Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wyborcom PO-PSL-SLD przypominam o HONORZE. Byliście przeciwni 500+ - NIE SKŁADAJCIE WNIOSKÓW!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zachęcam Panią rzecznik do zapoznania się z "magicznym" zagadnieniem pt: koordynacja świadczeń rodzinnych. Wtedy nie będzie opowiadała takich głupot odnośnie osób, które pracują poza granicami państwa.
0
Juz widze patologiczne rodziny zadowolone z nowej darmowej kasy, która zamiast na dzieci pójdzie na wóde.
0
Wyborcom PO-PSL-SLD przypominam o HONORZE. Byliście przeciwni 500+ - NIE SKŁADAJCIE WNIOSKÓW!
    Nie wierzę, że nie złożą. W tym biednym kraju ludzie schylają się nawet po jedno-groszówkę leżącą na chodniku, to co? Nie złożą papieru na 500zł co miesiąc? Zapomnij. Ja nie wierzę, że tacy sie trafią....   Honor idzie na drugi plan jak kasa na horyzoncie. My Polacy przypominamy sobie o honorze tylko jak nas biją....
0
    Nie wierzę, że nie złożą. W tym biednym kraju ludzie schylają się nawet po jedno-groszówkę leżącą na chodniku, to co? Nie złożą papieru na 500zł co miesiąc? Zapomnij. Ja nie wierzę, że tacy sie trafią....   Honor idzie na drugi plan jak kasa na horyzoncie. My Polacy przypominamy sobie o honorze tylko jak nas biją....  
wszyscy placimy poddatki niezależnie od tego na kogo kto głosował czyy nie głosował więc każdy z tego korzysta a wogole te 500 plus ciekawe na jaki czas starczy
0
Jak zapytałam jaki jest analogiczne świadczenie z zagranicznym to oczywiście oni nie wiedza! Kogo nie pytam nikt nie wie!
0
bez spinki, wypełni się wniosek i prześle się online. ebankowosć to był ich dobry pomysłem w pko bp konto, to za ich pomocą wyśle.
0
Jak cala reszta a ze charujesz jak wol to na pierwsze dziecko sie nienalezy ani to ani rodzinne chyba zwolnie sie z pracy bo jeszcze troche to mi alimenty z funduszu zabiora i dostane wszystko stajac w kolejce do Ops wstyd i chanba a jestem samotnie wychowujaca matka 2 dzieci i osobiscie czuje sie pokrzywdzona przez panstwo ta ustawa bo pracuje nagroda dla tych co nic nie robia i patrza zeby panstwo ich utrzymywalo!!!
0
Wypełnienie wniosku w moim odczuciu nie było trudnym zadaniem, a to ze mogłam to zrobić wykorzystując stornkę mojego banku, pko bp jeszcze lepiej 
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: