Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rodzice z czwórką dzieci mieszkają w małym pokoju. Na 12 metrach

Utworzony przez Bob budowniczy, 15 czerwca 2012 r. o 06:21 Powrót do artykułu
Z całym szacunkiem, ale decydując się na 4 dzieci chyba byli świadomi tego co robią. Wiem że dzieci rodzą czasem się przez przypadek, ale nie 4. Jeśli wiedzieli że nie stać ich na zakup własnego mieszkania, lub chociaż na wynajem - to są poprostu nie odpowiedzalni. Chyba że to osoby o typowej postawie roszczeniowej - bo nam się należy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedni dbają o siebie inni dbają o przyszłość. Może przypadkiem ale to Oni przysporzyli nam nowych obywateli a teraz klepią biedę. Jedni płacą ZUS i nic z tego nie będą mieli, inni mają dzieci i one w przyszłości ich utrzymają gdy nie dadzą rady wykupić leków za "emeryturę". O ile dożyją do 67. Trzeba takim pomagać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się nazywa świadome rodzicielsktwo... :/ każdemu się może noga powinąć, owszem, ale tu ewidentnie jest bezmyślność ludzka, przykre, 4 dzieci czyli 6 osób w domu to już duża rodzina! czy pomyśleli jak beda żyć i za co?? mi NIE JEST ICH ŻAL, jesli mnie na coś nie stać - nie robię tego, proste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi mieszkania nikt nie kupił sam musiałem na nie zarobić. Jak nie było mnie stać na utrzymanie dzieci to ich nie robiłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieodpowiedzialność! jak dzieci "robić", to wiedzieli, a teraz po pomoc, bo im "się naleźy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli Ci rodzice postarają się o więcej dzieci to myślę, że to przyśpieszy opcję szybszego i większego mieszkania. A do tego opieka społeczna się nimi zajmie. Tylko żyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Kępa, niech Pan sobie tak pomieszka rok, 5 albo 10 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiele młodych par żyje "kątem" u rodziców, ale nie "strzela" sobie czwórki dzieci jak nie ma warunków. Dlaczego młodzi ludzie zaciągają kredyty na całe życie, a ci chcą dostać mieszkanie od Państwa??????????? Dla mnie jest to nie pojęte, zlikwidować socjal! Jakaś sprawiedliwość powinna być na tym świecie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i gitarra... ... a bandyta w więzieniu jak wyliczy, że na łeb w celi przypada mniej jak 3m2 pisze pozew i dostaje tłuściutkie odszkodowanie liczone w tysiącach europejskiej waluty.... "Polska, mieszkam w Polsce...."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bezmyślność i deb***izm! Gdzie ci ludzie mają rozum? Ja mam tylko jedno dziecko (chociaż chciałabym więcej), ale mnie nie stać. Nie myślą, a potem liczą na czyjąś łąskę. Co za żenada!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kl napisał:
Co za bezmyślność i deb***izm! Gdzie ci ludzie mają rozum? Ja mam tylko jedno dziecko (chociaż chciałabym więcej), ale mnie nie stać. Nie myślą, a potem liczą na czyjąś łąskę. Co za żenada!
