Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niech zgadnę, za to wszystko płaci Unia? Nie lepiej by było za te wszystkie pieniądze wydane na pierdoły wybudować porządne drogi i wyremontować tory, przynajmniej coś by zostało. Wiem, głupio pytam. Kiedyś trzeba będzie przejedzoną kasę oddać, w takiej czy innej formie. Niech nikt się łudzi, że na tym świecie cokolwiek jest za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech zgadnę, za to wszystko płaci Unia? Nie lepiej by było za te wszystkie pieniądze wydane na pierdoły wybudować porządne drogi i wyremontować tory, przynajmniej coś by zostało. Wiem, głupio pytam. Kiedyś trzeba będzie przejedzoną kasę oddać, w takiej czy innej formie. Niech nikt się łudzi, że na tym świecie cokolwiek jest za darmo.
A może by sie tak nie wypowiadać kiedy nie ma się pojecia na ten temat, na to Unia pieniędzy nie dała i co zdziwienie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZONK, Unia za to nie płaciła (choć też jestem w szoku) Sfinansowane z serca i chęci ludzi chcących dzielić się swoją Pasją i Wiedzą :) tak tak to takie nie Polskie ;] POLECAM Gorąco BARDZO Przystępna forma i BARDZO Ciekawe rzeczy można się dowiedzieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muszę Was zmartwić, Unia nie dała na to pieniędzy. Była to prywatna inicjatywa. Ciekawe, po co ktoś komentuje rzeczy o których nie ma pojęcia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...