Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rockowa Droga Krzyżowa w kościele, Internecie i komórce

Utworzony przez euroentuzjasta, 13 marca 2009 r. o 08:01 Powrót do artykułu
A będą "człowieki honoru" filozof np.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam byłam na takiej Drodze Krzyżowej w kościele Garnizonowym ubogaca nasza duchowość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A NA TACĘ JAK BĘDĄ ZBIERAĆ ? CZYŻBY ZA POMOCĄ SMS-ów`,CIEKAWI MNIE TEŻ JAK MOHERY BĘDĄ PLĄSAĆ W TAKT ROCKA ? NAPISZCIE COŚ WIĘCEJ TOŻ TO ARCYCIEKAWE WIADOMOŚCI RYCHTYK JAK DLA Z NASZEGO DZIENNIKA .POLECAM FILMIK NA YOUTUBE BISKUP TAŃCZY ,DAWNO SIĘ TAK NIE UŚMIAŁEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
A NA TACĘ JAK BĘDĄ ZBIERAĆ ? CZYŻBY ZA POMOCĄ SMS-ów`,CIEKAWI MNIE TEŻ JAK MOHERY BĘDĄ PLĄSAĆ W TAKT ROCKA ? NAPISZCIE COŚ WIĘCEJ TOŻ TO ARCYCIEKAWE WIADOMOŚCI RYCHTYK JAK DLA Z NASZEGO DZIENNIKA .POLECAM FILMIK NA YOUTUBE BISKUP TAŃCZY ,DAWNO SIĘ TAK NIE UŚMIAŁEM
Jezeli myslisz, ze zakrzyczysz to czego przez ponad 2000 lat nie tacy jak Ty probowali to chyba jestes w bledzie - duzym bledzie. Z drugiej strony rzecz biorac probuj - moze bedziesz skuteczniejszy od Cezara, Lenina, Stalina, Hitlera, olbrzymiego V departamentu KGB i IV departamentu MSW d/s zwalczania kociola katalickiego razem wzietych. A moze warto podziekowac DW za inforacje i po cichu tak zeby nikt nie widzial, nie filmowal i na Youtube pozniej nie pokazywal - skorzystaj z okazji i zobacz to co z krzykiem chcesz przepedzic. Do kosciola to moze sie lepiej nie wybieraj bo a noz ktos Cie tam zobaczy, sfilmuje komorka i wrzuci na Youtube jak z wypiekami na twarzy sluchasz "Rockowej Drogi Krzyzowej". Sluchawki na uszy i do zobaczenia o 20 na www.dobrypasterz.org
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do zięcia teściowy mohera,,,kolego fanatyku jedynej słusznej sekty utrzymywanej z podatków państwa,wyłudzającej kasę i handlującej wszystkim czym się da nawet PANEM BOGIEM,to twoi przywódcy agenci w sukennkach donosili, już gniją moralnie zboki,pedofile,poczytaj więcej o dziejach inkwizycji i przesladowaniach Watykanu może dotrze do twojego małego móżdżku ...nawiedzony katolu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lolo napisał:
do zięcia teściowy mohera,,,kolego fanatyku jedynej słusznej sekty utrzymywanej z podatków państwa,wyłudzającej kasę i handlującej wszystkim czym się da nawet PANEM BOGIEM,to twoi przywódcy agenci w sukennkach donosili, już gniją moralnie zboki,pedofile,poczytaj więcej o dziejach inkwizycji i przesladowaniach Watykanu może dotrze do twojego małego móżdżku ...nawiedzony katolu..
Po pierwsze to zobacz na półkę z okryciam głowy swojej mamy, teściowej albo babci. Po drugie sprawdz kto komu płaci podatki. Po trzecie złodzieje, zboczeńcy, oszuści, bandyci, donosiciele i agenci służb są wszędzie - pytanie kiedy się tacy stali przed przystąpieniem do jakiejś organizacji czy po? Po czwarte wyluzuj bo pomimo brdzo młodego wieku zawału jeszcze zostaniesz i trzeba będzie zadzwonić po... księdza z prośbą o ostatnie namaszczenie. Myślę, że przy swoim wielkim oczytaniu fakt prośby Leniana kiedy był na łożu śmierci o wizytę duchownego nie umknął Twojej uwadze. Przy całej ludzkiej ułomności KK jako instytucji, Jego ponad 2000 lat historii przy Twoim wieku to jak...sam sobie policz i dopowiedz;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bedzie Behemoth ??? Albo chociaz Hermh !!! Tylko PArka Nołego???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do lolo!!!!!!!!!!! Gdzie takich deb***i płodzą!!! Tylko po seksie z krową takie bydle się płodzi!!!!!!!!!!!!!!!! Mam nadzieję, że szybko wybierzesz się na łono Arahama albo w krainę wiecznych łowów!!!!Tam jest miejsce dla takich bezmózgowców!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Zięć moherowej teściowej' date='13.03.2009, 11:55' post='104404'] {złodzieje, zboczeńcy, oszuści, bandyci, donosiciele i agenci służb są wszędzie - pytanie kiedy się tacy stali przed przystąpieniem do jakiejś organizacji czy po?> Nawet w Watykanie - patrz Kx Hejmo czy w wsrod Apostolow - vide Judash Po czwarte wyluzuj bo pomimo brdzo młodego wieku zawału jeszcze zostaniesz i trzeba będzie zadzwonić po... księdza z prośbą o ostatnie namaszczenie. No to cos naluzie: Niejeden ksiadz niejednego ministranta pewnie namascil a pewnie czasie i bez namaszczenia wyblogoslawil. P.S. Kx tez czlowiek q Homo homini lupus est. A moze Lenin poszedl do nieba bo sie wyspowiadal i wyrzekl skruche? Wiec nie przypominaj kanalii i nie stawiaj za przyklad. KK przypisuje sobie tylko 2000 lat istnienia, bo chyba nie nazywala sie Kosciolem sekta Krzescijan do czasow sredniowiecza az wyrzneliby wszystkich Polan gdyby ci nie weszli w to zniewolenie umyslowe (i duchowe).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...