liczysz na laske? te dzieci pewnie beda pracowaly na twoja emeryture
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ixi napisał:
liczysz na laske? te dzieci pewnie beda pracowaly na twoja emeryture
no no, nauczą się od małego jak żyć na socjalu i doić innych uczciwych obywateli to na pewno będą pracować... Ty jako emeryt bedziesz jeszcze dokładał się do ich zasiłków, może dołożysz się do mieszkania? urzędnik powiedział jasno "jest kolejka i musi być fair" to po co ten artykuł? pier*** rzucam pracę i idę robić dzieci! niezliczoną ilość dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gadacie zwykłe głupoty bez znajomości tematu. Jeszcze gdyby rodzice olali wszystko i tylko żądali, siedzieli na opiece społęcznej i chlali mogę zrozumiec żale. Ale tak? Oni chchą tylko elementarnej pomocy państwa, co jest do cholery powinnościa. Nie wszyscy sąw stanie sobie poradzić samemu i żadna ilość dzieci nie ma tu nic do tego. Zresztą najwięcej gadają ci co dzieci nie mają a seks raz w meisiacu:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zróbmy sobie kolejne Euro zamiast pomagać rodzinom: otwierać żłobki, przedszkola. Brawo dla Pani Radnej, po raz kolejny czytam, że komuś tam pomaga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A internet mają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam ale jak można fundować sobie czwórkę dzieci kiedy się nie ma warunków ani materialnych ani socjalnych? Wiele rodzin chciałoby mieć wiecej niż dwoje dzieci ale ich normalnie nie stać bo kazde kolejne dziecko to dodatkowe obciążenie finansowe, zwłaszcza jak pracuje tylko jedna osoba a tutaj nie dość, ze się rozmnażają jak króliki to jeszcze żadają pomocy i mieszkania większego. Trzeba było myśleć, że może najpierw mieszkanie i lepsze warunki dla dzieci a później taka ich liczba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartosz napisał:
Jedni dbają o siebie inni dbają o przyszłość. Może przypadkiem ale to Oni przysporzyli nam nowych obywateli a teraz klepią biedę. Jedni płacą ZUS i nic z tego nie będą mieli, inni mają dzieci i one w przyszłości ich utrzymają gdy nie dadzą rady wykupić leków za "emeryturę". O ile dożyją do 67. Trzeba takim pomagać.
Bueheheh, to ty utrzymujesz i będziesz utrzymywał taką patologię i nie licz na to, że w przyszłosci dzieci nauczone iż wszysytko się dostaje od państwa będą uczciwie pracowały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eder napisał:
gadacie zwykłe głupoty bez znajomości tematu. Jeszcze gdyby rodzice olali wszystko i tylko żądali, siedzieli na opiece społęcznej i chlali mogę zrozumiec żale. Ale tak? Oni chchą tylko elementarnej pomocy państwa, co jest do cholery powinnościa. Nie wszyscy sąw stanie sobie poradzić samemu i żadna ilość dzieci nie ma tu nic do tego. Zresztą najwięcej gadają ci co dzieci nie mają a seks raz w meisiacu:)
współczuję ci tego seksu raz w miesiącu, ja mam stałego partnera w domu więc mam kiedy chcę, a co do tych cudownych rodziców to czy o antykoncepcji slyszeli? lepiej wydać 35zl miesięcznie na tabletki niż kilkaset na przypadkowe dzieci prawda? mnie na dziecko jeszcze nie stać, bo nie chce być na garnuchu państwa, mam szacunek do uczciwych współobywateli. a te gnidy społeczne dziecioroby to niech klechy utrzymaują jak prezerwatyw zakazali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze mieszkania na Czechowie są podobno drogie więc może na własną rękę można poszukać czegoś innego tańszego..A poza tym kto ma 4 dzieci nie mając do tego warunków..No przepraszam,ale teraz co każdy chce od miasta..A dlaczego nie dostanie tego rodzina która wiedziała że nie ma warunków i ma tylko 2 dzieci tylko Ci co mają więcej bo nie pomyśleli..Albo i pomyśleli bo to dobry sposób na zdobycie kasy i mieszkania od miasta..Kurde kiedyś ludzie mieli po 10 dzieci na wsiach i mieszkali w małym domku bez prądu bieżącej wody gazu..I jakoś żyli i nie narzekali..I od państwa niczego nie żądali..A teraz co za głupia moda,że się im należy..Ludzie..Może miasto ma kogoś bardziej potrzebującego i komuś bardziej przyda się to mieszkanie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pierwszy rzut oka faktycznie macie Państwo rację - po co robili dzieci skoro ich nie stać. Ale jak się bliżej temu przyjrzeć - to po coś w końcu są te mieszkania komunalne. Gdyby nie płacili rachunków, pili i tłukli dzieci - to mieszkanie by się szybko znalazło - ale to są uczciwi ludzie którym jest po prostu ciężko. Myślę, że jeśli mamy komuś pomagać mieszkaniami komunalnymi - to właśnie takie rodziny powinny być traktowane priorytetowo - a nie menelstwu, patologiom i degeneratom. W tym kraju wydaje się powyżej 2 tys. miesięcznie na utrzymanie jednego więźnia! Życzę powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...