Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gdyby faktycznie leżało Pani na sercu dobro tej szkoły, to po tych wszystkich komentarzach i tych których tu ludzie nie wpisali sama by pani odeszła. W przeciwnym razie szkoła piękna i swietnie wyposażona nie długo będzie stała pusta, bo my tam dzieci nie oddamy. Może przyszedł moment żeby pokazać co naprawde się dla pani liczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na dzień dzisiejszy nawet pół kontroli w tej szkole nie było po tym zamieszaniu a pani dyrektor ma się bardzo dobrze i nic nie wskazuje na to żeby sprawa miała ciąg dalszy. Czemu dziennikarze milczą? Panowie i panie dziennikarze ruszcie się na litość Boską bo szkoda dzieciaków!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłam uczennicą tej szkoły , nauczyciele zawsze pro roz,owie z pania dyrektor wychodzili zapłakani , nas uczniów od brudasów wyzywała , mowiła że śmierdzimy kotami . Cały czas ciągneła od nas pieniądze .Na pomnik musieliśmy się sładac po 20 zł ,miały być wygrawerowane kamienie do niego , a zostały zwykłą farbą pomalowane . Mam nadzieje że wkoncu odejdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzice Ani z VI klasy (imię zmienione).... To po kiego grzyba było pisać imię.Wystarczyło napisać rodzice uczennicy...etc lub rodzice dziewczynki ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed wyborami pan Leszek wysyłal sms-sy z prośbą o głos. Motywował to słowami cyt:" zawsze kiedy mogłem pomagałem i bede pomagał...".Teraz my prosimy o wywiazanie sie z tej deklaracji i pomoc w usunieciu pana żony z tej szkoły. Przez nią płakali nie tylko nauczyciele ale również rodzice i uczniowie. Nikt tak jak pani dyrektor nie potrafi poniżyc drugiego człowieka, odebrać mu motywację do pracy i nauki, zastraszyć i wmówic ze winny jest on sam - nigdy ONA. W jednym roku ucieka z pracy szesnastu nauczycieli- czy to pana panie radny nie zastanowiło? W ciągu roku trzykrotnie zmienia sie nauczyciel z danego przedmiotu- to tez normalne? Czas sie pożegnać..  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez kilka miesięcy usiłowałam być w tej szkole sekretarką. Usiłowałam, bo właściwie nie było dnia, w którym nie usłyszałabym, jak jestem beznadziejna i niczego nie potrafię. ZZa drzwi gabinetu p. Daniewskiej wielokrotnie dobiegały mnie fragmenty rozmów, jakie przeprowadzała z rodzicami lub nauczycielami. Jeśli ktoś mówi, że nie widział nauczycieli wychodzących stamtąd z płaczem, to zwyczajnie kłamie. Ja widziałam i to nie raz. Komentarze na temat rodziców, na jakie p. dyrektor pozwalała sobie po ich wyjściu z jej gabinetu prezentowały poziom najniższy z możliwych. Ludzie są dla niej nikim, traktuje ich jak śmieci. Zasługi dla szkoły? Owszem, ale to nie dla dzieci, tylko dla własnych korzyści finansowych i rozgłosu. Kilku miesięcy spędzonych tam niegdy nie zapomnę. I cieszę się, że coś w tej sprawie zaczyna się dziać, bo tylko ja wiem, ile przez tę panią przepłakałam nocy i ile połykałam tabletek uspokajających przed wyjściem do pracy. Zawsze jednak wierzyłam, że nie ma winy bez kary. I oby ta wreszcie nadeszła!   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę nie być śmiesznym! Chodziłam do tej szkoły cała podstawówkę i gimnazjum i wcale nie czuję się jakbym była jak to Pani uznała w "zakładzie psychiatrycznym"! Bez przesady! Jestem zadowolona z tej szkoły i teraz chodzę do jednej z najlepszych szkół w Lublinie. To prawda, Pani Daniewska prowadzi tą szkołę twardą ręką ale to daje swoje efekty. W innych gimnazjach dzieciaki w 1 klasie są w stanie się upić, i przyjść pijane na dyskotekę szkolną, tu tak nie ma, bo Pani Daniewska tego pilnuje. Wolałaby Pani żeby Pani dziecko chodziło po szkole na piwo? Tu nie ma takiej opcji! I Ja, przez całe 9 lat, jakie spędziłam w tej szkole, nigdy nie widziałam żeby nauczyciel płakał przez Panią Daniewską. Trochę rozumu.
Taaa, a Ty jesteś byłą uczennicą z klasy A zapewne...brak słów na Ciebie lizod...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Dyrektor ??? autowpis??
Na 1000 procent!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie minęlo, obniżają uczniom oceny z zachowania za głupoty, ale nie biorą pod uwagę udziału w konkursach. Twierdzą, że za aktywny udział w życiu szkoły będzie się miało podwyższony stopień. Po czym za jedno niewielkie przewinienie obniża się ocenę. Na uwagę pozytywną trzeba pracować pół roku, a negatywną w ciągu kilku minut i to za jakąś bzdurę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że temat powraca. Ciekawostka: szkoła podstawowa nr 39 dołączyła do programu szkoły promującej zdrowie. Uczniowie, rodzice i nauczyciele mają czuć się w niej dobrze, a tym czasem nikt się tak nie czuje, bo nikogo się tam nie szanuje... Prywatny folwark Daniewskiej. ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Danie wska to reptalianin ! Wyssie dusze z każdego słabego. Przy silnych siedzi jak mysz. Dlatego posylanie dzieci tam to tylko pozornie fajna sprawa. Ludzie nie zyja ladnymi budynkami i jakimiś kamieniami. To jest śmiechu warte. Najgorsze jest to że nie tylko z tych dzieci czerpie energie, ale z młodych nauczycieli też. Zatrudniaj sobie stare n-lki a nie wyciskasz młodych i nierzadko wartościowych ludzi. Rada dla każdego nowego bo takich tam nie brakuje, nagrywać co mówi i udostępniac w necie i nie dajcie sie omamic słodkim gadaniem to nie jest człowiek. Karma wróci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...