Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rodzina apeluje o pomoc: Potrzebny wózek i łóżeczko

Utworzony przez kuba, 6 kwietnia 2013 r. o 17:19 Powrót do artykułu
Troche mi to na żebractwo wygląda.. nie zeby bylo w tym coś zlego, w tym panstwie wzorowanym na białorusi obywatel to dobro 3 kategorii...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kuba napisał:
Troche mi to na żebractwo wygląda.. nie zeby bylo w tym coś zlego, w tym panstwie wzorowanym na białorusi obywatel to dobro 3 kategorii...
Niestety,dużo jest takich apeli i wiecznie przybywa w tym kraju szczęśliwości.Tusku jak żyć ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smutne to, ale też mam wiele potrzeb na które mnie nie stać. Nie stać mnie też na dziecko, więc inwestuje obecnie w środki zapobiegania ciąży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciąza to nie alergia, wiatr jej nie przenosi a z praca wszedzie ciezko. Niedługo kady tak bedzie wolal o pomoc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antyżuk napisał:
Smutne to, ale też mam wiele potrzeb na które mnie nie stać. Nie stać mnie też na dziecko, więc inwestuje obecnie w środki zapobiegania ciąży.
Właśnie. Bieda to jedno a realne myślenie drugie. A za niemyślenie się ponosi konsewencje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ania napisał:
Niestety,dużo jest takich apeli i wiecznie przybywa w tym kraju szczęśliwości.Tusku jak żyć ??? [/quote] [quote name='ania' timestamp='1365261929' post='755573'] Niestety,dużo jest takich apeli i wiecznie przybywa w tym kraju szczęśliwości.Tusku jak żyć ???
A czep się zarazo jakiejś roboty! Do mycia okien chociażby się zatrudnij! Moje teściowa -gdy nie miała co do garnka włożyć i miała/ma niepełnosprawne dziecko -to wynajęła się do mycia okien i do sprzątania!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bezmyślności. Przepraszam, ale nic innego nie przychodzi mi na myśl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie po co te komentarze? Nie chcecie pomóc to nie pomagajcie. Każdy ma prawo do dziecka. W tym Państwie to tylko bogacze mogą mieć dziecko a reszta powinna tylko zarabiać minimalną pensję i płacić podatki tak? Jak biali murzyni! I tak nasz kraj się wyludnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko można zrozumieć ,trzeba się wspierać, ale są bardzo chorzy też oczekują pomocy ,są rodziny wielodzietne też sobie radzą i nie mają dochodu ,każdy ma mieszkanie do opłat rachunki ,niektórzy wyjeżdżają za chlebem ,utrzymują z rodzinnego , jak pani Weronika wiedziała , że ciężko ,trzeba było pomyślec by pierwsze dziecko ,miało na mleko ,nauczyli się ludzie, lekkości ,myśleć każdemu na jakiś sposób ciężko w tym kraju,jak mi ciężko to co mam pisać o pomoc ,a inne cierpiące dzieci na leki nie mają pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coraz ciężej żyć w tym POje***ym kraju,rządzonym w znacznej ilości przez POjebów i POst-bolszewików ! a te komentarze ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antyżuk napisał:
Smutne to, ale też mam wiele potrzeb na które mnie nie stać. Nie stać mnie też na dziecko, więc inwestuje obecnie w środki zapobiegania ciąży. [/quote] [quote name='Antyżuk' timestamp='1365262229' post='755576'] Smutne to, ale też mam wiele potrzeb na które mnie nie stać. Nie stać mnie też na dziecko, więc inwestuje obecnie w środki zapobiegania ciąży.
Zgadzam się z tym, niby studentka i niepełnosprawny a nie pomyślą o zapobieganiu ciąży, tym bardziej, że młodsze jeszcze 2 lat nie skończyło (trzecie też zapewne szybko się pojawi po drugim). Nie stać mnie-mam tylko jedno a nie narobię i wyciągam łapę bo mi się należy. Ja nie pracuję, mąż jest też z orzeczeniem o niepełnosprawności, dorywczo coś zarabia- zabezpieczamy się bo na jedno dziecko ledwo wystarcza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli się ma chociaż trochę oleju w głowie, to nie ważne kto "rządzi" tym krajem! -i nie ma to większego znaczenia czy to będzie: Wałęsa, czy Kwaśniewski,czy Tusek albo Kaczyński... Najpierw trzeba nauczyć się być odpowiedzialnym za własne czyny! -a nie próbować zwalać winy na "obecne władze"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to-to napisał:
Jeśli się ma chociaż trochę oleju w głowie, to nie ważne kto "rządzi" tym krajem! -i nie ma to większego znaczenia czy to będzie: Wałęsa, czy Kwaśniewski,czy Tusek albo Kaczyński... Najpierw trzeba nauczyć się być odpowiedzialnym za własne czyny! -a nie próbować zwalać winy na "obecne władze"...
Ważne jest bo za tuska najmniej jest pracy,a najwięcej przekrętów,szwindli i dzikiej wyprzedaży majątku narodowego.Tego do tej POry i na taką skale nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój po co te komentarze? Ja chętnie pomogę , to chyba lepiej że ludzie proszą o pomoc a nie kradną?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwięcej WAŁÓW to teraz komuchy kręcą i dlatego taka bida,a sobie czerwone sQrwysyny nic nie żałują,np.milionowe premie dla marszałków sejmu,senatu i tych kołków niższych stopniem, rok w rok i to tak przez sześć lat rządów tej żydokomuny,dymają nas NARÓD z każdej strony !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weronika napisał:
Dajcie spokój po co te komentarze? Ja chętnie pomogę , to chyba lepiej że ludzie proszą o pomoc a nie kradną?
Ale wszystko do tego zmierza,co raz trudniej żyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tekila napisał:
Ludzie po co te komentarze? Nie chcecie pomóc to nie pomagajcie. Każdy ma prawo do dziecka. W tym Państwie to tylko bogacze mogą mieć dziecko a reszta powinna tylko zarabiać minimalną pensję i płacić podatki tak? Jak biali murzyni! I tak nasz kraj się wyludnia.
no i nie pomogę, bo jak nie stać to się nie decyduje na dzieci, głupie tłumaczenie, że kraj się wyludnia, ale jaja, rodzą bez zastanawiania się, już na samym starcie poczęcia dziecku serwują biedę, i to matki polki, wstydziłybyście się, nie stać to, gdzie jest napisane, że musicie mieć, zatrudnijcie się w domach dziecka, tam te dzieci potrzebują opieki i spełnicie swoją opiekuńczą rolę. Dobre, oni robią dzieci a inni dawać. Matka po porodzie niech zostawi ojcu dzieci jak on inwalida a ona jedzie za granicę zarabiać tak jak to robi dużoooo rodziców w naszym kraju i nie wyciągają łapsk po darmową pomoc, a jak nie, to niech po porodzie odda dziecko innym na wychowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie stać mnie na porządny samochód, proszę ludziska pomażcie mi, bo dzieci nie mam bo nie stać mnie, to przynajmniej samochodem sobie pojeżdżę,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
no i nie pomogę, bo jak nie stać to się nie decyduje na dzieci, głupie tłumaczenie, że kraj się wyludnia, ale jaja, rodzą bez zastanawiania się, już na samym starcie poczęcia dziecku serwują biedę, i to matki polki, wstydziłybyście się, nie stać to, gdzie jest napisane, że musicie mieć, zatrudnijcie się w domach dziecka, tam te dzieci potrzebują opieki i spełnicie swoją opiekuńczą rolę. Dobre, oni robią dzieci a inni dawać. Matka po porodzie niech zostawi ojcu dzieci jak on inwalida a ona jedzie za granicę zarabiać tak jak to robi dużoooo rodziców w naszym kraju i nie wyciągają łapsk po darmową pomoc, a jak nie, to niech po porodzie odda dziecko innym na wychowanie.
Wiedz o tym pajacu że kobieta mogła urodzić,będąc w lepszej sytuacji materialnej jak i jej małżonek,a pracę mogła stracić i popaść w niedostatek obecnie jak komuniści zaczeli przykręcać śrubę Polakom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stella napisał:
Coraz ciężej żyć w tym POje***ym kraju,rządzonym w znacznej ilości przez POjebów i POst-bolszewików ! a te komentarze ???
pieprzony solidarnościowiec walęsa rządził i też nie było stać mnie na więcej dzieci jak jedno, także jeden wuj kto rządzi, co pokolenie to kobiety winny być mądrzejsze, no ale widze, że dalej durne, i to ma być studentka, chyba, że łopatologii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...