi wszystko...
komentarz dnia 12 na 10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamilkalub napisał:
zdarza się, że ci co obrażają gejów są tej samej orientacji, tylko emocjonalnie nie są w stanie sobie z tym poradzić, a ta Twoja idealnie przystrzyżona bródka mówi wszystko...
Hej kalub! O tak? Skoro tak uważasz to czemu zboczony Bieroń nie nosi goatee?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...