Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mam nadzieję ,że za każdym razem czystki w tzw. urzędach po tzw.wyborach będą do ostatniego pracownika !!! Dopiero wtedy wykona się krok we właściwym kierunku !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Te przepisy są po to by nie dać ani grosza samotnym rodzicom bo skoro nawet deputat węglowy karzą wliczać to już kpina w stosunku do tych co mają dochód nawet 25 tys na osobę i dwoje dzieci.
0
jaki ładny chłopczyk na zdjęciu. Ale jak już umie podnosić słuchawkę to chyba 500 się nie należy ?
0
Ja też mam pytanie: skąd rząd weźmie pieniądze na ten socjal zwłaszcza że patologia już się poważnie wzięła do produkcji wyborców PiS-u?
0
Uroda niczym u pawłowicz:D amen!
0
Szanowana redakcjo a od kiedy w Lublinie są zespoły szkół ogólnokształcących nr 22, 24 i 25? chyba chodziło o: Z22 - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1, ul. Radzyńska 5 Z24 - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4, ul. Tumidajskiego 6a Z25 - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5, ul. Rzeckiego 10
0
bjbjbjbjjjb
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: